999 rezultate për

aksidentin

DETAJET/ Ambulanca u vonua mbi 1 orë në aksidentin ku humbi jetën 35 vjeçarja në Kamëz Një aksident tragjik i mori jetë një 35-vjeçareje pasditen e sotme në Kamëz. Teksa po kalonte rrugën, viktima u përpl
Kush është 34 vjeçari që humbi jetën në aksidentin tragjik në Gjirokastër (FOTO LAJM) Një aksident i rëndë ka ndodhur pak pas mesnate ku si pasojë ka humbur jetë një person në me rrugën nacionale në Gjiroka
Me shembje në kokë e trup, mësohet gjendja e adoleshentëve që u përfshinë në aksidentin tragjik E diela u kthye në mort. Tre 17 vjeccarë humbën jetën ditën e djeshme pasi u përfshinë në aksidente automobilistike.
Festuan për herë të fundit, kush janë dy 17-vjeçaret që humbën jetën në aksidentin tragjik Zbardhen identitetet e vajzave që humbën jetën në aksidentin fatal që ndodhi mëngjesin e sotëm në fshatin Berzhitë të Ti
Dedikimi prekës i shkollës për të rinjtë që humbën jetën në aksidentin tragjik (FOTO LAJM) Detaje të reja nga aksidenti në autostradën Fier-Lushnjë, pranë rrethrrotullimit të Kolonjës i ndodhur dy netë më parë,
Shefi i rrugores flet për aksidentin e frikshëm të vëllait të deputetes: Ishte i pavetëdijshëm Në datën 20 tetor, vëllai i deputetes socialiste Blerina Gjylameti, humbi jetën në një aksident të frikshëm në tunelin E
Zbardhen dëshmitë e dy shoferëve të arrestuar për aksidentin në Urën e Dajlanit Dalin detaje të reja për ngjarjen mbrëmë në Durrës ku një 25 vjeçar humbi jetën pranë mbikalimit të Shkozetit. ABC News
Silva e kishte paralajmëruar! Dafi pëson aksidentin e fuqishëm me makinë (VIDEO) Teksa ishte i ftuar në emisionon “Glamour Zone”, këngëtari Dafi Derti, i cili është i martuar me Silva Gunbardhin, ka fo
Policia jep detaje për aksidentin në Lagjen e Spitalit Zëdhënësi i Policisë, Bajram Krasniqi, ka dhënë detaje për aksidentin e sontëm në Lagjen e Spitalit në Prishtinë. Ai
A ishte Ervis Martinaj në aksidentin e blindit luksoz me targa ruse? Akoma nuk është zbardhur plotësisht aksidenti që ndodhi në “Sheshin Shqiponja”, ku u përplas bossi i makinave luksoze El
Ndërron jetë këngëtarja e njohur pas aksidentit të rëndë me makinë (FOTO LAJM) Këngëtarja e muzikës Country, Kylie Rae Harries, ka humbur jetën ditën e sotme, pas një përplasjeje me makinë. Media
Moti i keq sjell aksidentin e parë në Elbasan, makina del nga rruga Një tjetër aksident i frikshëm u regjistrua në minutat e fundit. Në aksin Elbasan-Librazhd, një automjet me targa të Gos
Momenti kur shoferi humb kontrollin e kamionit dhe shkakton aksidentin masiv në Prishtinë (VIDEO) Gjatë orëve të mesditës dje në një nga rrugët e Prishtinës ka ndodhur një aksident, ku shkaktar ka qenë një kamion i mbe
Baba i një vajze, kush është shqiptari që vdiq në aksidentin tragjik në Greqi (FOTO LAJM) Një shqiptar ka ndërruar jetë ditën e djeshme si një pasojë e një aksidenti automobilistik në Greqi. Ngjarja e rëndë
Prokuroria jep detaje mbi aksidentin tragjik në Veles-Shtip Prokuroria Publike gjatë mbrëmjes së djeshme ka inspektuar rrugën rajonale Veles-Shtip afër Novo Sellës, në vendin ku nd
DETAJE/ Aksidentin në Fushë-Milot e shkaktoi një polic Një aksident i rëndë ndodhi në orët e pasdites së sotme në rrethrrotullimin e Fushë-Milotit, ku një 23 vjeçar me inicial
Përplasi të moshuarin dhe u largua, policia arreston 46-vjeçarin Një 46 vjeçar është arrestuar këtë të shtunë pasi ditën e djeshme krijoi një aksident teksa po drejtonte një traktor ku
Ditë zie për botën e ekranit, moderatorja humb jetën në aksidentin tragjik (FOTO LAJM) Shuhet në një aksident prezantuesja e njohur britanike Emily Hartridge. Ajo ka humbur jetën gjatë ditës së premte në
Policia fsheh aksidentin: 1 i vdekur dhe 1 i plagosur nga përplasja me autobusin Një aksident i mori një të riu tre ditë më parë dhe shoku i tij mbeti i plagosur, ndërsa policia fshehu ngjarjen. Vik
E RËNDË/ Rrëzohet aeroplani në Australi, vdesin dy persona Dy persona kanë humbur jetën pas rrëzimit të aeroplanit në Australi. Avioni privat i llojit Broumby 610 u rrëzua në a