999 rezultate për

aguilera

Christina Aguilera, e prish pak fjalorin Një nga anëtaret e jurisë së versionit amerikan të talent show "The Voice", Christina Aguilera duke folur në konferencën
Çfarë po shikon Zonja Clinton?! (FOTO-LAJM) Departamenti i Shtetit amerikan ka nderuar këngëtaren Christina Aguilera për punën e saj kundër urisë në botë. Në një ta
Christina Aguilera vjen në formë Shtimi i menjëhershëm në peshë e ka vënë shpesh përballë kritikave të ndryshme, Christina Aguilera shprehet se ndihet sh
Aguilera "rilind" pas divorcit Christina Aguilera ka rilindur pas divorcit dhe ka festuar duke nxjerrë në treg një album të ri. "Kam bërë shumë gjëra g
Aguilera "përtace", gjobitet Përfaqësuesit e spektaklit të njohur në gjithë botën "The Voice", kanë vendosur ta gjobisin këngëtaren e famshme Christi
Aguilera: Ndihem mirë me trupin tim Christina Aguilera është përballur me kritika të ashpra kohët e fundit për mbipeshën e saj, por këngëtarja thekson se ka
Christina Aguilera shokon fansat, humbet linjat trupore Christina Aguilera ka tronditur fansat e saj kur ajo u shfaq në skenë në koncertin e zhvilluar për nder të Michael Jacks
Aguilera: "Lady Gaga është e mërzitshme" Ylli i popit i habiti të gjithë kur filloi të fliste për rivalen e saj në muzikë Lady Gagan. Aguilera nuk ka qënë në
Aguilera me aromë të re Pas shumë aromave të lansuara nga Christina, e fundit prej të cilëve ishte ”Royal Desire”, këngëtarja problematike Chri
Christina Aguilera shton në peshë E mbushur dhe plot forma trupore Christina Aguilera ka qenë e ftuar në inaugurimin e “The Unmasking” e Lynda e Stewart R