999 rezultate për

akuzat

Trukim ndeshjesh me grupin e "Bajrajve", Armir Grima në arrest shtëpie (FOTO LAJM) Armir Grima, ish-trajneri i kombëtares së ekipit të futbollit të femrave, mbetet në arrest shtëpie. Ky është një leht
Tentuan të pë*dhunojnë dy të mitura, nuk kanë fund akuzat për shqiptarin dhe grekun Pas akuzave se kishin përdhunuar një të mitur, të tjera fakte tronditëse dalin në dritë për 19-vjeçarin shqiptar Aleksan
Balili para gjykatës së Krimeve të Rënda, 4 akuzat që rëndojnë mbi të Ditën e sotme do të zhvillohet seanca për masën e vërifikimit të sigurisë për Klement Balilin, i cili u dorëzua në polic
Katër akuzat e rënda, a do të dënohet "Eskobari i Ballkanit", Klement Balili Dorëzimi i Klement Balilit në Policinë e Shtetit vijon të mbetet kryefjala e mediave shqiptare. Në një intervistë të
Çështja "Mayorga", akuzat ndaj Ronaldos në një fazë të re Çështja Mayorga-Cristiano Ronaldo është pasuruar me zhvillime të reja. Avokati i vajzës, që akuzon sulmuesin e Juvent
Dënohet me burgim gazetari që investigonte trafikun e armëve në Malin e Zi Një gjykatë në Malin e Zi e ka dënuar me një vit e gjysëm burg gazetarin hulumtues, Jovo Martinoviq, përmes një procesi
Shpërthejnë përsëri akuzat ndaj Ronaldos: Është një psikopat, donte të më priste copa-copa Për Cristiano Ronaldon, pas një periudhe qetësie, gjetjes së vazhdimësi së të shënuarit dhe mbylljes së fazës së parë të
Guardiola mohon akuzat për gjatësinë e barit: Nuk jam kopshtar Trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola, i ka mohuar pretendimet se ai e kishte lënë qëllimisht barin të gjatë në fus
Berisha, një ndër politikanët më të akuzuar në gjyq si shpifës Personi më i akuzuar si shpifës, por që nuk është dënuar kurrë, është ish kryeministri Sali Berisha. Gjatë viteve 2008-2
A do të ketë Shqipëri te Madhe? Rama përgjigjet për akuzat e Serbisë Ndër të tjera, gjatë konferencës me homologun kroat në Zagreb Rama u pyet edhe për akuzat e bujshme të Serbisë së Shqipë
Hidhen poshtë akuzat për Modric Në ditën kur ylli i Real Madridsit pritet që të fitojë Topin e Artë 2018, akuzat kundër tij në Kroaci janë hedhur poshtë
Kryeministri izraelit akuzohet për korrupsion Autoritetet në Izrael deklaruan se kanë mbledhur prova të mjaftueshme për akuzat e korrupsionit të cilat do të paraqiten
Nga përdhunimet te trafiku i drogës, akuzat tronditëse ndaj VIP-ave shqiptarë Artistët shqiptarë krahas famës dhe arritjeve në art, kanë pasur problemet e tyre me ligjin dhe drejtësinë. Më posht
Del dëshmia e Ronaldos për akuzat e përdhunimit: Ajo me dëmtoi peni*in! Gazeta gjermane "Der Spiegel" ka publikuar sot një dokument, i cili pritet ti hapë sërish punë yllit të Juventusit Crist
Korrupsioni lindi me shtetin shqiptar, akuzat e Konicës për Ismail Qemalin E shpalli pavarësinë e Shqipërisë, por Ismail Qemajli duket se nuk po del të ketë qenë shumë “i pastër” në politikë. Sip
Procedohet Lulzim Basha dhe dy deputetët e PD-së, akuzat që rëndojnë mbi ta Kreu i PD-së, Lulzim Basha është proceduar penalisht në lidhje me protestën e 23-nëntorit. Bashkë me të, edhe dy dep
Prokuroria shton akuzat ndaj VMRO-DPMNE-së Prokuroria Speciale Publike ngriti dy akuza në rastin “Talir”. Padia e parë ka të bëjë me akuzën e paligjshme të arkës s
Avokati i Burdushi komenton akuzat për fishekët dhe veturat “Aktvendimi është në drejtim të pesë veprave penale: fajde, mashtrim, armëmbajtje, ushtrim i paligjshëm i veprimtarisë m
Opinionisti me informacion top-sekret, ja kur ngriten aktakuzat nga Specialja Ligji për Dhomat e Specializuara dhe Zyrën e Prokurorit të Specializuar, parashikon mbrojtjen e viktimave dhe të dëshmit
Akuzat e Mayweatherit: Japonezët më mashtruan Ditët e fundit u fol se boksieri amerikan Floyd Mayweather do të duelonte me japonezin Tenshin Nasukaëa. Së fundmi ka qe