999 rezultate për

agron

Agron Duka, gati të “tradhëtojë” Bashën për Nanon si President Gjatë një intervistë për Mapo, Agron Duka ka deklaruar se do ta votonte Fatos Nanon president nëse do të propozohej nga
Ish-zyrtari i Policisë zbulon telefonatën për vrasjen e Artan Cukut Ish-zv/Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Agron Kuliçaj i ftuar në emisionin “Kjo Javë” të gazetares Nisida
Agron Kuliçaj rrëfen pengun më të madh të komisar Artan Cukut Agron Kuliçaj, ish-zëvendësdrejtori i Policisë së Shtetit ka folur në lidhje me ekzekutimin e komisar Artan Cukut në hyr
Agron Tufa propozon emrin "Sabiha Kasimati" për FSHN-në në Tiranë (FOTO LAJM) Shkrimtari dhe kreu i Institutit për Krimet dhe Pasojat e Komunizmit, Agron Tufa ka dalë me një propozim, i cili duket s
Tufa publikon një tjetër sms kërcënuese: O bastardo, akoma me luftën e klasave merresh? Shkrimtari Agron Tufa, njëkohësisht drejtori i Institutit të Studimit të Krimeve të Komunizmit, pavarësisht kritikave të
Ja momenti i sulmit ndaj aktivistit Agron Kabashi (VIDEO) Lëvizja Vetëvendosje ka publikuar një video në të cilën tregohet sulmi ndaj aktivistit Agron Kabashi më 22 mars, menjëhe
Nuk ndalet Agron Tufa: Nismën për filmat e komunizmit e çoj në Kuvend Do të jetë Parlamenti shqiptar ai që do të vendosë se çfarë do të ndodhë me një pjesë të filmave artistikë e dokumentarë
Aktivisti i VV-së sulmohet me shufra hekuri Policia e Kosovës ka konfirmuar se mbrëmë në rrugën "Muharrem Fejza" është sulmuar aktivisti i Vetëvendosjes, Agron Kaba
Agron Tufa nxjerr dokumentin: Babai i Dritan Hilës u dekorua për "luftë ndaj armikut" Përplasjet në distancë mes shkrimtarit Agron Tufa dhe analistit Dritan Hila nuk kanë të ndalur. Ditën e sotme Tufa në
Rudina Xhunga i del në mbrojtje bashkëshortit: Agron Tufa na kërcënoi me prerje gjuhe (FOTO LAJM) Duket i ashpër debati që ka nisur mes shkrimtarit Agron Tufa dhe ish-zv.ministrit të Mbrojtjes, Dritan Hila. Ishte ky i
Agron Tufa i përgjigjet Dritan Hilës: "Pleh i plehut ose krymb plehu" Denoncimi publik i Agron Tufës ndaj Diana Cculit si pjesë e njerëzve përgjegjës për ekzekutimin e poetit Genc Leka si ed
Agron Tufa tregon kërcënimet, ja pse duhen ndaluar filmat e komunizmit Shkrimtari Agron Tufa, njëherësh drejtor i Institutit të Studimit të Krimeve të Komunizmit, ka propozuar kufizim të shfa
Agron Tufa kërcënohet me jetë: “Kopuk, mos ndalo filmat e komunizmit!” Pas mesazheve kërcënuese në rrjetin social Facebook, shkrimtari Agron Tufa është kërcënuar me jetë edhe me mesazhe në ce
“Hej kopuk, ndale nismën se përndryshe…”, kërcënohet Agron Tufa për filmat e komunizmit Prej disa ditësh disa nga zyrtarët e AMA-s kanë propozuar ndalim in e filmave të kominizmit në ekranet shqiptare. Sh
"Si ju zë gjumi? Do shkoni në ferr", Agron Tufa akuza të forta ndaj Diana Çulit Ditët e fundit është rikthyer sërish debati për vrasjen e dy poetëve Genc Leka dhe Vilson Blloshmi 42 vjet më parë.
Llakaj shpërthen kundër politikanëve: T’i arshivojmë siç bëmë me PPSH Kryetari i LIBRA Ben Blushi ditën e sotme postoi në Facebook një foto ku shihej aktori i njohur i humorit Agron Llakaj
"Shpërthen" Agron Tufa: T’i dalim para vrasëses Diana Çuli “Ejani të lexojmë poezitë e poetëve të vrarë Genc Leka e Vilson Blloshmi para Diana Çulit, në të njëjtin vend me vrasëse
Ramës apo Bashës? Ja kujt i beson më shumë Agron Duka Agron Duka ka shpallur kandidatët për deputetë të Partisë Agrare Ambientaliste. Në një intervistë për Mustafa Nanon në Z
INTERVISTA/ Meta në qeveri teknike? Agron Duka shpjegon letrën ndaj kreut të LSI-së Kreu i Partisë Agrare Ambientaliste Agron Duka, hedh më tepër dritë mbi letrën adresuar kryetarit të LSI-së Ilir Meta si
Agron Duka ftesë për Ilir Metën: Shkojmë në zgjedhje me qeveri teknike Pas ftesave nga disa eksponentë të Partisë Demokratike, një tjetër aleati i demokratëve, Agron Duka, kreu i PAA, i ka dë