E FUNDIT/ Shpërthen me lëndë plasëse 1 makinë në Tiranë
999 rezultate për

agron

E akuzuan se pagoi 800 mijë euro për t'u futur në listë, deputeti i PD-së premton të japë dorëheqjen Damian Gjiknuri ka akuzuar LIVE se deputeti i PD-së Agron Shehaj ka paguar 800 mijë euro për t’u futur në listat e PD në
Sherr, akuza e ofendime, a do të përfundojnë në gjyq Eni Çobani dhe Agron Llakaj Armiqësia mes aktorit Agron Llakaj dhe juristes Eni Çobani është tashmë e ditur. Ka qenë aktori i humorit, ai që fill
Agron Llakaj kundër Eni Çobanit: Gjyqi i saj, pjesa më banale e emisionit Juristja e njohur, Eni Çobani, është shumë e ndjekur me rubrikën "Shihemi në gjyq" të emisionit "E diela shqiptare" në T
Rudina rrëfen armiqësinë me Agron Llakajn: Kurrë s’do ta ftoja në emision Aktorja e njohur Rudina Dembacaj, ishte pasditen e sotme e ftuar në Pop Culture, ku tregoi për programin e saj “Mos i fo
Agron Llakaj tregon hallin e tij: Prej kohësh laj borxhet e banorëve të Memaliajt Janë të shumtë personazhet e showbiz-it, të cilët zgjedhin të ndihmojnë familjet në nevojë pa bërë publike bamirësitë e
Vrau gjatë një grabitjeje, si u zbulua shqiptari me identitet të rremë Autoritetet italiane deportuan dje një 41- vjeçar shqiptar, që ishte dënuar atje për vrasje dhe vjedhje. Policia tha
Deputetja rrëzohet keq në shkallët e Parlamentit (VIDEO) Duket se dita e sotme nuk ka qenë shumë e qetë sot në Kuvend, madje edhe jashtë tij. Një incident ka ndodhur pas sean
Haradinaj hesht ndaj rrahjes së Agron Mustafës Qeveria e Kosovës, nuk ka bërë asnjë reagim deri më sot lidhur me dhunën e ushtruar nga dy zyrtarë të lartë të policisë
Gani Geci: Agron Sylejmani dhe Ruzhdi Shaqiri vranë shokët e mi Pas deklaratës së Shkumbin Mehmetit dhënë një televizioni ka reaguar edhe Gani Geci ndaj të cilit është është bërë atent
Gruaja nga Fieri rrëfen se e martuan me zor, vëllai i nxjerr të palarat live Një 36-vjeçare nga Fieri është bërë sot pjesë e emisionit ‘Me zemër të hapur’ ku ka rrëfyer kalvarin e një jete të vësht
Marku ngec në Durrës, prokurori refuzon të heqë dorë nga puna Kryeprokurorja e përkohshme Arta Marku ka vendosur që t'i kërkojë dorëheqjen kryeprokurorit të Durrësit, Agron Gjana.
DETAJET/ Prokuroria Speciale heton Agron Mustafën Rreth tetë muaj pasi kryeshefi ekzekutiv i Postës së Kosovës, Agron Mustafa njoftoi se ka shpëtuar nga falimentimi kompa
Prokuroria Speciale nis hetime ndaj Agron Mustafës dhe dy zyrtarëve të Telekomit Rreth tetë muaj pasi kryeshefi ekzekutiv i Postës së Kosovës, Agron Mustafa njoftoi se ka shpëtuar nga falimentimi kompa
Polici: Agron Mustafa më sulmoi se e fotografova me një person të dyshimtë Policia Avni Berisha ka dhënë deklaratë në Polici me të cilën ka akuzuar Agron Mustafën për sulm ndaj tij. Ka thënë se M
Polici Sahiti reagon për sulmin ndaj Agron Mustafës Drejtori Antikrimit në Policinë e Kosovës, Nazim Sahiti, ka thënë se është duke dhënë deklaratë në Policinë e Kosovës li
Të pathënat e policit që sulmoi Agron Mustafën Nazim Sahiti, drejtor i Antikrimit në Policinë e Kosovës, po akuzohet se sulmoi fizikisht Agron Mustafën. Ky i fundit ka
Një drejtor policie sulmon fizikisht Agron Mustafën Drejtori i Valës, Agron Mustafa, ka thënë sot është sulmuar nga dy zyrtarë të Policisë së Kosovës. Ka thënë se njëri ësh
Ndërron jetë mjeku i njohur: Lamtumirë baba! Është ndarë nga jeta mjeku i shquar Agron Gjata. Këtë humbje të madhe e ka lajmëruar vetë rektori i universitetit të
PS zbardh arsyen e shkarkimit: Zguri shpëtoi “kokën” e kryebashkiakut demokrat Deputetja e PS, Klotilda Ferhati në një deklaratë për mediat ka deklaruare se kreu i KQZ Klement Zguri ka shkelur ligjin
Sherr me deputetët, Erion Braçe tregon sa i kushton kostumi Deputetët u përfshinë dje në një sherr kostumesh teksa diskutonin projektbuxhetin e vitit të ardhshëm. Mazhoranca dh