999 rezultate për

ajaxi

Cruyff kthehet në Ajax Legjenda e futbollit Johan Cruyff është rikthyer te skuadra e Ajaxit, ku kishte nisur karrierën e futbollit. Holandezi C
Allegri falenderon Ajaxin Është i zakonshmi Massimiliano Allegri i qetë dhe shumë analitikmbi Milanin e tij, ai që prezantohet në ambjentet e Bolo
Van Basten largohet nga Ajaxi Marco van Basten ka dhënë dorëheqje nga pozita e trajnerit të Ajaxit, pasi nuk arriti t’i plot
Ajaxi kerkon Krkicin Klubi holandez Ajax, sipas spekulimeve të fundit, është duke kërkuar sulmuesin spanjoll të Barc