999 rezultate për

akuzat

Akuzat për korrupsion, reagon presidenti i FIFA-s Presidenti i FIFA-s, Gianni Infantino ka reaguar në lidhje me akuzat që u bënë ndaj tij për korrupsion. “Hetimi ësht
Akuzat për shpenzimet marramendëse, vajza e Majlindës s'e prish fare terezinë Vajza e politikanes Majlinda Bregu e cila shquhet për bukurinë dhe linjat perfekte, Kejda është bërë një nga vajzat më t
AKUZAT/ Arrestohet ish-ministri i Mbrojtjes së Greqisë bashkë me gruan Gjykata e Greqisë pas arrestimit të ish ministrit të Mbrojtjes Janos Papantoniou dhe bashkëshortes së tij, ka vendosur m
Arrest me burg për Arbën Ndokën, tre akuzat që e fundosën ish-deputetin e PS-së Arrestimi i deputetit të PS-së Nard Ndoka është sqaruar zyrtarisht edhe nga Policia e Shtetit. Ndoka dyshohet për vep
Tifozi i Romës lirohet nga akuzat se kishte dhunuar Sean Cox Tifozi i Romës, Filippo Lombardi ishte burgosur për tri vite për sjellje të dhunshme, por sot është liruar nga akuzat se
Akuzat ndaj Ronaldo-s për përdhunim, flet modelja e famshme Akuzat për përdhunim ndaj yllit portugez Cristiano Ronaldo janë të pavënd. Të paktën kështu mendon bashkëshortja e ish-f
Ronaldo pranon të dëshmojë mbi akuzat për përdhunim Ylli portugez Cristiano Ronaldo mund të japë versionin e tij në lidhje mbi akuzat për përdhumin që i është bërë nga mode
Akuzat për përdhunim, Avokati i Ronaldos bën deklaratën e fortë Cristiano Ronaldo nuk po kalon një moment aspak të mirë pas akuzave për përdhunim. 33 vjeçari akuzohet se ka përdhunuar
I ofroi mijëra dollarë për një natë, kjo është 17-vjeçarja që ka fjetur me Ronaldon (FOTO LAJM) Javët e errëta duket se nuk do të kenë fund p♪7r Cristiano Ronaldon. Akuzat e Kthryn Mayorga për përdhunim, du
Akuzohet për përdhunim, Ronaldo "takim sekret" me avokatët e tij Cristiano Ronaldo ka shijuar disa momente romatike në Skya Bar në Lisbonë me të dashurën e tij, pasi e ka shfrytëzuar pë
Ronaldo reagon për akuzat e përdhunimit Cristiano Ronaldo ka marrë pushimet si pasojë e ndërprerjes së kampionateve për t’i lënë vendin ndeshjeve të kombëtareve
Plas hapur lufta Thaçi-Haradinaj, akuzat e presidentit ndaj kryeministrit Presidenti Hashim Thaçi e ka mbajtur edhe sot një konferencë për media. Ai zgjodhi që t’ia kthej një nga një të gjitha a
Skandali i përdhunimit, a po fshihet Real Madrid pas akuzave kundër Ronaldos? Ylli portugez Cristiano Ronaldo nuk po kalon një moment të mirë jashtë fushës së blertë. Akuzat ndaj tij lidhen me nj
Suita ku Ronaldo akuzohet se ka kryer përdhunimin Akuzat për përdhunim ndaj Cristiano Ronaldos kanë bërë xhiron e botës. Së fundmi ka pasur reagim edhe nga sponsorët e yl
Lineker kundër Juves, shkak akuzat ndaj Ronaldos Çështja më e përfolur e ditëve të fundit ka të bëjë me akuzimt për përdhunim të Cristiano Ronaldos ndaj një shtetase ame
Ronaldo reagon për akuzat për përdhunim Cristiano Ronaldo është akuzuar për përdhunim ndaj Kathryn Mayorga në Las Vegas. Por portugezi ka reaguar menjëherë
I mohoi akuzat, Balla reagon sërish për çështjen e Xhisielës Kreu i grupit parlamentar i PS, Taulant Balla i akuzuar se ka kërcënuar ish-nënkomisarin Nuhu për cështjen Xhisiela, ka
Trump tallet me akuzat për sulmin seksual Presidenti amerikan, Donald Trump ka tallur hapur të martën profesoreshën, Christine Blasey Ford, e cila ka akuzuar të n
Lau në gjak Xhisielën, zbulohen dy akuzat që çuan në pranga djalin e deputetit Ditën e sotme është vënë në pranga djali i deputetit Rraja në Lezhë. Ai u vu në pranga pasi u akuzua nga e dashura e tij
Akuzat për përdhunim, Ronaldo denoncon gazetën Gazeta gjermane, “Der Shpigel” ka "palsur një skandal përdhunimi ku pretagonist ishte Cristiano Ronaldo. Sipas kësaj