999 rezultate për

ajeti

Zyrtare/ Ja ku do të luajë Arlind Ajeti Mbrojtësi i Kombëtares shqiptare i ka dhënë fund spekulimeve, pasi sezonin e ardhshëm do të veshë fanellën e Torinos.
Refuzoi Pescarën, Ajeti gati të ribashkohet me Xhimshitin Pasi refuzoi Pescaran, Arlind Ajeti duket se pret oferta të tjera interesante dhe, mes tyre, mund të hidhet në sulm Atal
Ajeti i mbyll derën Pescarës, refuzon 500 mijë euro Presidenti i Pescarës, Daniele Sebastiani ka konfirmuar se mbrojtësi i Kombëtares shqiptare Arlind Ajeti ka hedhur posht
Ajeti sot mëson skuadrën e re Arlind Ajeti sot mund të zyrtarizohet në ekipin ri për sezonin e ardhshëm. Presidenti i Pescarës Sebastiani ka dhënë ult
Ja çfarë shkruajnë mediat italiane për të ardhmen e Ajetit Mediat italiane shkruajnë se Arlind Ajeti pritet që karrierën ta vazhdojë në Serie A. Mbrojtësi i Kombëtares shqiptare ë
Bologna i bën një super ofertë Ajetit Bologna nuk heq dorë nga Arlind Ajeti. Drejtori sportiv i klubit kuqeblu, Bigon, ka programuar një takim kokë më kokë me
Ajeti sqaron zëvendësimin ndaj Francës Arlind Ajeti hedh dritë mbi një nga momentet më delikate dhe të shumëdiskutuara të europianit kuqezi, zevendësimin në nd
Prapaskena/ Ajeti nxjerr "bllof” De Biasin Arlind Ajeti “thumbon” Gianni de Biasin. Në një intervistë të tij për emisionin “Minutat e Evropianit” në Klan Kosova, m
Arlind Ajeti zbulon se ku do luaj sezonin e ardhshëm Qendërmbrojtësi i Kombëtares, Arlind Ajeti, ka qenë i ftuar në emisionin “Minutat e fundit” në Klan Kosova. Ajeti i c
Mbrojtësi shqiptar në një skuadër me Xherdan Shaqirin Gazeta “Stokesentinel” që është një nga mediat pranë skuadrës angleze të Stoke City-it, ndez shkëndijën për të ngjallur
Edhe Bolonja kërkon Arlind Ajetin Mbrojtësi i kombëtares shqiptare Arlind Ajeti pas performancës së shkëlqyer që bëri në Europian në mungesë të Canës ka b
Verder dhe Torino "përplasen" për Ajetin Arlind Ajeti është futbollisti i Kombëtares sonë më i kërkuar në merkato. Garës për mbrojtësin shqiptar, së fundmi i jan
“Corriere Dello Sport”: Shqiptarët më të mirë se Pogba “Corriere Dello Sport” ka formuluar klasifikimin e futbollistëve të kampionatit italian që kanë luajtur me kombëtaret e
Ja tifozja më e zjarrtë e Arlind Ajetit (FOTO) Bashkëshortja e kryebashkiakut Erion Veliaj ishte e pranishme sot gjatë pritjes së veçantë që iu rezervua Kombëtares Shq
Tare futet në garë për të rrëmbyer Ajetin Arlind Ajeti është një ndër emrat më të përfolur në merkato. Pas Europianit ofertat për të janë të shumta. Pas pescarës,
Ajeti merr një ofertë nga skuadra e madhe turke Paraqitjet fantastike në Europian kanë bërë që shuam skuadra të vendosen në gjurmët e Arlind Ajetit. Pas daljes në s
Ja si dukej Arlind Ajeti kur kishte flokë (FOTO) Arlind Ajeti është cilësuar futbollisti më i mirë i ndeshjes së fundit të kombëtares në Evropianin 2016. Ajeti është
Mavraj-Ajetit: "Ajetiiii, ta ha shpirtin" (VIDEO) Futbollistët e Kombëtares shqiptare nihen për marrëdhëniet e mira dhe miqësinë që kanë me njëri tjetrin, çor ndeshja e s
Cana: I lumtur që më zëvendëson Ajeti Kapiteni i Kombëtares, Lorik Cana pas ndeshjes është shprehur i lumtur që Arlind Ajeti është shpallur më i miri i ndeshj
Ja kush është lojtari i ndeshjes nga UEFA (FOTO LAJM) Mbrojtësi i kombëtares sonë, Arlind Ajeti, është futbollisti i zgjedhur nga UEFA.com si lojtari i ndeshjes. Kolosi i