999 rezultate për

aksident

Detaje të tmerrshme nga aksidenti me 3 të vdekur në Torovicë (FOTO LAJM) Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e djeshme në Lezhë ku kanë humbur jetën 3 persona nga një familje. Një masiv sh
Aksidenti tragjik në Itali, zbulohet emri i shqiptarit që humbi jetën Një aksident i rëndë ka ndodhur në Itali ku ka humbur jetën një i ri shqiptar. Policia bën me dije se viktima është
E FUNDIT/ Autobuzi i Kamzës aksidenton për vdekje të moshuarën Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Tiranë. Mësohet se autobuzi ka aksidentuar për vdekje një këmbës
Aksident i frikshëm në Kukës, dy të vdekur dhe dy të plagosur Një aksident i rëndë me pasojë dy viktima dhe dy të plagosur është shënuar sot në Kukës. Nndërkohë në makinë kaqenë
Aksident i rëndë në Ersekë, në gjendje të rëndë e moshuara Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në aksin rrugor Korçë-Ersekë. Sipas raportimeve të para mësohet se nga ky aksid
Aksident me lëndime në afërsi të Klinës (FOTO LAJM) Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur në magjistralen Pejë Prishtinë ku janë lënduar rëndë tre persona, njofton Klan K
Reportazh special për Panuçin, mediat spanjolle: Ja si i shpëtoi aksidentit ajror Reali Madridit është Hollivudi i futbollit dhe Fabio Kapelo është trajner që më duhet t’ju falënderoj më shumë se çdo tj
Vdes në spital 65-vjeçari që u aksidentua në Shkodër Ka humbur jetën 65-vjeçari Gjovalin Hila i cili u aksidentua rëndë mbrëmjen e kaluar në Shkodër. Ngjarja ndodhi në v
Aksidentohen në Prishtinë por i pret një suprizë e pakëndshme Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar dy persona në lagjen e Spitalit të Komunës së Prishtinës pasi këta të fund
Dy të rinjtë nga Kosova humbin jetën në aksident në Itali Dy të rinj nga Kosova kanë vdekur në një aksident në Itali, derisa një është në gjendje të rëndë. Aksidenti ka ndodhur
Aksident i frikshëm në Shkodër, 65 vjeçari në rrezik për jetën Një 65 vjecar është aksiedentuar rëndë nga nj automjet, teksa po udhëtonte me bicikletë. Makina drejtohej nga shtetas
Po mësonte makinën, humb jetën në aksident gruaja nga Arabia Saudite (FOTO LAJM) Një grua në Arabinë Saudite ka vdekur në një aksident me makinë ndërsa po mësonte si të ngiste, më pak se një javë pasi
Historia prekëse e vajzës që humbi këmbët në një aksident (FOTO LAJM) Një studente e cila i humbi të dyja këmbët pasi u përplas nga një tren u shpreh se vdekja i kaloi para syve. Mandy Ho
Shkakton aksident e arratiset, i riu habit policët me dëshminë Ditën e sotme policia e Tiranës ka zbardhur ngjarjen që ndodhi dje në zonën e Kombinatit ku rë në pranga një i riu që sh
Për 24 orë ndodhin 52 aksidente Policia e Kosovës ka raportuar se gjatë 24 orëve të fundit në territorin e Kosovës kanë ndodhur 52 aksidente trafiku pre
Dha alarmin për eksploziv në “Smart”, shoferi bën aksident dhe arratiset Një informacion për këndë shpërthyese në një automjet tip "Smart", ka vënë në alarm policinë e Tiranës. Policia bën
Aksident i frikshëm në Tiranë, makina hedh në ajër drejtuesin e motorçikletës (FOTO LAJM) Një aksident i frikshëm ka ndodhur para pak minutash në kryqëzimin e Unazës me bulevardin Zogu I. Një makinë ka përp
Aksidentohet modelja e njohur, shikoni si është katandisur (FOTO LAJM) Ish banorja e Big Brother dhe modelja Xhensila Pere ka publikuar një foto në gjendje aspak të mirë. Ajo është pjesë
Aksidentohet rëndë i mituri në Fushë-Krujë, pranga shoferit nga Prizreni Një i mitur ka mbetur i aksidentuar rëndë mbrëmjen e së dielës tek mbikalimi i Fushë Krujës. Rreth orës 18.40 të mbrë
E FUNDIT/ E rëndë në Maliq, makina përplas për vdekje dy gra Një aksident i rëndë është regjistruar në Maliq, ku një makinë ka plagosur dy këmbësorë. Mësohet se aksidenti ka ndod