E FUNDIT/ Zhbllokohet sfida, Monchengladbach-Man City (VIDEO)
999 rezultate për

aksionit

Protesta në mbrojtje të parkut të Liqenit Qytetarë dhe përfaqësues të disa organizatave në mbrojtje të mjedisit protestuan të premten kundër vendimit të Bashkisë
Policia shkeli procedurat ligjore Forumi Ndërkombëtar për të Drejtat e Njeriut, Qëndra për Mirëkuptim dhe Bashkëpunim Institucional dhe Klubi Demokratik k
Piter Feith kundër aksionit të Vetëvendosjes Bllokada e paralajmëruar e Lëvizjes Vetëvendosje në dy pikëkalime kufitare, as nuk do ta promovoj pozicionin ndërkombëta
Mbillen 5,7 milionë fidane Nën moton "Mbjellim sot-shkruajmë dhe dërgojmë letër paqes" sot në 400 lokacione nëpër Maqedoni do të mbillen 5,7 milion
5 emrat që kërkoi EULEX-i Aksioni i përbashkët i EULEX-it, KFOR-it dhe Policisë së Kosovës, dje në veri, synonte kapjen e pesë personave. Pesë per
Dilemat rreth aksionit Duke ndjekur rrjedhën e ngjarjeve… negociatat mes Beogradit dhe Prishtinës për çështje teknike, ndërprerjen e beftë të
Gentilini kundër aksionit të qeverisë së Kosovës “Operacioni i kryer mbrëmë nga autoritetet e Kosovës nuk ishte i dobishëm. Ai nuk është bërë në konsultim me bashkësinë
EULEX reagon pas aksionit të Policisë së Kosovës Përmes një komunikate për media, EULEX-i ka reaguar për aksionin e mbrëmshëm të Policisë së Kosovës. “Është e rëndësishm
Vlora, stacioni i radhes i aksionit te madh te pastrimit te Eagle Mobile! Mëse 300 nxënës të shkollës “Ali Demi” në Vlorë i janë bashkuar aksi
Viktima e katert e aksionit policor eshte Harun Aliu Harun Aliu, për të cilin ekziston fletarrest dhe i cili në mungesë është dënuar me b
Homazh abstraksionit në artin islam Tetë artistë kërkojnë bashkëpunim me Islamin: Bernard Frize, Karl Gerstner, Gottfried Honegger, Frantisek Kupka, Vera Mo