999 rezultate për

ajeti

Gjendet pa shenja jete një person në Prishtinë Një person është gjetur pa shenja jete pasditen e sotme në Prishtinë. Policia ishte informuar për një të alivanosur n
ZYRTARE/ Arlind Ajeti transferohet te klubi italian Arlind Ajeti rikthehet zyrtarisht në Itali, tashmë për të mbajtur fanellën e Reggianas, skuadër që u ngjit këtë vit në S
Tentoi të eliminonte Lulzim Berishën, merret vendimi për Ahmet Ajetin Gjykata e Durrësit ka dënuar me burg shtetasin Ahmet Ajeti, i cili akuzohet se ka ngritur atentat ndaj Lulzim Berishës.
ZYRTARE/ Ajeti bëhet me ekip të ri Pas gati 8 muajsh pa zbritur në fushën e lojës, Arlind Ajeti tashmë është gati për t’u rikthyer. Ashtu siç ishte përfolu
Arlind Ajeti më në fund gjen skuadër, pranë transferimit në Danimarkë Arlind Ajeti prej verës së vitit të shkuar është një lojtar i lirë pasi nuk ka firmosur me asnjë klub. Mbrojtësi i pë
Ajeti që sfidoi mjekët, kur i thanë se nuk do ecte kurrë (FOTO LAJM) Quhet Ajet Korça dhe është 25 vjeç nga Mokra e Pogradecit. Historia e tij nuk është vetëm e veçantë, por mbi të gjitha
Shkëndija kërkon edhe mbrojtësin e Kombëtares Shkëndija e Tetovës kërkon me çdo kusht të rikuperojë pikët që ka lënë gjatë fazës së parë të kampionatit dhe në maj, të
Humbi gruan, vajzën dhe mbesën: Ajeti rrëfen tragjedinë Tërmeti i 26 nëntorit mori 52 jetë dhe shkaktoi një dhimbje të madhe tek shumë shqiptarë. Një prej tyre ishte edhe Aj
Granit Xhaka "tall" keq Albian Ajetin (VIDEO) Në dy ndeshjet e fundit të eliminatoreve për Kampionatin Evropian "Euro 2020", Zvicra do të përballet me Gjeorgjinë dhe
E BUJSHME/ Arlind Ajeti nis stërvitjen me Tiranën? (FOTO LAJM) Arlind Ajeti është momentalisht pa skuadër. Mbrojtësi I Kombëtares shqiptare që nga korriku është pa ekip dhe tashmë pre
Yjet shqiptarë të Zvicrës vizitojnë Kosovën në Hotel Kosova sonte do të ketë tifozë pranë vetes si mysafire e Anglisë, në ndeshjen që zhvillohet prej orës 20:45. Mirëpo, "Da
Pas Ajetit, një tjetër shqiptar drejt Premier Leagues Pas Albian Ajetit, një tjetër shqiptar pritet t’i bashkohet sot Premierligës angleze. Ajeti e kompletoi kalimin nga Base
Ajeti flet për herë të parë pas kalimit tek West Ham Sulmuesi me prejardhje kosovare, Albian Ajeti, është shprehur shumë i lumtur me transferimin e tij nga Baseli në West Ha
Media britanike: Ajeti, së shpejti tek West Ham Albian Ajeti, mund ta vazhdojë karrierën e tij në Premier League, pasi që për të është interesuar West Hami sipas DailyM
Klubi i njohur i Premier League hap "thesin" për Ajetin Sulmuesi shqiptar, Albian Ajeti po kalon një moment të mirë në Zvicër te Bazeli dhe ka rënë në fokusin e shumë ekipeve t
Albian Ajeti pranë transferimit te skuadra e njohur angleze Sulmuesi shqiptar Albian Ajeti është gati për të bërë eksperiencë jashtë Zvicrës. 22 vjeçari edicionin e kaluar shkël
Trajneri i Grasshopper përjashton 3 futbollistët shqiptarë Firma e Tomislav Stipic ka shkaktuar një cunam të vërtetë të Grasshopers. Edhe pse ka vetëm dy javë në krye të skuadrës
Arlind Ajeti shënon sërish në Zvicër (VIDEO) Arlind Ajeti vijon të tregojë se po kalon një sezon të mirë në Zvicër. Qendërmbrojtësi i kombëtares shqiptare, ka qen
Arlind Ajeti shpëton skuadrën e tij nga humbja (VIDEO) Mbrojtësi i Kombëtares shqiptare, Arlind Ajeti, ka vazhduar me formën e mirë në Zvicër. Ai ka arritur të shënojë në n
Arlind Ajeti shënon golin e parë me fanellën e Grasshopper (VIDEO) Mbrojtësi i Kombëtares Shqiptare Arlind Ajeti ka shënaur golin e parë me fanellën e Grassoper në kampionatin Zvicerian.