999 rezultate për

aksionit

Lirohen 11 të arrestuarit e aksionit antidrogë në zonën e Ish-Bllokut Ditën e shtunë, policia e Tiranës njoftoi se 11 persona u prangosën gjatë operacionit të zhvilluar në disa lokale te njo
Superaksioni antidrogë në Kosovë-Shqipëri-Serbi (VIDEO) Policia e Kosovës ka realizuar një akison duke shkatërruar një grup kriminal i cili transportonte narkotikë nga Shqipëri
Rasti “Kumanova”, prezantohen biseda të transkriptuara realizuar para aksionit të policisë Ka vazhduar gjatë ditës së sotme seanca gjyqësore për rastin “Lagja e Trimave” me dyer të mbyllura. Prokuroria ka pre
Furtunë në Policinë e Lezhës, transferime masive pas super aksionit në Rrëshen Pas zbulimit të magazinës me drogë të gjetur në Rrëshen, sot kanë ndodhur transferime masive në Policinë e Lezhës. P
Sherri mes policëve të Lezhës dhe Mirditës gjatë aksionit ku u kapën 7 ton kanabis Para aksionit të djeshëm të zbulimit të magazinës me kanabis në Rrëshen policitë e Lezhës dhe Mirditës u përplasen mes t
Magazina me 7 tonë drogë, si u konflikuan policët e Lezhës e Mirditës para aksionit Tonelata kanabis në proces përpunimi u zbuluan dhe u sekuestruan dje në një operacion të gjerë të policisë, në një magaz
Policia sekuestron 650 kg hashash. Ja pamjet e super aksionit (VIDEO) Policia ka nisur mëngjesin e sotëm një aksion të gjerë për zbulimin dhe asgjësimin e lendëve narkotike në tre rrethe të
Asgjësohen parcelat me drogë, prokurori kërcënohet me armë Pas aksionit të djeshëm ku u asgjësuan 10 500 rrënjë kanabis në Mat, një prokuror pretendon se është kërcënuar me armë.
Pacienti që gati sa nuk u dogj i gjallë pas reaksionit nga ilaçet 21-vjeçari Christopher Wooll tregon se gati sa nuk “u dogj i gjallë”, pasi filluan t’i dilnin flluska në trup vetëm 10 d
Alibeaj: Arratisja e Balilit, 10 ditë nga sabotimi që Tahiri i bëri aksionit ndërkombëtar Pwrmes kreut të Departamentit të Rendit dhe Sigurisë, Enkelejd Alibeaj, Partia Demokratike kujtoi se sot bëhen "10 ditë
Ja pamjet e aksionit për shkatërrimin e bandës së drogës Shqipëri-Itali-Holandë (IVDEO) Një tjetër bandë e drogës Shqipëri-Itali-Holandë është shkatërruar nga një aksion i policisë italiane. Banda kriminale m
Mavraj: Ja kush e kishte fajin te goli i dytë Ka qenë një nisje jo e mirë e kuqezin jve në Austri që pësuan dy herë në harkun kohor të pak minutave, mirëpo ndeshja mu
Veliaj: Të dielën pastrojmë Tiranën, qytetarët ti bashkohen aksionit Qytetarët e Tiranës do t’i bashkohen të dielën nismës së Bashkisë së Tiranës për pastrimin e qytetit, si një mënyrë e mi
Ngrihen paditë penale për 11 të arrestuarit e aksionit "Qelia" Prokuroria themelore publike për krim të organizuar dhe korrupsion, deri te Gjykata Themelore Shkupi 1, ka ngritur akuzë
Pronarët qëllojnë me sende të forta punonjësit e IKMT gjatë aksionit në Himarë Prishja e dy ndërtesave tre katëshe në zonën e Himarës nga Inspektoriati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit, është shoqë
Vetëvendosje me "look" të ri (FOTO LAJM) Selia e Lëvizjes Vetëvendosje, që dikur kishte xhama transparentë, tani ka ndryshuar pamjen. Xhamat kryesore jane mb
Shkatërrohet banda që trafikoi 10 mijë kosovarë Në një aksion të madh të policisë austriake është kapur një bandë trafikantësh nga Kosova për të cilën dyshohet se është
SHËNIM/ “E kuqja” e lejuar Kryeministri Rama ka përdorur një gjuhë me mjaft metafora gjatë një takimi me përfaqesues të bizneseve sot paradite, gja
19 balerina në polici pas aksionit të lokaleve të natës Pas një kontrolli të imtësishëm në shtatë lokale të Durrësit dhe Shijakut, janë shoqëruar në rajonin e policisë 19 baler
Tatimet: Në grep edhe biznesmenët e mëdhenj Në fund të muajit tetor pritet që të përfundojnë në qeli biznesmenë të mëdhenj, të akuzuar për shkelje ligjore e financ