999 rezultate për

akuzat

Tërnava po hetohet nga prokuroria për vjedhje, akuzat shokuese ndaj tij Kreu i Bashkësisë Islame Naim Tërnava po ballafaqohet me akuza të rënda, vjedhje e keqpërdorim të detyrës zyrtare. Teolo
Akuzat për blerje klikimesh, edhe moderatori i kthehet Florit Duket se Flori nuk i ka përballuar mirë akuzat që iu bënë LIVE për blerje klikimesh. Pas Sabri Fejzullahut, ai ka sul
Akuzat për përdhunim përjashtojnë nga kompeticioni CR7 dhe Juventusin Raportimet nga gazetari i "New York Times", Tariq Panja, informojnë se Cristiano Ronaldo dhe Juventus do të mbahen larg
Lehtësohen akuzat ndaj Ronaldos, rrezikon vetëm gjobë Të enjten UEFA do të vendosë nëse do të ndëshkojë ose jo Cristiano Ronaldon. Portugezi është nën akuzë për gjestin që bë
Të akuzuarit për listat nuk pranojnë akuzat Po vazhdon seanca gjyqësore në rastin e veteranëve mashtrues, ku 10 të akuzuar për këtë rast po ballafaqohen me akuzat e
Në këtë datë Moisi Habilaj del para gjykatës, akuzat ndaj tij Të martën e ardhshme më datë 12 mars, në Katania të Italisë, do të zhvillohet seanca e rradhës ndaj të arrestuarve të ba
Pirati më i famshë padit ish-bashkëshorten Karriera e Johnny Depp u trondit kur gruaja e tij e akuzoi publikisht për ushtrim dhune në vitin 2016. Ndaj aktori ka ng
Përdhunuan katër vajza minorene, arrestohen tre shqiptarë në Itali Katër vajza minorene në Itali janë mbajtur të mbyllura dhe janë abuzuar për tre orë nga pesë djem, tre prej tyre shqipta
"Pas Aldo Bares jam i dyti...", Tahiri njihet me akuzat Ditën e sotme ish-ministri i brendshëm, Saimir Tahiri është njohur me akuzat në gjykatën e Krimeve të Rënda. I pyetu
Nis seanca për “Eskobarin e Ballkanit”, tre akuzat që do të fundosin Balilin Rreth orës 10:00 në Gjykatën për Krime të Rënda, ka nisur seanca e parë e gjykimit ndaj Klement Balilit, i njohur ndrysh
Reagon Gjermani: Akuzat e opozitës të hetohen nga drejtësia Pas deklaratës së djeshme të Berlinit zyrtar për “djegien e mandateve” nga deputetët e opozitës shqiptare, Deutsche Well
Në qershor Specialja mund të sjellë aktakuzat e para Muaji qershor mund t’i sjellë aktakuzat e para nga Zyra e Prokurorit të Specializuar, teksa vlerësohet se edhe liderët s
Ish kryetari Kuvendit: Turp për akuzat, kam qenë 10 vite kryetar i Kuvendit Ish kryetari I Kuvendit, Trajko Veljanoski tani më është larguar nga ndërtesat e Gjykatës Penale pasi u ndalua sonte nën
Probleme për Bashën, deputeti i ardhshëm nis akuzat ndaj tij Aktualisht, Lefter Maliqi, është zv.drejtor i përgjithshëm i Drejtorisë së Burgjeve, por edhe i treti i listës së kandid
Akuzat e moderatores shqiptare: Kanë bërë çmos të më ulin Prej më shumë se 5 muajsh Jona Spahiu është bërë për herë të parë nënë e një djali. E ftuar në “Thumb” moderatorja trego
Saimir Kodra mohon gjithë akuzat e Alesia Bamit Alesia Bami iku gjithë bujë nga Klani dhe madje deklaroi se deri në atë ditë kishte punuar pa kontratë. Mbrëmjen e so
Akuzat për përdhunim, flet mamaja e Ronaldos Dolores Aveiro, mamaja e Cristiano Ronaldo, ka mbrojtur djalin e saj pas akuzave për përdhunim nga 34-vjeçarja Kathryn M
Akuzat e pedagogut për supermarketet, reagon administratori i Conad (FOTO LAJM) Pedagogu i njohur Ilir Ciko vetëm pak ditë më parë hodhi akuza ndaj rrjetit të supermarketeve Conad në Shqipëri, produkt
Pjestar i "Bajrajve", ndryshon masa e sigurisë për Grimën Armir Grima, ish-trajneri i kombëtares së ekipit të futbollit të femrave, mbetet në arrest shtëpie. Ky është një leh
Trukim ndeshjesh me grupin e "Bajrajve", Armir Grima në arrest shtëpie (FOTO LAJM) Armir Grima, ish-trajneri i kombëtares së ekipit të futbollit të femrave, mbetet në arrest shtëpie. Ky është një leht