999 rezultate për

aksione

Pularia, Doshi bleu aksionet e Dritan Priftit para publikimit të videos Dritan Prifti e ka hequr emrin e tij nga ortakëria në biznes me Tom Doshin. Pas denoncimit publik të deputetit socialist
Gati revolucioni te Milani, mbërrijnë kinezë dhe arabë Edhe pse në fushë punët nuk po shkojnë mirë, jashtë fushe Milani vazhdon të jetë i suksesshëm. Familja Berlusconi ka mar
Berlusconi i vendosur për të mos e shitur Milanin, por aksionerë... Momenti aktual që po kalon Milani është qartësisht i mbushur me vështirësi dhe probleme, por e ardhmja është po aq e mbu
Manjati kinez Wang Jialin synon Milanin Pas zbarkimit në Itali për të drejtat televizive të Serie A me Infront, manjati kinez Wang Jialin ka hedhur sytë nga Mil
Djali i Neymar, aksioneri më i ri i Barçës (FOTO LAJM) Një ditë pasi festoi ditëlindjen e tij të 23-të ylli brazilian i Barcelonës Neymar ka qënë në zyrat e FC Barcelonës për
Taçi braktis Parmën, ia shet aksionet një të "panjohuri" Parma nuk arrin të gjejë paqe. Përkundrazi, kriza në klubin verdheblu shtohet dita-ditës. Sipas asaj që raporton "Sky",
Ndjekje penale dy personave, transaksione në shuma të mëdha parash Dy shtetas 48 vjeçarë do të ndiqen penalisht nga policia në Durrës, për shkak të transanksioneve në shuma të mëdha para
Belgjika ndërmerr aksione kundër terrorizmit Pas Francës, edhe në Belgjikë ka dyshime se celula terroriste veprojnë në vend. Si rrjedhojë, policia ka marrë masa s
100 shtetas maqedonas pjesë e aksioneve luftarake në Siri Rreth 100 shtetas maqedonas dyshohet se janë pjesë e aksionëve luftarake në Siri dhe Irak në radhët Shtetit Islamik ISIS
Barcelona, zgjedhjet mbahen verën e ardhshme Te Barcelona janë të gjithë të një mendimi. Në mbledhjen e fundit të organizuar nga klubi katalanas pjesa më e madhe aks
Në hetim 45 vjeçari për transaksionet financiare Blutë e Durrësit po hetojnë një 45 vjeçar lidhur me dyshimet mbi transaksionet financiare. Ndërsa ka kryer transaksione
Fito çmimin e tregtimit me aksionet e Microsoft-it dhe kompanive më të mëdhaja të tregut global financiar Në dy muajt e fundit çmimi i aksioneve të Microsoft-it u rrit 14.45% nag 42.2-48.3 dollarë për aksion. FXLider, veçan
DAP dhe policia i vërsulen Gostivarit (VIDEO) Forca të shumta policore dhe inspektorë të Drejtorisë së të Ardhurave Publike kanë vërshuar mbrëmë bizneset në qytetin e
Tetovarët frikësohen nga kontrollet policore (VIDEO) Tetovarët thonë se aksionet e Drejtorisë së të Ardhurave Publike, nën shoqërimin e forcave të mëdha të policisë, po mbje
Lionel Messi, aksioneri i ri i Pro Recco-s Lionel Messi merret edhe me waterpolo. Sulmuesi i Barcelonës është bërë aksioneri i ri i Pro Recco Waterpolo 1913, skuad
Vjedhja në BSH, Prokuroria: Paratë nuk hynë kurrë në Thesar Kur pritet masa e sigurisë për ish Guvernatorin e Bankës së Shqipërisë Ardian Fullani, Prokuroria e Tiranës nis hetimin
Elbasani, ja pse Bashkia do të largohet nga skuadra "Panorama Sport" zbardhi dy ditë më parë vendimin që pritet të marrë Këshilli Bashkiak i Elbasanit sa u përket aksioneve
Arrestohen 40 persona që luftuan në Siri Policia e Kosovës ka ndërmarrë mbrëmë një aksion të rrufeshëm, duke arrestuar 40 persona që kanë marrë pjesë në luftën e
Berisha: Studentët do i çojnë aty ku kanë aksionet, Rama u duartrokit nga injoranca Mbylljen e universiteteve, ish kryeministri Sali Berisha e ka cilësuar si një ofensivë dhe babëzi të injorancës ndaj sis
Nga muzika kalon në fushën e biznesit, Bon Jovi aksioner banke Ja që Bon Jovi nuk është vetëm një këngëtar i suksesshëm, por tashmë do të jetë edhe aksioner banke. Askush nuk mund ta