999 rezultate për

aksidentin

I shpëton vdekjes, piloti shmang aksidentin e rëndë në Francë (VIDEO) Në Moto Gp3 nga cirkuiti i Francës, një motorist ka shmangur mrekullist një aksident që mund të përfundonte me pasoja fa
Njihuni me aksidentin më të ëmbël të të gjitha kohrave (VIDEO) Autoritetet polake u përballen me një situatë të pazakontë pas një aksidenti me makinë, në të cilën një tank që transpor
Tragjedi në maqedoni, aksidenti merr jetën e katër personave Fshati Krushje në Reshnjë është tronditur pasditen e sotme nga nje tragjedi e rëndë me 4 persona te vdekur në një akside
3 të rinj humbën jetën në Kurbin, policia zbardh aksidentin e rëndë Policia ka dhënë versionin zyrtar mbi aksidentin tragjik në Kurbin ku kanë humbur jetën 3 të rinj. Informacion pa
Noizy flet si rrallëherë për aksidentin e tmerrshëm, tregon shenjat Noizy padyshim tashmë prej vitesh është kthyer në një reper shumë të suksesshëm në Shqipëri. K
Oh moj nënë, ishin yje! Dëshmia rrëqethëse për aksidentin me tre viktima në Fier (VIDEO) Ishin fshatarët e zonës ata që zbuluan të parët se në makinën e aksidentuar në fshatin Varibop të Fierit kishte të vdeku
Aksidentoi nënë e bijë, shqiptari i penduar dorëzohet në polici Një shqiptar në Itali shkaktoi një aksident ku humbi jetën një zonjë 73 vjeçe dhe mbeti e plagosur vajza e saj 45 vjeçar
Gruaja dha dëshmi të rreme, zbulohet e vërteta e aksidentit tragjik në Golem Ka marrë rrjedhë komplet tjetër hetimi për aksidentin tragjik që ndodhi sot në Golem, nga i cili humbën jetën dy persona
Zbardhen detajet, aksidentin në Kavajë e merr përsipër një burrë Disa orë pas ngjarjes së rëndë në Kavajë ku një makinë përplasi për vdekje, vjehrrin dhe nusen si dhe plagosi rëndë një
Po shkonte në fejesën e djalit, detajet rrëqethëse për aksidentin në Kavajë Menjëherë pas tragjedisë, fqinjët e viktimave të aksidentit në Durrës kanë vrapuar me shpejtësi në vendin e aksidentit.
Aksident apo vrasje? Ekspertët flasin për aksidentin me dy të vdekur në Maminas Janë zbardhur detaje të reja në lidhje me aksidentin e djeshëm në Maminas ku humbën jetën dy shtetas, një vajzë 23-vjeça
E vranë qëllimisht? Zbulohen detaje të frikshme për aksidentin ku vdiq 23-vjeçarja Ndërkohë që vazhdojnë hetimet në lidhje me aksidentin e mbrëmshëm në Maminas, misteret rreth ngjarjes sa vijnë e shtohen
Aksidentoi për vdekje Elenën dhe taksistin, 24 vjeçari mohon çdo akuzë 24 vjeçari, dhe njëkohësisht edhe pronari makinës që përplasi taksinë dhe që si pasojë shkaktoi dy viktima në Maminas, n
Kush është Sokol Mujaj? Pronari i makinës që shkaktoi aksidentin në Shkodër Të tjera detaje kanë dalë në lidhje me aksidentin e rëndë mbrëmë në Shkodër, ku tre anëtarë të familjes Preka kanë humbu
Dy aksidente në Tiranë, tre makina përplasen në autostradë Dy aksidente kanë ndodhur në Tiranë. Njëri në autrostradën Tiranë-Durrës dhe një në rrugën që të çon në Kërrabë. N
Zbulohet kush ishte në makinë me Ahmetajn në aksidentin në Maqedoni Ish-ministri Arben Ahmetaj, vitin që shkoi u përfshi në një aksident të rëndë automobilistik në Kumanovë, Maqedoni vitin
Ish-kryetari i Ferizajit flet për aksidentin që pësoi Mbrëmë është raportua se ka pësuar aksident dhe është lënduar ish-kryetari i Komunës së Ferizajt. Ndërkohë para disa or
Improvizon aksidentin, befason partneren me propozim martese (VIDEO) Brandon Good nga Alabama e Shteteve të Bashkuara, ka improvizuar një aksident dhe është shtrirë si i lënduar, për të bef
Policia jep detaje për aksidentin të shkaktuar nga 14-vjeçari Një aksident me faktaitet ka ndodhur dje në fshatin Bllacë të Suharekës, ku një katërmbëdhjetë vjeçar përderisa po e dre
Ky është çifti shqiptar që humbi jetën në aksidentin tragjik në Greqi Një aksident tragjik i mori jetën një çifti shqiptar në Greqi. Ngjarja e rëndë ndodhi ditën e shtunë në aksin rural Xort