999 rezultate për

aksione

Ambasadori amerikan çudit me foton e Skënderbeut Ambasadori amerikan Greg Delawie ka postuar në Twitter fotografinë e statujës së Skënderbeut me maskë. Delaëie përmes
A do t'a hanit mishin e therur këtu? Dalin fotot që të ngjallin krupën (FOTO LAJM) Një dyqan tregtimi mishi, prej 6 vitesh ushtronte aktivitet në Yzberisht, pa asnjë dokument ligjor dhe në kushte të frik
Për Vllazninë interesohen disa kompani gjermane dhe turke Nisja e procedurave për privatizimin e Vllaznisë ka bërë që numri i të interesuarve për të marrë përqindjen më të madhe
23-vjeç por jeton si sheik, djali i socialistit me makinë 200 mijë euro (FOTO LAJM) Pavarësisht se është vetëm 23-vjeç, djali i kryebashkiakut të Durrësit, Vangjush Dako ka nisur seriozisht përfshirjen në
Falimenton operatori i telefonisë mobile ku Telekomi i Kosovës mbante aksione Qindra e mijëra euro aksione, si dhe miliona të tjera investime mund t’i humbë Telekomi i Kosovës, pas falimentimit të o
Klubi i Superligës Kosovare afër falimentimit, Cana dhe Xhaka aksionerë Agim Cana u përfol para disa ditësh si një donator i ardhshëm i ekipit kosovar të Vëllaznimit. Këtë lajm e ka përfor
Transaksione brenda familjes, zbulohen veprimet e gruas së Klement Balilit Më 3 prill 2016, Alma Balili, bashkëshortja e Klement Balilit, regjistroi në Qendrën Kombëtare të Biznesit kompaninë me
Vjollca Hoxha shet aksionet kryesore tek Lori Caffe Valtelina, një nga përpunuesit më të mëdhenj të kafesë në vend, tregtues i markës Lori Caffe ka ndryshuar strukturën e a
Qeveria pa aksione në “Kosovën e Re” Shteti nuk do të ketë aksione në termocentralin që do të ndërtohet në kuadër të projektit “Kosova e Re”, sipas marrëvesh
34 biznese e miliarda lekë, ky është deputeti “sheik” i Kuvendit të Shqipërisë Anëtarët e rinj të Parlamentit Shqiptar, të cilët morën për herë të parë mandatin në zgjedhjet e 25 Qershorit 2017, vijo
Nuk i shkuan mirë punët me aksionerët, Milan pëson humbje me të ardhurat Sipas mediumit italian Sport Mediaset, Fassone bëri vërejtje pas një takimi të vogël aksionarësh në Casa Milan të martën
Cilat janë 40 gratë milionere, më të mëdha sipërmarrëse në Shqipëri Cilat janë femrat më të mëdha sipërmarrëse për vitin 2016 dhe sa fitojnë bizneset në pronësi të tyre? Pse subjektet
Gironas i mjaftojnë dy aksione ndaj mbretërorëve të Madridit Real Madrid ka pësuar dhe një tjetër goditje në garën për të fituar La Ligan. Një Real dominant në mesin e fushës por me
Debatet në Kryesi, Paloka: Nuk ka fraksione brenda PD-së Nënkryetari i Partisë Demokratike, Edi Paloka, i ftuar në emisionin “Kjo javë” në Neës 24 është shprehur kundër idesë s
Paloka kundër fraksioneve: Bashkëpunimit mos t'a marrin për dobësi Edi Paloka është kundër idesë së krijimit të fraksioneve në parti. Sot ai është shprehur se “Kur dikush dorën e shtri
Hoxha "thumbon" policinë: Me këto aksione, maksimumi do krehni balluket tuaja Ditën e sotme Policia e Shtetit zhvilloi një operacion “blic” në Vlorë gjatë të cilit vuri në pranga një të ri të cilit
E vërteta me amerikanë e aksioneve anti-drogë të policisë në 48 orët e fundit Ka të paktën 48 orë që Policia e Shtetit është në këmbë në luftën kundër prodhimit dhe trafikimit të lëndëve narkotike d
RENEA, humbjet dhe aksionet e forcave speciale në 26 vite RENEA janë forcat speciale shqiptare të ngjashme me ato të Gjermanisë, GSG 9, të SHBA-ve, SWAT apo CO19 angleze. RENEA i
Ohri dhe Liqeni i Ohrit në listën e top destinacioneve sipas ”Vouchercloud” Platforma Vouchercloud ju jep informacione turisteve për destinacione të mira dhe ekstravagande nëpër gjithë botën. N
8 artistë, 8 këngë, 8 atraksione nga Tirana… Muzika dhe arti janë format më të mira me të cilat mund të ketë afërsi dhe komunikim ndërmjet njerëzve. Tetë artistët më