999 rezultate për

ajaxi

Bayern Munich interesohet për talentin e Ajaxit Bayern Munich ka gjetur zëvendësuesin ideal të Jerome Boateng. Ai është 19-vjeçari i Ajaxit, Matthijs de Ligt që po
Mbrojtësi i Ajaxit refuzon gjigandët evropianë Mbrojtësi i talentuar i Ajaxit ka refuzuar interesimin e klubeve si: Manchester City, Barcelona dhe Juventusit. Klub
E bujshme / Manchester City kontakton me Ajaxin për blerjen e de Jong Mesfushori i Ajaxit, Frenkie de Jong është një nga më të kërkuarit në merkaton e transferimeve. Barcelona ishte shpr
Bayerni dështon përsëri të fitojë, barazon në Allianz Arena ndaj Ajaxit (VIDEO) Bayern Munich ka ngecur në një barazim 1-1 me Ajaxin në "Allianz Arena". Që në minutën e 4' bavarezët kaluan në avan
Ajaxi barazon rezultatin ndaj Bayernit (VIDEO) Ajax ka barazuar rezultatin ndaj Bayern Munich në "Allianz Arena". Ai që ka shënuar është Nazraoui në minutën e 22'.
Bayern Munich kalon në avantazh ndaj Ajaxit (VIDEO) Bayern Munich ka kaluar në avantazh ndaj Ajaxit në "Allianz Arena". Ai që ka shënuar është mbrojtësi Mats Hummels në
Gjigandët e evropës kërkojnë talentin holandez të Ajaxit Talenti i Ajaxit, Frenkie de Jong, është duke u kërkuar nga disa prej klubeve të mëdha të Evropës, si Manchester City, M
Juventus hedh sytë nga talenti i Ajaxit Juventusi ia ka vënë syrin mbrojtësit të talentuar të Ajaxit, Matthijs De Ligt Sipas tuttosport, kjo lëvizje vë në pi
Shpërthen Kluivert: Donin të më shisnin tek Tottenham Hollandezi, Kulivert ka refuzuar rinovimin e kontratës me Ajaxin, madje ai kërkon të largohet sa më parë. 19 vjeçari
United sfidon interesimin e Barcelonës për Kluivert Sipas mediumit britanik The Mirror, Munchester United kanë regjistruar interesimin për nënshkrimin e sulmuesit të Ajaxit
De Boer dëshiron marrjen e një klubi të ri Kohëve të fundit, de Boer u pushua pas vetëm katër ndeshjeve të Premier Leagues si trajner i klubit anglez, Crystal Pala
Vazhdon interesimi i Barcelonës për Eriksen, këtë herë nisin ofertën Sipas medieve spanjolle dhe atyre angleze, Barcelona është e interesuar për transferimin e Eriksenit para kampionatit bo
Bayern Munich paraqet ofertën e parë tek Ajaxi për mbrojtësin e talentuar Bayern Munich ka paraqitur një ofertë për mbrojtësin e talentuar të Ajaxit, Matthijs de Ligt. 18-vjeçari ka qenë i li
PSV Eindohven turpëron Ajaxin dhe fiton titullin kampion (FOTO LAJM) PSV Eindohven ka mposhtur 3-0 skuadrën e Ajaxit dhe u shpall matematikisht kampion, 3 javë para fundit të kampionatit.
Messi ndihmon Barcelonën për të nënshkruar me yllin e Ajaxit Justin Kluivert, talenti i Ajaxit dhe ekipit kombëtar të holandës është një nga lojtarët më të spikatur në Evropë dhe ës
Barcelona shfaq interesimin për mbrojtësin e talentuar të Ajaxit Barcelona është ende e interesuar për mbrojtësin e Ajax dhe Kombëtares Holandeze, Matthijs de Ligt. Siç raporton gaze
Po i plaken yjet, Barcelona tenton 4 talentet e Ajaxit Sipas mediumit spanjoll Diario Gol, katër talent e Ajaxit që janë rreth 20 vjeç ose më të ri që kanë përfunduar në radar
Raiola njofton Realin dhe Unitedin për të ardhmen e Kluivert Super agjenti Mino Raiola, ka thënë se Justin Kluivert është shumë pranë rinovimit të kontratës së re me Ajaxin. Manc
Ajaxi kërkon shërbimet e sulmuesit shqiptar që luan tek Vitesse Siç raporton edhe faqja italiane “tuttomercatoweb.com”, një lajm i bujshëm vjen nga merkato. Është pikërisht klubi h
Agjenti i lojtarit të Ajaxit: Napoli nuk ka bërë ndonjë ofertë për të Agjenti i lojtarit të Ajaxit, Amin Younes pretendon se Inter dhe Napoli e kanë pyetur për anësorin, por vë në dukje se a