999 rezultate për

ajeti

Dëmtohet sërish Ajeti, humbet ndeshjen ndaj Chievos Arlind Ajeti pëson një tjetër dëmim. Pas atij lëndimi, që e detyroi të humbiste fillimin e sezonit por edhe sfidat e kom
"Turturoi” babain për 5 vite, por sot Ajeti i kërkon falje publikisht (FOTO LAJM) Familja mbi gjithshka, ky është mesazhi që u përcoll nga Ajeti, djali nga Pogradeci që ka marrë guximin dhe ka ardhur te
St.Gallen blen kartonin e Albian Ajetit Albian Ajeti ka firmosur zyrtarisht për St Gallen deri në vitin 2021. Në verën e vitit të kaluar vëllai i Arlind Ajetit
Disa detaje interesante nga kuqezinjtë tanë pak orë para ndeshjes Disa orë para ndeshjes ndaj Italisë janë publikuara disa të dhëna mjaft interesante për formacionin e mundshëm që mund t
Dëmtimi i Ajetit, ja informacionet e fundit që vijnë nga Italia Arlind Ajeti dje në fushë “Renzo Barberas” pësoi një dëmtim, duke lënë në mes seancën stërvitore duke shqetësuar kuqezin
Ajeti dëmtohet dhe ndërpret stërvitjen Arlind Ajeti mundet të mos jetë i gatshëm për ndeshjen kundër Italisë. Mbrojtësi i përfaqësueses shqiptare sapo ka pësua
Ajeti, lojtari më i mirë i muajit në Zvicër Është vetëm 20-vjec por aktualisht ai është një nga sulmuesit më të mirë që luan në Zvicër. Me transferimin nga Augsburg
Mihajlovic tërbohet me Ajetin, ja nota që mori mbrojtësi shqiptar Mbrëmë është mbyllur java e 26-të në Serinë A me ndeshjen Fiorentina–Torino, e cila përfundoi me shifrat 2-2. Në këtë pë
Arlind Ajeti projektohet titullar ndaj Fiorentinës (FOTO) Arlind Ajeti me shumë mundësi do të jetë titullar në sfidën e radhës në kampionat ndaj Fiorentinës në “Artemio Franchi”.
Lajme të këqija nga Ajeti në prag të sfidës me Romën Duhet të ishte dita e madhe e tij, por mesa duket nuk është e thënë për Ajetin që të luajë me Romën. Mbrojtësi i kombëta
Lajme të këqija nga Ajeti, Mihajlovic: Është në dyshim ndaj Romës Arlind Ajeti në dyshim për sfidën e “Olimpicos” kundër Romës. Mbrojtësi kuqezi që është aktivizuar titullar në dy ndeshj
Ajeti luan shansin e fundit me trajnerin serb, përballë sulmuesit më në formë Arlind Ajeti do të ketë edhe një shans të fundit për të treguar vlerat e tij në Serinë A me fanellën e Torinos. Për shka
Ajeti do të vijojë të luajë titullar te Torino Arlind Ajeti me shumë gjasa do të vijojë të luajë titullar te Torino, teksa pritet ta bëjë këtë edhe ndaj Romës. Traj
E pabesueshme, sa herë shënon Ajeti realizon dhe autogol (VIDEO) Arlind Ajeti ishte protagonist dje në fitoren 5-3 të Torinos ndaj pescarës, por mbrojtësi shqiptar shënoi në të dyja por
Serbi Mihajlovic mbron Ajetin pas autogolit: Jam i kënaqur (VIDEO) Pas fitores spektakolare të Torinos dje 5-3 ndaj Pescarës, ku protagonistë u më dhe Ajeti me një gol dhe një autogol, tr
Gol dhe superautogol, Ajeti bën gjithçka në fitoren ndaj Memushajt Torino dhe Peskara kanë dhuruar një superndeshje gjatë ditës së sotme në Serinë A teksa mes tyre u shënuan plot 8 gola.
Tramezzani kërkon Ajetin, por jo Arlindin Lugano po kërkon një mbrojtës dhe në mediat zvicerane po lakohet emri i Ajetit, jo Arlindit, por Adonisin. Qendërmbro
Hart thumbon Ajetin: Goli më komik që kam parë (VIDEO) Debutimi në Serinë A i Arlind Ajetit me fanellën e Torinos u shoqërua me një gabim nga mbrojtësi kuqezi. Mbrojtësi shqip
Ajeti do ta paguajë shtrenjtë gafën ndaj Empolit, serbi i ndëshkon Gabimi i Arlind Ajetit në ndeshjen Empoli-Torino, pritet t’i kushtojë shumë mbrojtësit. Në debutimin e tij në Serinë A,
Trajneri serb Mihajlovic flet për gafën e Ajetit Trajneri i Torinos, Sinisa Mihajlovic pas barazimit ndaj Emplit ka folur për mediat italiane, teksa sigurisht nuk mund t