999 rezultate për

aktivizuar

Serbia jep alarmin për të nxehtin, mendon edhe për Kosovën Gjatë kësaj fundjave dhe javës së ardhshme Serbia do të përballet me temperatura të larta që do të arrijnë deri në 40 gr
Hakerat serbë në sulm për "Kuq e Zi je ti" (FOTO LAJM) Elvana Gjata, përmes një postimi në Instagram ka njoftuar se kënga e re për kombëtaren shqiptare po sulmohet nga hakerat
IMEI tradhtoi "Rambon" e Kukësit Vladimir Gjuta, kuksiani me precedentë të shumtë penalë, i cilësuar si "Rambo", mendohet se ka qënë njeriu që ka aktiviz
Shqiptarët e Bazelit barazojnë me Porton (VIDEO) Skuadra e Bazelit ka barazuar 1-1 me Porton, në një ndeshje të zhvilluar në Zvicër. Ishte Gonzales që ka kaluar Bazel
Napoli-Juve, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Pas barazimit ndaj Interit, Juventusin e pret një tjetër sfidë, akomë më e vështirë se ajo përballë zikaltërve, të paktë
Andi Lila drejt Gjermanisë? Janari do ta gjejë Andi Lilën me një skuadër të re. Me shumë gjasa futbollisti i kombëtares shqiptare nuk do të jetë më
S'ka vend te Zvicra, Brahimi "troket" te Kosova Mërgim Brahimi pritet të jetë përforcimi i radhës për Përfaqësueses e Kosovës në miqësoret e ardhshme. Futbollisti 22-vj
Vullnet Basha firmos për Real Zaragozën Real Zaragoza zyrtarizoi huazimin e Vullnet Bashës nga Sioni me të drejtën e blerjes në fundt të sezonit. Lojtari i përf
Skënderbe i çmendur! Vjen Kristi Vangjeli Skënderbeu bën një goditje të madhe në merkato duke afruar në gjirin e tij ish-futbollistin e Kombëtares shqiptare, Kris
Llamba që regjistron bisedat dhe i poston në Twitter (VIDEO) Dy artistët Kyle McDonald dhe Brian House kanë krijuar llambën e quajtur Coversnitch mund të përgjojë bisedat private dh
Saraçini në Llojan: Do hapim 300 vende të reja pune duke aktivizuar minierën Miniera në fshatin Llojan të komunës së Likovës do të aktivizohet. Megjithëse kjo minierë qëndron e mbyllur prej 40
Mohamed Sissoko, përfundon te Levante Mesfushori francez, Mohamed Sissoko, ka nënshkruar për Levanten si transferim i lirë, pasi PSG ia shfuqizoi kontratën në
Ibra: Me Thiago Silvën jemi të pathyeshëm Zlatan Ibrahimoviç ndien se rikthimi i Thiago Silvës do të rezultojë një shtysë e madhe për rritjen e shanseve të PSG pë
Garcia do 2 yje për Romën e tij (FOTO LAJM) Rudi Garcia kërkon goditjen e rradhës për Romën e tij. Sipas portalit "Infoticker", tekniku francez ka piketuar Xherdan
Juve lëviz kartat edhe për Tevez Juventus ka fillur fushatën e përforcimeve për sezonin e ardhshëm ku prioritet mbetet një sulmues i klasit botëror. Në L
Një vit zikaltër, ja bilancet e Strama-s Në fillim dukej si një eksperiment. Në një sezon, me tre trajnerë të ndryshëm, dikush mendonte se Andrea Stramaccioni nu
Një muaj stop për Pepe Vitit 2013 vjen me një lajm të keq për Realin e Madridit. Një nga mbrojtësit kryesorë të “Los Blankos”, Pepe, do të mung
Ujkanin s'e mposht Interi por autogoli (VIDEO) Interi ka fituar minimalisht ndaj Palermos së Samir Ujkanit, ndërkohë që miqtë janë ndëshkuar nga një autogol. Portieri
Inter, Drenthe për krahun Ditë më parë është përmendur emri i Andrea Dosenna si lojtari i ardhshëm i krahut te Inter. Ai ka qënë pranë zikaltërve
Zhbllokohen 278 apartamente, 5 firma dorëzojnë dokumentet Pesë prej 95 subjekteve të listës së zezë të bashkisë, për firmat e ndërtimit që nuk kanë përmbushur detyrimet janë riak