999 rezultate për

aksionit

Arrest me burg për 5 nga të arrestuarit e aksionit "Rrufeja" Gjykata Themelore e Shkupit 1 ka dhënë masën e sigurisë "arrest me burg" për pesë të arrestuarit në aksionin e djeshëm p
Dhjetë në pranga për vjedhje energjie Dhjetë në pranga dhe dhjetë në kërkim është bilanci i aksionit të policisë, në lidhje me aksionin për vjedhjen e energji
Ja arsyeja e aksionit të madh policor Ndërsa policia ka konfirmuar aksionin që ka nisur sot bashkë me EULEX-in në gjithë Kosovën, mësohet se bëhet fjalë për i
A inskenua "Kumanova"? Edhe policët maqedonas nga njësitet special të cilët ishin pjesë e aksionit të 9 dhe 10 majit në Kumanovë janë të bindur
Sokoli do të zbuloj të vërtetën e incidentit të Kumanovës Krerët e grupit të Kumanovës që janë në paraburgim kanë zgjedhur që të heshtin para Prokurorisë Publike, me arsyetimin s
Rama: Ja rezultatet e aksionit kundër informalitetit (FOTO) Kryeministri Rama ka publikuar në profilin e tij në Facebook rezultatet aktuale të aksionit kundër informalitetit. Sipas
Plas vala e arrestimeve, tatimorët nën hetim Ndonëse jemi në ditët e para të aksionit kundër informalitetit, janë gjobitur shumë subjekte, sikundër janë evidentuar s
Faza e dytë e aksionit të tatimorëve, konfiskim mallit pa faturë Faza e dytë e aksionit antiinformalitet prite të filloj së shpejti ndërsa do të fokusohet te biznesi i madh. Deri më tan
Arben Ndoka shoqëron Ramën në Lezhë gjatë aksionit kundër informalitetit Gjatë një aksioni kundër informalitetit, kryeministri Rama është ndalur dje në Lezhë, ndërsa është vënë re prania e Arbe
"Frika ruan vreshtin" (FOTO) Pas mbylljes masive të qepenave të bizneseve në kryeqytet, duket se edhe Durrësi është infektuar pas aksionit të fundit.
Ambasada zvicerane zapton trotuaret e Tiranës (FOTO LAJM) Gjatë aksionit të Bashkisë për lirimin e trotuarëve, mos subjekteve që i kishin zënë trotuaret ishte dhe ambasada e Zvic
Ja si e rrëzoi gjenerali shqiptar avionin ushtarak serb në Kroaci (VIDEO) Kroacia sapo ka përfunduar festimet e 20 vjetorit të aksionit ushtarak “Olluja” (Stuhia) datë e cila poashtu shënon edhe
Policia hedh poshtë akuzat e aksionit për duhanin në Shkodër Policia e Shkodrës, me anë të një njoftimi ka bërë me dije se nuk është ushtruar dhunë ndaj tregtarëve të duhanit, pas k
Ende 14 të arrestuar në ditën e tretë të aksionit në Lazarat Teksa jemi në ditën e tretë në të cilën policia ka rrethuar Lazaratin, aktualisht janë kapur 14 nga 21 personat e shpall
Hysa as e konfirmon de as e përgënjeshtron dokumentin që publikoi Alsat-M (VIDEO) "Kërkoni përgjigje aty ky e keni marrë dokumentin". Kjo ishte përgjigja e ambasadorit të Republikës së Kosovës në Maqedo
Pse nuk i bllokoi policia valët e celularit gjatë aksionit në Kumanovë? Janë thelluar edhe më shumë dyshimet lidhur me aksionin policor në Kumanovë kur më 9 maj gjatë përleshjes së armatosur k
Policia e pranon: Na iku një prej të arrestuarve Njëri nga të arrestuarit që ka luftuar kundër policisë në Kumanovë, iu ka shpëtuar pjesëtarëve të MPB-së. Kjo ka ndodhur
VMRO-ja ka dhënë para që videoja e aksionit policor të shpërndahet sa më shumë? Anëtarja e Bordit Ekzekutiv të JEF Europe apo e organizatës për “Politics and Fun” e BE-së ka thënë se qeveria e Gruevsk
Gruevski: Humbën 8 policë, 14 trupa të tjerë po identifikohen Kryeministri Nikolla Gruevski i është drejtuar popullit përmes një konference për shtyp. Ai ka njoftuar për përfundim
Shkon në 8 numri i policëve të vrarë në Kumanovë? Update - Sipas informacioneve më të fundit, ende të pakonfirmuara, numri i policëve të vrarë në aksionin policor në Kuma