999 rezultate për

aksident

Ditë e mbrapshtë, aksident me katër të plagosur në Luz Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë pasdite në fshatin Luz duke lënë të plagosur 4 persona. Dy makina janë përplasur
Përplasi për vdekje turisten italiane në Ksamil, arrestohet 52 vjeçari Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e djeshme në Ksamil, ku humbi jetën një shtetase italiane. Aksidenti ndodhi në
Bilanc lufte në rrugët e Shqipërisë: 2 viktima e 10 të plagosur në 24 orë Në 24 orët e fundit në Shqipëri kanë ndodhur 4 aksidente, dhe bilancet e tyre janë tragjike. Prej mesditës së djeshm
Aksident i rëndë në Elbasan, lëndohen 3 shtetas Një tjetër aksident i rëndë ka ndodhur sot në aksin rrugor Elbasan-Librazhd në fshatin Xibrakë. Burime nga policia bë
Aksident i frikshëm, dy të plagosur sillen me helikopter në Tiranë Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Bulqizë. Burime pra në vendngjarjes bëjnë me dije se një mjet ti
Aksidenti merr përmasa tragjike, ndërron jetë në spital kuksiani Ka ndërruar jetë një nga të plagosurit në aksidentin e ndodhur ditën e djeshme në Kukës. Mësohet se i plagosuri ka n
Babë e bir gjetën vdekjen në aksident, gruaja e viktimës kalon në koma Aksidenti i rëndë në Ontario, Kanada këtë të dielë la të vdekur midis 4 personave, edhe dy shqiptarë. Fatos Metko, 45
AMF bën njoftimin e rendësishëm për të gjithë ata që kanë pësuar aksident rrugor Autoriteti i Mbikëqyrjes Financiare ka përshpejtuar dhënien e pagesave për qytetarët e aksidentuar në rrugë, pasi ishin
Aksident i rëndë në Kukës, 4 të plagosur Një aksident i rëndë raportohet të ketë ndodhur pak sekonda më parë në Kukës. Aksidenti ka ndodhur në vendin e quajt
E vërteta dhimbshme e aksidentit tragjik në Sarandë (FOTO LAJM) Shqiptarët janë krejtësisht të papërgjegjshëm në drejtimin e mjetit dhe kjo vërtetohet katërcipërisht nga numri i lartë
Aksident i rëndë në Sarandë, vdes gruaja, rëndë burri Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Sarandë. Në rrugën Çukë - Ksamil, afër Manastirit në zonën e Kanali
Lihet në burg shoferi që shkaktoi aksidentin ku vdiq 27-vjeçarja shtatzënë Gjykata e Fierit ka vendosur “Arrest me burg” për Edmond Asllanin, i ndaluar si shkaktas i aksidentit të ndodhur ne Leva
Aksident trafiku në Fushë-Kosovë, humb jetën një fëmijë Një aksident vdekjeprurës është shënuar sërish në Kosovë. Mësohet se në Fushë-Kosovë, kamioni ka goditur një motoçikletë
Aksident i rëndë në Shkup Në udhëkryqin e rrugëve "Aminta i Tretë" dhe "Orce Nikollov" në lagjen Debar të Shkupit, mëngjesin e sotëm ka ndodhur ak
Tragjedia në familjen shqiptare, babë e bir gjejnë vdekjen në aksident Aksidenti i rëndë në Ontario, Kanada këtë të dielë la të vdekur midis 4 personave, edhe dy shqiptarë. Fatos Metko, 45
Aksidenti tragjik në Kanada, kush është shqiptari që humbi jetën Aksidenti i rëndë në Ontario, Kanada këtë të dielë la të vdekur midis 4 personave, edhe dy shqiptarë. Fatos Metko, 45
Aksidentoi 69-vjeçarin në motor, arrestohet i riu në Elbasan Denis Ahmeti, 24 vjeç, është vënë në pranga nga policia e Elbasanit. I riu u arrestua pasi në unazën e qytetit të Elb
Turisti francez aksidentohet me biçikletë në Gjirokastër, përfundon i plagosur në spital Një turist francez ka përfunduar i plagosur në spitalin rajonal ‘Omer Nishani’ në Gjirokastër. Sipas policisë, shtetasi
Flet e mbijetuara e aksidentit tragjik në Fier: Pashë vdekjen me sy Valentina Troka, e mbijetuara e aksidentit të frikshëm të ndodhur një ditë më parë në aksin Fier-Levan, ku humbi jetën n
Aksident në Elbasan, dy motora përplasën kokë më kokë Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në Elbasan. Nga raportimet e para mësohet se dy motora janë përplasur në unazë