999 rezultate për

aksident

Aksident i frikshëm në Elbasan, tre të plagosur dërgohen me urgjencë në spital Një aksident i frikshëm ka ndodhur para pak çastesh në aksin rrugor Tiranë-Elbasan, në dalje të tunelit. Nga përplasj
Aksident i rëndë në Vlorë, makina përplas rëndë të moshuarin Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në Vlorë ku ka mbetur i plagosur rëndë një i moshuar i cili po lëviste me biçikletë.
Aksident i tmerrshëm në Tiranë, këmbësori përfundon nën gomat e kamionit Një aksident i frikshëm ka ndodhur vetëm pak minuta më parë në Tiranë. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në zonën e Brrylit
Djalë i vetëm, kush ishte i riu që ndërroi jetë mbrëmë në aksident në Tiranë Nga aksidenti i rëndë që ka ndodhur në mbrëmjen e djeshme në “Kthesa e Arbanës” në aksin rrugor Vaqarr –Ndroq kanë mbet
Vëllai i efektivit të RENEA dhe djali i ish-policit, viktimat e aksidentit në Vaqarr Nga aksidenti i rëndë që ka ndodhur në mbrëmjen e djeshme në “Kthesa e Arbanës” në aksin rrugor Vaqarr –Ndroq kanë mbetu
Pronar i tre bizneseve të mëdha, ky ishte biznesmeni që humbi jetën mbrëmë në aksident Athanas Xhavara. i cili ndërroi sot jetë pas një aksidenti automobilistik nuk është një emër i panjohur për biznesin shq
Aksidenti i frikshëm në Tiranë, kush ishte biznesmeni që vdiq Në aksidentin ë rëndë që ndodhi mbrëmë në "Kthesën e Arbanës", ku humbën jetën dy persona, mësohet se njëri prej tyre
Aksident i frikshëm mes makinave në Tiranë, dy të vdekur Dy persona kanë humbur jetën pas një aksidenti tragjik të ndodhur gjatë orëve të para të mëngjesit në Tiranë. Burime
Aksident spektakolar në Vlorë: BMW-ja bën dy saltro pastaj përplaset në tokë (VIDEO) Një aksident i rëndë ndodhi në Vlorë. Në të u përfshinë katër makina dhe një person mbeti i plagosur rëndë. Ngjarja ka n
U aksidentua në Zvicër, përcillet në banesën e fundit 19-vjeçarja nga Maqedonia (FOTO LAJM) Një aksident fatal ka ndodhur në rrugën "Hendschikerstrasse" në Lenzburg të Kantonit Aargau në Zvicër. Mbrëmjen e së
Aksident i rëndë në Gjilan, humbin jetën dy persona (FOTO LAJM) Në orët e mbrëmjes së sotme ka ndodhur një aksident rrugor në magjistralen Gjilan-Kamenicë në të cilin janë përfshirë tr
Aksident i rëndë rrugor në rrugën Hanet e Mavrovës -Dibër, 6 të lënduar Gjashtë persona janë lënduar, prej të cilëve katër fëmijë, në një aksident rrugor që ndodhi në rrugën Hanet e Mavrovës –
Vdiq në aksident, ky është vëllai i Linda Morinës (FOTO LAJM) Viktima e aksidentit të rëndë që ndodhi sot te Parku i Biznesit në Drenas, është Xhavit Morina, i njohur si vëllai i kën
Humb jetën në një aksident të rëndë vëllai i Linda Morinës (FOTO LAJM) Një aksident i rëndë ka ndodhur tek Parku i Biznesit në Drenas. Mësohet se Viktima i këtij aksidenti është Xhavit Mor
Aksident i frikshëm në Shkodër, dy automjetet bëhen “përshesh” nga shpejtësia Një aksident i frikshëm ka ndodhur ditën e sotme në aksin rrugor Koplik-Shkodër. Nga raportimet e para mësohet se s
Vdes 54-vjeçarja në Tiranë, ra nga kati i dytë i banesës Një 54-vjeçare ka ndërruar jetë në mënyrë tragjike pasi ka rënë nga kati i dytë i banesës. Ngjarja e rëndë ka ndodhur d
Vdiq në aksidentin me helikopter, kush është princi saudit Një princ saudit u vra ditwn e sotme teksa helikopteri i tij u rrëzua pranë kufirit jugor të mbretërisë me Jemenin e shk
E përplas dhe e çon gruan në spital, arratiset shoferi Një grua është dërguar me urgjencë në spital pasi është aksidentuar rëndë. Gruaja është dërguar nga vetë personi për
Aksident në Tiranë, makina përplaset me motorin dhe shkatërron lokalin (FOTO LAJM) Një aksident me dëme të mëdha materiale ka ndodhur gjatë orëve të para të ditës së sotme në Tiranë. Mësohet se një ma
Aksident në aksin Korçë-Progradec, një i plagosur Një aksident i frikshëm ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin Korçë-Pogradec, ku për pasojë mbeti i plagosur një person.