999 rezultate për

agron

Mbetet jashtë Agron Duka, Vangjush Dako e bën të pamundur Durrësin për PD Po vijon numërimi i votave në qarkun e Durrësit. Sipas rezultateve të deritanishme rezulton se Partia Socialiste po ruan
PS kryeson me 9 mandate në Durrës, mbetet jashtë Agron Duka Edhe në qarkun e Durrësit kryeson sërish Partia Socialiste. Nga numërimi i 41 kutive të para të votimit, PS kryeson me 5
Agron Çela njofton tërheqjen nga gara, por… i kanë vjedhur profilin në FB Deputeti i LSI-së, Agron Çela ka reaguar ditën e sotme për “Top-Channel” në lidhje me një postim që ishte bërë në “Faceb
Sherri me Agron Llakajn, Riselda Sejdia tregon si është e vërteta (FOTO LAJM) “Gucci” është tashmë një karakter i njohur për të gjithë shqiptarët, pas shfaqjes në spektaklin e humorit “Al Pazar”.
Agron Llakaj nxjerr sondazhin e tij: Sa mandate marrin PS, PD, LSI... “Po qesh sepse s’dua të qaj! Nuk dua të dorëzohem duke luftuar mbi të keqen,”-Kështu e përkufizon mjeshtri i humorit Agr
E vrau me 7 plumba, kapet pas 26 vitesh vrasësi i Agron Marmullakut Pas 26 vjetësh në arrati, Pjetër Gojani, sot është kapur nga Policia e Kosovës. Gojani akuzohet se në korrik të vitit
Basha arrin paktin me Mediun dhe Dukën, po Spahiu? Mësohet se është arritur marreveshja mes Lulzim Bashes dhe 5 aleateve te tij per zgjedhjet e 25 qershorit. Keshtu, Fa
Agron Duka "kërcënon" Bashën: S'kemi frikë të futemi vetëm në zgjedhje Partia Agrare Ambjentaliste ka dalë sot në një deklaratë për mediat ku është shprehur se përpos aleancës me PD-në, PAA-j
Reagon aktorja e "Al Pazar-it": Agron Llakaj gënjen Ka folur për herë të parë, moderatorja e programit “Mos i fol shoferit”, Rudina Dembacaj për largimin e saj nga Al Pazar
Agron Duka zbulon SMS-në e Ramës: Koha po mbaron Kreu i Partisë Agrare Ambientaliste, Agron Duka i cili është edhe një organizatorët e tryezës politike e cila prodhoi pa
Kriza politike drejt zgjidhjes? Ja çfarë thotë Agron Duka Kryetari i partisë Agrare Ambientaliste gjatë fjalës së tij në punimet e Asamblesë Kombëtare të PAA ka reaguar në lidhje
Habit Agron Llakaj: Po kam bërë ndërhyrje estetike por s’do e provoj më I ftuar në “Thumb”, autori dhe drejtuesi i “Al Pazar”, Agron Llakaj ka pranuar se ka kryer ndërhyrje estetike, por nuk d
Agron Llakaj: Vuaj nga një "sëmundje" e rrallë Aktori i humori Agron Llakaj ka qenë i ftuar në emisionin "Thumb", ku ka treguar detaje nga jeta e tij personale, por ed
Rama flet për herë të parë për gardistin e "Grupit të Zjarrit" (FOTO LAJM) Një pjesë e ndjekësve e kanë kritikuar Ramën për listat e deputetëve duke i përmendur edhe ish-gardistin e "21 Janarit"
U akuzua për vrasjet e 21 Janarit, PS e kandidon për deputet në Dibër Publikimi i listave nga ana e partive politike pozitare ka nxjerrë në pah, largimet dhe emrat e rinj tek secila parti po
Agron Duka flet pas takimit me Metën: Ja pse shkova Kreu i PAA-së, Agron Duka dhe aleati i Bashës në koalicionin opozitar ka dhënë arsyet se përse mori pjesë në takimin e t
Opozita bojkoton takimin me Metën, por mblidhen në selinë e PD-së Para pak minutash nisi takimi i kryetarit të Kuvendit Ilir Meta me përfaqësuesit të të gjitha partive politike në vend.
Takimi i Bashës me aleatët, Agron Duka braktis mbledhjen Ka nisur takimi i kreut të Partisë Demokratike Lulzim Basha, me aleatët në selinë blu. Ky takim po mbahet një orë përpar
Agron Duka, gati të “tradhëtojë” Bashën për Nanon si President Gjatë një intervistë për Mapo, Agron Duka ka deklaruar se do ta votonte Fatos Nanon president nëse do të propozohej nga
Ish-zyrtari i Policisë zbulon telefonatën për vrasjen e Artan Cukut Ish-zv/Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Agron Kuliçaj i ftuar në emisionin “Kjo Javë” të gazetares Nisida