999 rezultate për

aksidentin

Policia jep detaje për aksidentin e djalit të Presindentit të Kosovës Endrit Thaçi, djali i presidentit të shtetit, Hashim Thaçi është aksidentuar mëngjesin e sotëm. Policia e Kosovës ësh
Kush është 30 vjeçari që humbi jetën në aksidentin tragjik Një aksident tragjik ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në fshatin Hot i Ri në Shkodër ku humbi jetën një 30 vjeçar. Mësoh
Një i vdekur dhe disa të lënduar në aksidentin në Strumicë Një person humbi jetën dhe disa të tjerë u lënduan në aksidentin e rëndë që ndodhi rreth orës 19:00 në autostradën Strum
Ilda Bejleri bën deklaratë pas deklarate për aksidentin, por asnjëra nuk ngjan me tjetrën Gazetarja Ilda Bejleri ka reaguar sërish ë pas aksidentit të ndodhur në bulevardin “Gjergj Fishta”, në afërsi të Ures së
Ylli i Dortmund ia dedikon golin Kobe Bryant (VIDEO) Burussia e Dortmund është duke fituar me rezultatin e pastër 2-0 ndaj Union Berlinit. Ndeshja u zhbllokua nga Sancho
Policia e LA zbulon shkaqet e aksidentin tragjik ku humi jetën ylli i NBA-së Helikopteri në të cilin ishte Bryant me vajzën e tij dhe 7 persona të tjerë po udhëtonte në kushtë të rënda atmosferike.
Dalin emrat e personave që humbën jetën në aksidentin ajor Lajmi i për vdekjen e Kobe Bryant ka tronditur opionion e gjerë botëror. Përveç Kobe Bryant dhe vajzës së tij 13-vjeç
Humbi vëllain në aksidentin tragjik, kryetari i PD bën postimin prekës (FOTO LAJM) Një aksident i rëndë ndodhi pasditën be sotme në Përrenjas, ku humbi jetën një shtetas. Viktima, Ardian Vreto, punonj
Pamje nga vendngjarja, ky është 22 vjeçari që humbi jetën në aksidentin tragjik në Kavajë (FOTO LAJM) Një aksident i rëndë ndodhi pasditen e sotme ku si pasojë humbi jetën 22 vjeçari Orgest Lasku. Ngjarja ka ndodhur rre
Katër makina aksidentohen në Vlorë, ka të lënduar Një aksident i rëndë ka ndodhur pak më parë në aksin Vlorë-Zvërnec duke lënë të plagosur. Sipas informacioneve parapr
Denoncimi në Albeu.com: Çfarë shkaktoi aksidentin me 6 të plagosur në Lezhë Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Lezhë ku si pasojë kanë mbetur të plagosur 6 persona. Ngjarja k
Aksident i rëndë rrugor, një i vdekur dhe dy të lënduar Gjashtëdhjetë e tre vjeçari V.A nga fshati Piperevë ka humbur jetën në aksidentin që ka ndodhur rreth orës 13:20 të hënë
I morën jetën në aksidentin tragjik këmbësorëve, jepet vendimi për shoferët Gjykata e Tiranës ka vendosur të lerë në burg dy shoferët e përfshirë në aksidentin tragjik në kryeqytet ku humbën jetën
Familjarët e viktimave flasin për aksidentin në Tiranë: Makina e fluturoi 50 metra Në datën 2 janar, Tirana u trondit nga një ngjarje e rëndë. Erjon Balla, 36-vjeçari nga Rrësheni dhe Hydajete Salliu,
Arrestohen dy shoferët që shkaktuan aksidentin me dy të vdekur në Tiranë Policia ka vënë në pranga dy shoferët në Tiranë të cilët shkaktuan aksidentin më dy të vdekur tek "Xhamlliku". Nga Sp
Pamje nga aksidenti me një viktimë në Laç (VIDEO) Një aksident i rëndë me një viktimë ka ndodhur mesditën e sotme në autostradën Laç-Mamurras. Një motoçikletë është p
Ky është 26 vjeçari që humbi jetën në aksidentin tragjik Ky është 26 vjeçari që humbi jetën mbrëmjen e djeshme në Isniq. Fatlind Hysenaj nga fshati Lëbushë ka humbur jetën nd
Shqiptari humb jetën në aksidentin tragjik në Itali (FOTO LAJM) Një aksident tragjik i ka marrë jetën një 53-vjeçari shqiptar në Moncalvo në një zonë të quajtur Valle San Giovanni. Sip
La pas tre fëmijë, shqiptari humb jetën në aksidentin mes kamionëve Një shqiptar ka humbur jetën në një aksident në Itali. Ai është identifikuar si Ilir Filolli ndërsa aksidenti mësohet
Policia jep detaje për aksidentin në Dollc të Klinës Katër persona kanë pësuar lëndime të lehta nga aksidenti mes dy automjeteve në rrugën Prishtinë-Pejë, saktësisht në fsha