999 rezultate për

ahmataj

Çështja "Ahmataj", plas debati në "Pressing" Sulejman Starova, Anton Cicani dhe Ermal Tahiri kanë debatuar sa i takon çështjes “Ahmataj” te Tirana. Trajneri i Tiranë
Dorëheqja e Ahmataj, Sulçe: Vendimi i Tiranës ngre shumë pikëpyetje Julian Ahmataj mendon largimin nga Tirana, por diçka e tillë nuk është pranuar ende nga presidenca. Diçka, të cilën g
Deklarata pas ndeshjes, Ahmataj kërkon falje: Sakrifikova veten, presidenti më ka kërkuar të vijoj punën Trajneri i Tiranës, Juljan Ahmataj ka kërkuar falje për deklaratën e dhënë pas ndeshjes ndaj Skënderbeut, teksa ka zbulu
Ahmataj jep dorëheqjen, cfarë ka ndodhur mes tij dhe klubit Trajneri i Tiranës, Julian Ahmataj, i ka befasuar të gjithë pas humbjes kundër Skënderbeut. Në Supersport, Ahmataj nuk u
Dalin formacionet zyrtare të supersfidës Tirana-Vllaznia Do të startojë në orën 18:00, “klasikja” e futbollist shqiptar mes Tiranës dhe Vllaznisë. Pritet që të luhet në një atmo
Tirana-Vllaznia, në prag të supersfidës flet Ahmataj Julian Ahmataj pret fitoren e Tiranës në sfidën e nesërme me Vllazninë. Në konferencën për shtyp para derbit të Shqip
Ahmataj flet pas barazimit me Teutën Julian Ahmataj, trajneri i Tiranës, pas sfidës me Teutën foli në emisionin “Gol pas Goli” në Supersport. Skuadra e tij i
Super Tirana, Ahmataj debuton me fitore te bardheblutë (VIDEO) Tirana e ka nisur mirë fazën e dytë të Superligës, teksa ka mposhtur në transfertë Luftëtarin me shifrat 0-3. Debuti
Formacionet zyrtare: Luftëtari-Tirana, Ahmataj kërkon fitoren në debutim Tirana do të luajë ditën e sotme në orën 13:00 në transfertë përballë Luftëtarit. Një ndeshje e veçantë për bardheblu
ZYRTARE/ Kush është tranjeri i ri i Tiranës Nuk ka më dyshime! Juljan Ahmataj do të jetë trajneri i ri i Tiranës që do të pasojë Ardian Memën të larguar ditën e dje
Plas te Luftëtari, klubi pezullon trajnerin Ahmataj dhe 2 titullarë Nëpërmjet një deklarate për shtyp, klubi i Luftëtarit ka njoftuar pezullimin e trajnerit Juljan Ahmataj së bashku me zëv
Ahmataj: Duhet të kishim më shumë besim Luftëtari u ndal në barazim pa gola në Durrës, ndaj Teutës, teksa trajneri i skuadrës gjirokastrite, Julian Ahmataj tha
Ahmataj: Duhet të bënim më shumë, marr përgjegjësitë Trajneri i Luftëtarit, Julian Ahmataj, ka folur pas barazimit 1-1 të marrë në shtëpi kundër Tiranës. Këto kanë qenë dekl
Ahmataj: Kualifikimin e sigurojmë në Tiranë Trajneri i Luftëtarit, Julian Ahmataj, ka komentuar barazimin pa gola të marrë në Kupën e Shqipërisë kundër Tiranës.
Ahmataj: Objektivi është të dalim nga zona e ftohtë Trajneri i Luftëtarit, Julian Ahmataj, ka komentuar fitoren 1-0 të marrë kundër Laçi-t. "Ka qenë një ndeshje e vështi
Ahmataj: Marr përgjegjësinë e humbjes, humbëm kontrollin Julian Ahmataj, trajner i Luftëtarit, mori përgjegjësinë për disfatën e skuadrës së tij ndaj Kukësit. "Në radhë të pa
Luftëtari lufton për mbijetesë, Ahmataj: Do të jetë një sakrificë e madhe Stoli i Luftëtarit këto ditë, pësoi një ndryshim të rëndësishëm. Gentian Mezani iku nga stoli i bluzinjve dhe Julian Ahm
Teuta "lodh" Kukësin, kualifikimi në Durrës (VIDEO) Në prag të javës së 26-të të Superiores, kur “temperatura” po shtohet javë pas jave për shkak se tri skuadra do të zbres
Ahmataj do kampionatin me Tiranën Mbrojtësi me eksperiencë Julian Ahmataj, vlerëson këtë takim dhe flet gjithashtu edhe për startin me marsh kampionësh që