999 rezultate për

ahmed

Policia mbron huliganët që përzunë shqiptarët "Vijnë në mes të natës në shtëpi, me kërcënojnë se do më vrasin, do më zhdukin me gjithë familjen, me shajnë dhe më kërc
Familja nga Velesi kërkon ndihmën e Shqipërisë Merhije Ahmedov me bashkëshortin e saj Musli Ahmedov dhe gjashtë fëmijët e mitur nga mosha gjashtë deri në 17 vjeç i ka
Maqedoni, huliganët kërcënojnë shqiptarët (VIDEO) Shqiptarët që jetojnë në disa qytete të Maqedonisë qëndrore po përjetojnë tmerr. Musli Ahmedov, bashkë me familjen është
Dëshmoi kundër prindërve në gjykatë Alesha Ahmed tregoi përpara gjykatës se si prindërit e saj, Iftikhar dhe Farzana Ahmed e mbytën vajzën e tyre 17 vjeçare
Ahmedinejad merret në pyetje nga parlamenti Presidenti i Iranit Mahmoud Ahmedinejad është marrë në pyetje nga parlamenti i këktij vendi në lidhje me keqadministrimi
Zgjedhjet në Iran, rivalët e Ahmedinexhad në epërsi Rezultatet e para të zgjedhjeve parlamentare në Iran flasin për një epersi të rivalëve të presidentit iranian Mahmud Ahm
Ahmedinexhad akuzon “të huajt” për ndërhyrje Presidenti iranian Mahmud Ahmedinexhad gjatë një takimi me homologët e tij pakistanez dhe afganë ka deklaruar në Islamab
Ahmedinejad: Perëndimi po përhap Sida-n për të shitur ilaçe Presidenti i Iranit, Mahmoud Ahmadinjad ka akuzuar shtet perëndimore se po përhapin sëmundjen e Sidës për të shitur ilaç
Ahmed Januzi drejt Hannover 96 Sulmuesi shqiptar Ahmed Januzi duket shumë pranë transferimt në Gjermani te Hannover 96 por vlera e kartonit të tij përb
Një klub gjerman ofron 1 milion $ për Ahmed Januzin Sulmuesi i kombëtares Ahmed Januzi nga janari mund të luajë në njërin prej kampionateve më të forta evropiane të futboll
Januzi, "ëmbëlsira" për në fund (VIDEO) Një gol në minutën e parë shtesë nga ana e sulmuesit shqiptar, Ahmed Januzi i dha fitoren ekipit ukrainas Vorskla Poltav
Iran, parlamenti kundër presidentit Ahmadinejad Parlamenti iranian i kundërvihet presidentit Ahmedinexhad. Parlamenti ka denoncuar sot presidentin e Iranit te autoritet
Pakistan shembet miniera, vdesin 43 persona Bilanci i vikitmave nga aksidenti në minerën e qymyrit në provincën Baluçistan ka shkuar në 43 dhe nuk ka të mbijetuar,
Ahmed: Marty's report joined more the Albanians Chairman of the BDI, Ali Ahmeti said that the report of the Swiss senator, Dick Marty brought together the Albanian nati
110-vjeçari kërkon të martohet, 82-vjeçarja i përgjigjet kërkesës… Një i moshuar 110-vjeçar nga Malajzia i cili ishte në kërkim të një bashkshorteje, ka pohuar se është gati të martohet s
SHBA dhe paragjykimet për myslimanët Për të hedhur dritë mbi këtë grup fetar dhe për të luftuar mosbesimin reciprok, profesori i Universitetit amerikan, Akba
Prejardhja e dyshimte e Mahmud Ahmedinexhadit nga JAMSHEED K. CHOKSY* Opinioni botëror është tronditur fort kohët e fundit nga ideja (e vërte
Ahmedinexhad popopozoi qeverine e re iraniane Presidenti iranian, Mahmud Ahmadinexhad, paraqiti në parlament listën e kandidatëve të tij për
Ahmedinexhad kopjon Obamen por deshton (VIDEO) Pas "eliminimit" live të një mize nga presidenti amerikan Obama, këtë herë edhe persidenti ira
Udheheqesi Suprem "mbeshtet Ahmedinejadin" Udhëheqësi suprem i Iranit, Ajatollah Ali Hamenei, i është drejtuar lutjeve të së premtes