999 rezultate për

ajeti

Zgjedhja e Zvicrës, familja dhe e ardhmja: Albian Ajeti tregon gjithcka Tabloidi zvicëran“Blick” i ka kushtuar një hapësira të veçantë sulmuesit të Baselit, Albian Ajeti, që është vëllai i mbr
Tentoi ta vrasë në 2005, Lul Berisha përballet me atentatorin nga Kosova Sot në sallën e Gjykatës së Krimeve të Rënda, është mbajtur seanca gjyqësore për atentatorin e Lul Berishës, Ahmet Ajeti
80 mijë euro për të vrarë Lul Berishën, pse dështoi seanca gjyqësore për Ajetin I pandehuri, Ahmet Ajeti, akuzohet si organizatori i një atentati ndaj Lulzim Berishës në vitin 2005. Së fundmi Ajet
Zyrtare: Ajeti transferohet në Zvicër Arlind Ajeti, ishte pa ekip edhe pas mbylljes së merkatos, dhe ditën e sotme, më në fund ka gjetur një klub në Zvicër, p
Habit Ajeti: E padiskutueshme, gjithmonë kam dashur Zvicrën Vëllai i Arlindj Ajetit, Albian Ajeti së fundmi ka deklaruar se ai gjithmonë ka dashur që të luaj me Kombëtaren e Zvicrë
Shqiptarët habisin Botën, 3 vëllezër në 3 kombëtare të ndryshme. Ja kush janë fenomenët Shpeshherë rastet që vijnë nga Shqipëria janë nga ato që të lënë me gojëhapur, nga ato që nuk e kanë një të dytë jo vetë
Ajeti transferohet te Napoli ? Mbrojtësi shqiptar, Arlind Ajeti vazhdon të mbetet i lirë pas shkëputjes së kontratës me Torinon. Edhe përkundër disa
Albian Ajeti: Jam i kënaqur që shënova për Zvicrën Albian Ajeti ka debutuar me gol me fanellën e Zvicrës në ndeshjen kundër Islandës, të cilën skuadra e tij e fitoi me rez
Albian Ajeti debuton me gol te Zvicra (VIDEO) Zvicra është e pamëshirshme ndaj Islandës, pasi ka shënuar edhe dy gola të tjerë në "Kybumpark Stadium". Në minutën
Zvicra nxjerr listën zyrtare, aty mungojnë Behrami dhe Xhemaili Përfaqësuesja e Zvicrës ka grumbulluar listën e lojtarëve të ftuar për dy ndeshjet e radhës. Helvetikët do të luajnë
Ajeti zgjedh Zvicrën, shuhen polemikat për shqiptarët Largimi i detyruar i Valon Behramit nga kombëtarja e futbollit të Zvicrës i dha zë shumë polemikave dhe akuzave për disk
E kryer: Ja ku do të luajë Ajeti sezonin tjetër Arlind Ajeti është pranë kalimit te skuadra e Perugias në Serie B. Pasi nuk arriti të bind me paraqitjet e tij te Tor
Arlind Ajeti me skuadër të re në Seria B Arlind Ajeti është pranë kalimit te skuadra e Perugias në Serie B. Pasi nuk arriti të bind me paraqitjet e tij te Tor
Arrihet marrëveshja, ja ku do të transferohet Arlind Ajeti Mbrojtësi i Kombëtares shqiptare, Arlind Ajeti është shumë pranë transferimit te Leçe në Serinë B. Mediat italiane rapor
Arlind Ajeti pranë firmës me italianët e sapo ngjitur Arlind Ajeti vazhdon që të jetë pa klub, dhe emri i tij është lakuar tek ekipi i Crotones, por edhe te Legia e Varshavës
Ajeti e Demhasaj shënojnë golat e parë këtë sezon me Baselin Dita e shtune ka qenë e mirë për dyshen me prejardhje shqiptare, sulmuesit, Albian Ajeti i Baselit dhe Shkëlqim Demhasaj
13 vite në arrati, ekstradohet kosovari që do të vriste Berishën Specialistët e Interpol Tirana kryen ekstradimin nga Kosova drejt vendit tonë, i shtetasit, Kosovar, Ahmet Ajeti, 35 vje
Di Marzio zbulon të ardhmen e Arlind Ajetit Mbrojtësi i Kombëtares, Arlind Ajeti, mund jetë pjesë e Crotones edhe në Serinë B. Mediat italiane raportojnë se skua
Xhaka-Ajeti, djemtë futbollistë, prindërit aksionerë Si duket sezoni i ardhshëm do të jetë një sezon i madh për skuadrën e Llapit. Prindërit e dy futbollistëve Granit Xha
Albian Ajeti del blof, tha se nuk u ftua nga Shqipëria Futbollisti me origjinë nga kosova, Albian Ajeti vetëm pak ditë më parë, u ankua se nuk ishte ftuar nga Kombëtarja e Shq