999 rezultate për

aksidentin

Ministria jep detajet më të fundit për aksidentin e tmerrshëm Ministria e Shëndetësisë (MSH) ka njoftuar se në gjendje të rëndë shëndetësore janë dy pacientë, kurse një tjetër sot do
Regjistrohet një viktimë në aksidentin Tetovë-Jazhincë Akisdenti i cili ka ndodhur rreth orës 17:40 në rrugën Tetovë-Jazhincë në afërsi të udhëkryqitnë në hyrje të fshatit Do
Lutja e fundit e të riut shqiptar që vdiq në aksidentin e tmerrshëm (FOTO LAJM) Të mërkurën e javës së kaluar 15 persona humbën jetën si pasojë e një aksidenti tragjik në autostradën Shkup-Tetovë.
Detajet më të fundit për aksidentin në Tetovë Tre nga të lënduarit në aksidentin e autobusit në rrugën Shkup-Tetovë, që ndodhi më 13 shkurt, ende janë në gjendje krit
EMRI/ Në aksidentin tragjik të Maqedonisë edhe një kuksian Pak ditë më parë një aksident tragjik trondit Maqedonin dhe rajonin për shkak të përmasave të mëdha të humbjeve në jetë
Detaje për shqiptarët që humbën jetën në aksidentin e tmerrshëm Në tragjedinë rrugore që ndodhi në Maqedoni, gjetën vdekjen e dhimbshme edhe tetë shqiptarë. Djaloshi 19-vjeçar që ka
Shoferi nuk jep dëshmi të besueshme për aksidentin Shoferi i autobusit të akssidentuar në fshatin Llaskarcë, gjatë bisedës me prokurorin që e heton ngjarjen tragjike ku hu
E dhimbshme, edhe ky djalë humbi jetën në aksidentin e Tetovës Onur Sadiku është 19 vjeçari që ka ndërrur jetë mbrëmë në aksidentin me autobusin e kompanisë Durmo Turs që udhëtonte ng
Vetëm 19 vjeç, Ajdini humbi jetën mbrëmë në aksidentin tragjik Në mesin e viktimave të aksidentit tragjik është edhe i riu Ajdin Ismaili (Aydın Ismaili). Edhe Onur Sadiku ësht
Ministria e Brendshme nxjerr njoftimin zyrtar për aksidentin Ministria e Brendshme ka konfirmuar se numri i viktimave në aksidentin e djeshëm është 14. Ndërkohë që për shkaqet e aks
Kush është shqiptari që vdiq në aksidentin e sotëm në Itali (FOTO LAJM) Fotografia i përket 20 vjeçarit shqiptar Manuel Toska, i cili mëngjesin e sotëm humbi jetën në mënyrë tragjike për shkak
Qeni e njoftoi shoferin për aksidentin që e priste, por ai nuk ia vuri veshin (VIDEO) Një tjetër aksident komunikacioni në Rusi është shpërndarë me të madhe në rrjetet sociale, por këtë herë nuk është aksid
Benzi përplas 10 makina, kamerat kapin aksidentin e tmerrshëm në Vlorë (VIDEO) Një aksidenti i frikshëm ka ndodhur në Vlorë, ku një mjet tip "Benz" me targa AA 272 RB ka dalë nga rruga dhe ka fluturu
EMRI/ Kjo është mësuesja që humbi jetën në aksidentin e Korçës Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në fshatin Arrëz të Korçës, ndërsa një person ka humbur jetën. Sipas burime
Ministria jep detaje për vdekjen e tre maqedonasve në Serbi Nga Ministria e Punëve të Jashtme bëjnë të ditur se ministri i shëndetësisë dhe sekretari i qeverisë Dragi Rashkovski dh
Policia zbardh aksidentin me tetë të plagosur në Prizren Të martën në Prizren ka ndodhur një aksident trafiku, ku përveҫ dëmeve materiale, lëndime trupore kanë pësuar tetë
Faktet tronditëse që policia e Kosovës fsheh mbi aksidentin tragjik të ambasadores turke Agron Shala 22 vjeç, Arife Shala 88 vjeçe dhe Elfete Rashiti 65 vjeç janë viktimat e aksidentit të mbrëmshëm në fshatin
Kur plagët e një diplomateje vlejnë më shumë se jeta e tre kosovarëve Në të gjithë mediat që prej mbrëmjes së djeshme, po qarkullon lajmi se ambasadorja turke në Kosovës Kivilcim Kiliç është
Eskorta e saj vrau tre persona, ambasadorja turke thyen katër brinjë në aksidentin tragjik Ambasadorja turke në Kosovë, Kivilcim Kiliç theu katër brinjë gjatë aksidentit tragjik të mbrëmjes së djeshme ku mbetën
Policia njofton aksidentin në Qafë Thanë, ja kush janë nxënësit e plagosur olicia e Librazhdit ka dhënë detaje e para pas aksidentit të ndodhur pasditen e sotme në Qafë Thanë. Sipas Policisë, një