999 rezultate për

ajeti

Notat e Berishës dhe Ajetit, mbrojtësi vlerësohet ulët nga gafa Mbrojtësi Arlind Ajeti nuk ka mundur që të debutojë në mënyrën më të mirë për Torinon. Mbrojtësi jonë zhvilloi 90 minuta
Ajeti debuton me gafë në Seria A, Lazio fitore tenistike (VIDEO) Kanë përfunduar ndeshjen e mesditës në Seria A, të cilat kanë prodhuar rezultate mjaft interesante. Arlind Ajeti debutoi
E pabesueshme, Ajeti "tradhton" serbin Mihajlovic (VIDEO) Trajneri i Torinos, Sinisa Mihajlovic e kishte paralajmëruar Ajetin, se do t'i jepte një shans madje, duke i thënë se du
Serbi Mihajlovic sfidon Ajetin: Më trego Inatin! Ja si ia kthen shqiptari (VIDEO) Arlind Ajeti do të ketë mundësinë të luajë nesër në Serinë A me fanellën e Torinos ndaj Empolit. Lajmin e ka dhënë në
Ajeti ka kohë për kafe me Xherdan Shaqirin Arlind Ajeti ende nuk ka vendosur se ku do ta luajë pjesën e mbetur të sezonit. Torino duket se nuk e ka në plane, ndërs
Shaqiri e Ajeti sërish në Basel Mbrojtësi i Kombëtares shqiptare, Arlind Ajeti ka postuar një foto në Facebook, ku shihet së bashku me yllin e Stoke Cit
Ajeti me skuadër të re, zyrtarizimi çështje orësh Ajeti me skuadër të re, zyrtarizimi çështje orësh Arlind Ajeti mund të largohet nga Torino pas gjashtë muajsh. Mbrojtës
Ajeti mund të mbetet në Seria A, del një pistë e re Arlind Ajeti mund të vijojë të luajë në Serinë A, por jo më te Torino. Së fundmi në skenë për të marrë shërbimet e mbro
Milani eliminon Ajetin nga Kupa Milani është çerekfinalisti i katërt i Kupës së Italisë pasi kuqezinjtë siguruan kualifikimin falë fitores 2-1 ndaj Tori
Pescara këmbëngul për Ajetin, por ai ka oferta dhe nga jashtë Italisë E ardhmja e Arlind Ajetit vijon të mbetet e paqartë. Mbrojtësi i kombëtares shqiptare dëshiron të qëndrojë te Torino dhe
Torino kërkon të transferojë Ajetin te Pescara Arlind Ajeti dëshiron të qëndrojë të Tprino, por mediat italiane zbulojnë një detaj që lidhet me të ardhmen e 23-vjeçari
Ajeti vendos të sfidojë trajnerin serb të Torinos (FOTO) Mbrojtësi i Kombëtares shqiptare, Arlind Ajeti do të vazhdojë të qëndrojë te skuadra e Torinos duke sfiduar trajnerin Mi
Vëllezërit Ajeti mund të ribashkohen në Serinë B Merkatoja e janarit pritet të sjellë ndryshime skuadrash për futbollistë të ndryshëm shqiptarë, madje mund të bashkojë d
Ajeti refuzon 3 oferta për të provuar shansin me Torinon Arlind Ajeti ende nuk ka mundur që të debutojë në kampionat me Torinon, por vetëm një ndeshje në Kupën e Italisë ndaj Pi
Trajneri serb "dëbon" nga skuadra Ajetin Largimi i Arlind Ajetit nga Torino duket i pashmangshëm. Këtë gjë e konfirmon edhe Sinisa Mihajlovic. Trajneri serb i
Shënuan dopietë në fundjavë, Hyka dhe Ajeti në formacionin e javës Dy futbollistët shqiptarë Jahmir Hyka dhe Albian Ajeti janë përzgjedhur nga e përditshmja zvicerane “Blick” në formacion
Ajeti debuton me Torinon ndaj Çanit dhe Ujkanit Arlind Ajeti akoma nuk ka debutuar me Torinon në Serinë A, por mesa duket do ta ketë një shans në sfidën e Kupës. Në
Ajeti projektohet titullar në fundjavë Arlind Ajeti bëhet gati për të debutuar në Serinë A. 23-vjecari ende nuk është aktivizuar në ndeshjet zyrtare me Torinon
Torino e lë në stol, dy ekipe në garë për Ajetin Crotone futet në garë së bashku me Pescarën për të siguruar shërbimet e mbrojtësit shqiptar të Torinos, Arlind Ajeti. Si
Trajneri serb nuk i dha hapësira, Ajeti bën gati valixhet Arlind Ajeti pas rikuperimit nuk ka ndërmend të qëndrojë në stol te Torino dhe ky fakt është konfirmuar edhe nga mediat