999 rezultate për

aksidentin

"Një yll që shkëlqente", flet partneri i mjekes që humbi jetën në aksidentin tragjik në Gjermani (FOTO LAJM) Mjekja shqiptare, Eneida Doko, 34 vjeçe, humbi jetën në Gjermani pas një aksidenti rrugor. Lajmin e bën të ditur gazeta
Me dokumenta angleze, kush është biznesmeni shqiptar që humbi jetën në aksidentin tragjik Detaje të reja dalin në dritë nga aksidenti që ka ndodhur pak para mesnatës në zonën e ‘Bishtit të Zhurit’ në afërsi të
Humbi nipin 6 vjeçar në aksidentin tragjik, gjyshi: Mes dy ekspertizave ka kundërshtime Kadri Malka ka humbur nipin e tij 6- vjeçar më 25 tetor të vitit 2017, në aksin rrugor Sharr-Kombinat, rreth orës 17:00.
Fajtore për aksidentin ku shoqja humbi jetën, merret vendimi për të renë Gjykata e Tiranës ka caktuar masën e sigurisë “arrest shtëpie” për Denisa Dokun, e cila shkaktoi aksidentin, ku mbeti e
Shkaktoi aksidentin ku vdiq e kunata, merret vendimi për "mbretëreshën" e Tik-tok Gjykata e Tiranës ka caktuar masën e sigurisë “arrest shtëpie” për Denisa Dokun, e cila shkaktoi aksidentin tragjik ku m
5 viktima, mesazhet prekëse për dentistin që humbi jetën me vajzën e tij 9 javëshe në aksidentin tragjik Pak ditë më parë, qyteti gjerman i Trier u trondit nga një aksident që i mori jetën 5 këmbësorëve dhe plagosi disa të tj
Makina bie në kanal, aksident i rëndë me dy të plagosur në Levan Pasditen e sotme ka ndodhur një aksident në Levan. Burimet bëjnë me dije se një automjet ka rënë në një kanal anësor
Për pak sa nuk i mori jetën, Eto'o fal shoferin që aksidentoi (VIDEO) Lajmi për aksidentin e tij shkoi të gjithë botën. Goditja nga një kamion, mund t’i kushtonte jetën , Samuel Eto’o-s,
I riu shqiptar në Itali humb jetën në "lule të rinisë", vdes tragjikisht në aksident Një aksident tragjik ka ndodhur mbrëmjen e së premtes në Itali ku ka humbur jetën një i ri shqiptar. Bëhet fjalë për
Makina i rrotullohet 180 gradë në ajër, gjen vdekjen 35 vjeçari shqiptar Një aksident i frikshëm i ka marrë jetën një shqiptari në Itali. Makiana e tij sipas mediave fqinje, ka dalë nga rrug
Policia jep detaje për aksidentin e djalit të Presindentit të Kosovës Endrit Thaçi, djali i presidentit të shtetit, Hashim Thaçi është aksidentuar mëngjesin e sotëm. Policia e Kosovës ësh
Kush është 30 vjeçari që humbi jetën në aksidentin tragjik Një aksident tragjik ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në fshatin Hot i Ri në Shkodër ku humbi jetën një 30 vjeçar. Mësoh
Një i vdekur dhe disa të lënduar në aksidentin në Strumicë Një person humbi jetën dhe disa të tjerë u lënduan në aksidentin e rëndë që ndodhi rreth orës 19:00 në autostradën Strum
Ilda Bejleri bën deklaratë pas deklarate për aksidentin, por asnjëra nuk ngjan me tjetrën Gazetarja Ilda Bejleri ka reaguar sërish ë pas aksidentit të ndodhur në bulevardin “Gjergj Fishta”, në afërsi të Ures së
Ylli i Dortmund ia dedikon golin Kobe Bryant (VIDEO) Burussia e Dortmund është duke fituar me rezultatin e pastër 2-0 ndaj Union Berlinit. Ndeshja u zhbllokua nga Sancho
Policia e LA zbulon shkaqet e aksidentin tragjik ku humi jetën ylli i NBA-së Helikopteri në të cilin ishte Bryant me vajzën e tij dhe 7 persona të tjerë po udhëtonte në kushtë të rënda atmosferike.
Dalin emrat e personave që humbën jetën në aksidentin ajor Lajmi i për vdekjen e Kobe Bryant ka tronditur opionion e gjerë botëror. Përveç Kobe Bryant dhe vajzës së tij 13-vjeç
Humbi vëllain në aksidentin tragjik, kryetari i PD bën postimin prekës (FOTO LAJM) Një aksident i rëndë ndodhi pasditën be sotme në Përrenjas, ku humbi jetën një shtetas. Viktima, Ardian Vreto, punonj
Pamje nga vendngjarja, ky është 22 vjeçari që humbi jetën në aksidentin tragjik në Kavajë (FOTO LAJM) Një aksident i rëndë ndodhi pasditen e sotme ku si pasojë humbi jetën 22 vjeçari Orgest Lasku. Ngjarja ka ndodhur rre
Katër makina aksidentohen në Vlorë, ka të lënduar Një aksident i rëndë ka ndodhur pak më parë në aksin Vlorë-Zvërnec duke lënë të plagosur. Sipas informacioneve parapr