999 rezultate për

aksidentin

Ky është çifti shqiptar që humbi jetën në aksidentin tragjik në Greqi Një aksident tragjik i mori jetën një çifti shqiptar në Greqi. Ngjarja e rëndë ndodhi ditën e shtunë në aksin rural Xort
Dy të vdekur në aksidentin e fshatit Vranidoll Në një aksident trafiku që ka ndodhur mbrëmë në fshatin Vranidoll sipas dëshmitarëve dy persona kanë humbur jetën. Në
Policia jep detaje për aksidentin që u mori jetën dy vajzave Si pasojë e një aksidenti trafiku në Greme të Ferizajt kanë humbur jetën dy femra. Sipas Policisë së Kosovës aksident
Përplasi eskortën e Ramës, dënohet me burg 29-vjeçari Është lënë në burg i riu që u përfshi në aksident me eskortën e kryeministrit Edi Rama. Gjykata e Apelit Korçë ka ve
Aksident zinxhir në rrugën Gostivar-Kërçovë, 9 të lënduar Nëntë persona prej të cilëve njëri në gjendje të rëndë është bilanci i një aksidentin zinxhir i tre automjeteve që dje r
Makina përfundoi në lumë, policia zbardh aksidentin në Klos Policia e Matit ka zbardhur aksidentin në Klos ku makina përfundoi në lumin Mat. Burime zyrtare bëjnë me dije se ngj
Vajza e Paul Walker marrëveshje ekonomike me Porsche për aksidentin Vajza e aktorit të njohur Paul Walkeri cili humbi jetën në nëntor 2013, ku ishte pasagjer në automjetin e tipit Porsche
U plagos në aksidentin e eskortës, kjo është gjendja e gardistit të Ramës Gardisti që ishte në njërën prej makinave të eskortës së kryeministrit Rama që u përfshi në një aksident në Korçë, vazhd
Policia mbron Ramën dhe ia vë fajin qytetarëve për aksidentin në Korçë Eskorta e kryeministrit Edi Rama është aksidentuar mesditën e sotme në qytetin e Korçës, ku po zhvillohet mbledhja dy di
"Erdhi nga tuneli dhe ma bëri me drita", del për herë të parë dëshmia për aksidentin e Sokol Olldashit Mes dëshmive për aksidentin tragjik që i mori jetën ish-ministrit të Transporteve, Sokol Olldashit, vjen një dëshmi inte
Humbi jetën në aksidentin në tunelin e Kalimashit, 29-vjeçarja këngëtare e muzikës popullore Një aksident i rëndë ka ndodhur në tunelin e Kalimashit pasditen e djeshme pasi një makinë ka dalë nga rruga. Viktimë
Ndërron jetë 29-vjeçarja e plagosur në aksidentin e Kalimashit Një aksident i rëndë ka ndodhur në tunelin e Kalimashit këtë pasdite pasi një makinë ka dalë nga rruga. Sipas Policis
Vdiq në aksidentin me helikopter, kush është princi saudit Një princ saudit u vra ditwn e sotme teksa helikopteri i tij u rrëzua pranë kufirit jugor të mbretërisë me Jemenin e shk
Ndërron jetë një person nga aksidenti në fshatin Trudë Policia e Kosovës ka bërë të ditur se ka humbur jetën një femër e cila ishte përfshirë në aksidentin e ndodhur në fshati
Aksident i frikshëm në autostradën Tiranë-Durrës, përplasen 7 makina Një aksident ka ndodhur sot paraditë në aksin Tiranë Durrës. Ashtu siç mund ta shikoni edhe më videon më sipër, disa
Viktimat në aksidentin e Deçanit janë babë e bijë Dy persona kanë vdekur dhe katër të tjerë kanë mbetur të plagosur rëndë si pasojë e një aksidenti i cili ka ndodhur në o
Aksidenti me vdekje në Podujevë, familja Gashi fal gjakun (VIDEO) Të enjten në Bajçinë të Podujevës u aksidentuan 2 makina por e pësoi dikush që nuk kishte fare lidhje me aksidentin.
Zbardhen shkaqet e aksidentit në Lezhë ku humbi jetën efektivi i policisë Janë zbardhur shkaqet e aksidentit të ndodhur në aksin Lezhë-Shkodër, ku ka ndërruar jetë një punonjës policie i identif
"Aksidenti në Shkallnuer, Fatos Nano përplasi për vdekje 70-vjeçarin dhe u zhduk" Ditën e djeshme në aksin Durrës-Tiranë humbi jetën një 53-vjeçar pasi u përplas për vdekje nga deputeti i PDIU Aqif Raki
Familja Alidema që humbi 4 anëtarë në aksidentin në Prishtinë, ka një kërkesë Katër anëtarë të familjes Alidema kishin humbur jetën në një aksident rrugor në Prishtinë, natën e 27-28 korrikut. I