999 rezultate për

aksidentin

Vazhdojnë hetimet, merren në pyetje tre persona për aksidentin e rëndë Prokuroria Publike ka njoftuar se për ndërmarrjen realizuese të kontrollit të teknik të autobusit të aksidentuar të auto
Vettel tregon çfarë ndodhi në aksidentin me Hamilton (VIDEO) Sipas Sebastian Vettel, nuk ishte presioni që ushtroi Lewis Hamilton tek ai që solli gabimin në garën e Bahrein, kur mak
Rrëzimi i helikopterit në Gjermani shkakton 3 viktima Policia gjermane thotë se një pilot dhe dy pasagjerë besohet të kenë vdekur në rrëzimin e një aeroplani të vogël pranë F
Rrëfimi prekës i Ribery për aksidentin: Më thoshin je i shëmtuar, por kjo më ka motivuar në jetë Anësori i Bayern Munich Franck Ribery ka treguar për plagët e tij të fëmijërisë që i ka në fytyrë dhe në kokë, duke dekl
Policia jep detaje për aksidentin në Vranjevc Një aksident ku kanë mbetur dy të lënduar ka ndodhur në lagjen "Kodra e Trimave", në Prishtinë. Zëdhënësja e Policisë
Arrestohet 20-vjeçari që shkaktoi aksidentin me dy të plagosura në Korçë Një aksident i rëndë ndodhi ditën e sotme ku një makinë përplas një makiinë tjetër dhe la dy të plagosur. Sipas të d
Policia jep detaje për aksidentin fatal në Pejë Policia e Kosovës ka dhënë detaje pas aksidentit fatal në aksin Pejë-Istog, i cili shkaktoi një të vdekur dhe dy të plag
EMRAT/ Identifikohet viktima dhe e plagosura në aksidentin e Koplikut Një person ka vdekur dhe tre të tjerë janë plagosur si pasojë e një aksidenti në aksin rrugor Shkodër-Koplik. Viktima
Arrestohen drejtuesi i autobusit dhe pronari për aksidentin në Tetovë Lidhur me aksidentin e 13 shkurtit që ndodhi në autostradën Shkup-Tetovë, në afërsi të fshatit Llaskarcë, me ç’rastë 15
Zv.kryeministri sllovak humbi gjithë familjen në aksidentin ajror (FOTO LAJM) Në mesin e udhëtarëve të vdekur gjatë rrëzimit të aeroplanit në Etiopi, kishte shtetas nga gjithsej 35 shtete të ndryshm
Kamera kap aksidentin, makina fluturon në ajër (VIDEO) Autoritetet në Florida janë në kërkim të një personi të përfshirë në një aksident me makinë që ka lënë në gjendje kritik
Prokuroria kërkon burg për shoferin që shkaktoi aksidentin në Gjilan Prokuroria Themelore në Gjilan, ju njofton se sot, ka paraqitur kërkesën për caktimin e masës së paraburgimit, në Gjykat
Flet babai i shoferit të kamionit që shkaktoi aksidentin në Gjilan Sokol Avdijaj, babai i shoferit të kamionit i cili shkaktoi atë aksident të frikshëm ditën e sotme në GJilan ku një per
Vjen reagimi i kompanisë që kishte në pronësi kamionin që shkaktoi aksidentin në Gjilan Kamioni i kompanisë “Uji i Pejës”, ka qenë shkaktari i aksidentit të rëndë që ndodhi sot në qytetin e Gjilanit, shkrua
Ishte vetë shoferi kamionit i cili mori policinë i pari Një aksident i rëndë ka ndodhur sot gjatë ditës në Gjilan. Një person ka ndërruar jetë, tre të tjerë po mjekohen në repa
Kjo është kompania pronare e kamionit që shkaktoi aksidentin e frikshëm në Gjilan (FOTO LAJM) Deri më tani, zyrtarisht është konfirmuar një i vdekur dhe dhjetë të lënduar nga aksidenti i frikshëm i dy orëve më parë
Ishte i qëllimshëm! Qytetarët kanë dyshime të forta për aksidentin e frikshëm në Gjilan (FOTO LAJM) Një aksident trafiku ka ndodhur para pak minutash në Gjilan, dhe sipas pamjeve që kanë dërguar nga Gjilani qytetarët, sh
800 mijë euro dëmshpërblim për aksidentin tragjik në Llaskarcë Kompania e Sigurimit “Eurosig” do të duhet të paguajë dëmshpërblim prej mbi 800 mijë eurove për aksidentin tragjik në Ll
800 mijë euro do të paguajë kompania e sigurimit për aksidentin e tmerrshëm Kompania e Sigurimit “Eurosig” do të duhet të paguajë dëmshpërblim prej mbi 800 mijë eurove për aksidentin tragjik në Ll
Dedikimi prekës i vajzës që humbi të fejuarin në aksidentin e Prizrenit Një aksident tragjik u mori jetën tre personave në Prizren. Ngjarja e rëndë ndodhi ditën e djeshme ku viktima mbetën