999 rezultate për

aksione

Berlusconi blen 90 për qind të aksioneve të Monzas Silvio Berlusconi raportohet se do të blejë më shumë 90 për qind të aksioneve të skuadrës nga Serie C, Monza. Ish-pro
I shpëtuan policisë për herë të 14, dikush po dekonspiron aksionet e RENEA-s Gazetari investigativ Artan Hoxha ka hedhur akuzën e rëndë se dikush po dekospiron operacionet e RENEAS për të vënë në
Ronaldo mban "gjallë" Juventusin, fundosen ekipet e tjera (FOTO LAJM) Ardhja e Cristiano Ronaldos te Juventusi gjatë merkatos së kësaj vere e ka ndryshuar jetën e gjigantëve italianë. E ka p
Rritje drastike, kjo është vlera e aksioneve e Juventusit Juventusi ka arritur edhe njëherë rritje në tregun e aksioneve, duke shkëmbyer aksionë në vlerë 1.343 miliardë dollarë,
Fenomeni Ronaldo blen 51% aksione te klubi spanjoll Legjenda brazilian e futbollit, Ronaldo, është përfolur se do të blinte një klub në La Liga. Megjithatë konfirmimi r
BMW kërkon aksionet e Audit te Bayern Munchen Futbolli është një nga sportet që gjeneron shumë të ardhura. Më së shumti këto të ardhura sigurohen nga sponsorët e
Erdogani blen universitetin shqiptar (FOTO LAJM) Fondacioni “Maarif” , dega ideologjike e pushtetit të presidentit turk Rexhep Taip Erdogan, ka blerë UNYT-në, “Univesit
Zyrtare: Stan Kroenke blen Arsenalin Alisher Usmanov ka thënë se ai ka vendosur t’ia shesë aksionet e tij të Arsenalit Stan Kroenkes, i cili i mbanë 67 përqi
Amerikani dështon në blerjen e Milanit Në një kthesë të papritur dhe tronditëse, pronari i Milanit, Yonghong Li i ka ndryshuar kushtet e marrëveshjes me biznes
Dorëzohet presidenti i Milanit, shet 30 % të aksioneve Vetëm dy ditë më parë u raportua se presidenti i Milanit, Jonghong Li po kërkonte një investitorë për të ndihmuar klubin
Xhaka-Ajeti, djemtë futbollistë, prindërit aksionerë Si duket sezoni i ardhshëm do të jetë një sezon i madh për skuadrën e Llapit. Prindërit e dy futbollistëve Granit Xha
Ronaldo Fenomeni i rikthehet futbollit, afër blerjes së klubit spanjoll Ronaldo Nazario de Lima duket se do i rikthehet sërish futbollit, por këtë herë jo më në fushën e lojës, por si sipërmar
Çfarë do ndodhë me tollonat e konsumatorëve? Flet aksioneri i Gulf Skandali me "Gulf" ka prekur dhe shumë konsumatorë të cilët kishin blerë tollona. Njëri prej aksionerëve të "Gulf",
Rritet numri i transaksioneve të dyshimta në Maqedoni Drejtoria e Inteligjencës Financiare (DIF) ka pranuar 232 raporte të transaksioneve të dyshimta ose 4 më shumë se vitin
Transaksionet me të dënuarin për vrasje, si u bë milioner Adriatik Llalla Një person i dënuar për vrasje, një biznesmen kafeje- fitues i një tenderi në Prokurorinë e Përgjithshme dhe një instruk
Dyshimet mbi shkeljen e privatësisë ulin aksionet e Facebook në bursë Aksionet e Facebook kanë rënë ndjeshëm pasi rrjeti social përballet me pyetje nga politikanët amerikanë dhe britanikë rr
3 aksione në pak orë, si u grabit kasaforta me 70 milionë lekë në Korçë Mbrëmjen e kaluar në fshatin Dishnicë në Korçë u grabit një fabrikë e prodhimit të bojrave. Autorët ende të paidentif
Deputetja jeton me qera, bashkëshorti aksioner në dy kompani në SHBA (FOTO LAJM) Open Data Albania ka publikuar të dhëna për pasuri, të ardhura dhe shpenzime të deklaruara për 11 deputet që janë ulur p
Në dy aksione sekuestrohen 143 kg marijuanë Në dy aksione të ndara të MPB-së policia një ditë më parë sekuestroi 143 kilogram marihuanë. Në aksionin e parë janë sek
Ambasadori amerikan çudit me foton e Skënderbeut Ambasadori amerikan Greg Delawie ka postuar në Twitter fotografinë e statujës së Skënderbeut me maskë. Delaëie përmes