999 rezultate për

aksident

E FUNDIT/ Përmbyset autobusi me kosovarë në Serbi, ka të plagosur (FOTO LAJM) Në afërsi të Kushumlisë, mëngjesin e sotëm rreth 4:50, ka ndodhur një aksident i një autobusi me udhëtarë nga Kosova, të
Aksident i frikshëm në Fushë-Krujë, përplasen keq 3 makina Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Fushë-Krujë Tiranë. Aksidenti ka ndodhur në afërsi të Larushkut, dhe ja
Një gropë në rrugë i mori jetën tre të rinjve në Lezhë? Dyshohet se ishin shpejtësia e madhe dhe një gropë në rrugë ato që i shkaktuan vdekjen tre të rinjve ditën e djeshme në
Aksident i frikshëm, makina bie në Llogara Një aksident i rëndë ka ndodhur gjatë natës së kaluar në Llogara. Nga raportimet e para mësohet se nuk ka të lënduar
Aksident i rëndë, një i vdekur në autostradën Prishtinë-Mitrovicë Një person ka mbetur i vdekur dhe një tjetër është lënduar në një aksident trafiku në autostradën Prishtinë- Mitrovicë,
U nisën për festë por përfunduan në zi, detajet e dhimbshme të aksidentit të tmerrit 3 djem të rinj kanë humbur jetën tragjikisht sot në një aksident të frikshëm në Kurbin. Ata ishin nisur për të udhëtu
3 të rinj humbën jetën në Kurbin, policia zbardh aksidentin e rëndë Policia ka dhënë versionin zyrtar mbi aksidentin tragjik në Kurbin ku kanë humbur jetën 3 të rinj. Informacion pa
Bilanc tragjik nga aksidenti i rëndë në Laç, vdesin 3 të rinj Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Laç. Numri i viktimave ka shkuar në 3 të rinj, të cilët kanë rënë n
Sigurimet do dëmshpërblejnë rrogat e të dëmtuarve nga aksidentet rrugore Nga 1 korriku, kompanitë e sigurimit do të marrin përsipër shlyerjen e pagës të personave që humbasin aftësinë për punë
Aksident i rëndë me 5 të plagosur në Fushë Krujë-Milot Një aksident i rëndë ka ndodhur në Thumanë. Ngjarja ka ndodhur paraditën e sotme në autostradën Fushë Krujë-Milot.
Aksident tjetër me motorr në Fushë-Kosovë, një i vdekur Një person ka vdekur dhe një tjetër është lënduar në një aksident trafiku mes një veture dhe një skuteri. Aksidenti t
Makina e vjetër dyshohet të jetë shkaktari i aksidentit Dyshimet kryesore që kanë mundur të dërgojnë tek aksidenti i së shtunës, ku u zhdukën dy policët e Kosovës, janë makina
Aksident i frikshëm në Korçë, makina përplas motorin Një aksident i frikshëm ka ndodhur në Korcë këtë pasdite. Pikërisht në unazën e qytetit, një makinë ka përplasur nj
Aksidenti tragjik i dy policëve, fillojnë kërkimet edhe në Maqedoni Mbrëmjen e së shtunës qytetarët e Kosovës u tronditën nga lajmi për aksidentin e dy pjesëtarëve të Policisë së Kosovës q
Aksident i frikshëm në Elbasan, makina përplaset me autobuzin Një aksident i frikshëm ka ndodhur këtë mbrëmje në Kamëz. Një makinë është përplasur me një autobuz ndërkohë që nuk r
Aksidenti në Levan, dëshmitarët tregojnë pamjet e tmerrit Një aksident i rëndë ndodhi mesditën e sotme në aksin rrugor Levan-Fier. Burime nga policia bëjnë me dije se viktima
Aksidenti i frikshëm në Levan, ky është viktima (VIDEO) Një aksident i rëndë ndodhi mesditën e sotme në aksin rrugor Levan-Fier. Burime nga policia bëjnë me dije se viktima
Aksident i rëndë në Shkodër, në gjendje të rëndë një burrë Një aksident i rëndë ka ndodhur në Shkodër. Aksidenti ka ndodhur në mesditë ku një makinë dhe një motorçikletë janë
Makina kthehet përmbys, humb jetën një shtetas në Fier (VIDEO) Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në Fier. Ngjarja ka ndodhur mesditën e sotme ku një makinë është përmbysur plotë
Aksident në Pejë, plagosen tre maqedonas Një aksident trafiku ka ndodhur sot rreth orës 10:55 në autostradën te Parku i Biznesit në Komoran, drejtimi për Pejë.