999 rezultate për

agron

Dëshmitari X s'i ndahet vëllait të Xhafajt: I pushtetshëm ka qenë dhe është! Albert Veliu i ka qëndruar gjithçkaje që ka deklaruar në intervistën për Jetmir Olldashin. Veliu ka konfirmuar prapas
Ermal Mamaqi suprizohet në emision! Aktori Ermal Mamaqi është moderatori i emisionit "Xing". Ai së fundi është bërë baba për herë të dytë. Në studion e
I bënë gjithë shqiptarët të qeshin, parodisti shqiptar nuk flet dot më Të ftuar në "Xing me Ermalin" mbrëmjen e sotme janë dy humoristët e njohur të grupit Parodistët e Vlorës, Afrimi dhe Agr
Gazetari tregon detajet: Si e futëm në kurth vëllain e Xhafajt Gazetari Jetmir Olldashi ka marrë përgjegjësinë dhe ka pranuar sot se është personi që ka bërë përgjimin e Agron Xhafajt
Gazetari: Unë e përgjova vëllain e Fatmir Xhafajt Gazetari Jetmir Olldashi, që intervistoi dëshmitarin X, Albert Veliu kundër Agron Xhafajt, doli në një konferencë për sh
Artan Hoxha: Vëllai i Fatmir Xhafajt s'do të bëjë asnjë ditë burg në Itali! Gazetari investigimit, Artan Hoxha mund të mos bëjë fare burg në Itali. Sipas tij vëllai i ministrit Xhafaj, nuk do
Audiopërgjimi, gazetari tregon se vëllai i Xhafajt ka dhuruar kampion zëri Gazetari Artan Hoxha, i ftuar në RTSH, ka deklaruar se Agron Xhafaj ka dhënë kampionin e tij të zërit për të vërtetuar
Deklarata e fortë për Agron Xhafajn: Nuk do të bëjë burg! Gazetari Artan Hoxha ka deklaruar në RTSH se shanset që Agron Xhafaj të dënohet me burg janë shumë të ulëta. Ai u shp
5 orë tek Krimet e Rënda, çfarë dëshmoi dëshmitari që "fundosi" Agron Xhafajn Ditën e sotme Albert Veliu dëshmoi për 5 orë tek Prokuroria e Krimeve të Rënda në lidhje me dëshminë e tij për vëllanë e
Nisin hetimet ndaj dëshmitarit që "fundosi" Agron Xhafajn Prokuroria e Tiranës ka nisur hetimet për kallëzim të rremë ndaj shtetasit Albert Veliut. Veliu është "bashkëpunëtori
Taulant Balla zbulon autorin e audiopërgjimit të Agron Xhafajt Partia Demokratike publikoi vetëm pak ditë më parë audiopërgjimin që përfshinte vëllain e ministrit të Brendshëm Fatmir
Kallëzimi i Agron Xhafajt dhe audiopërgjimi, Prokuroria ka nisur procedimet Ditët e fundit s'kanë qenë aspak të qeta në politikën shqiptare. Audipërgjimi i publikuar nga PS për vëllain e minist
Akuza e rëndë ndaj Agron Xhafajt: U kap me makinën plot me drogë Një akuzë tjetër është hedhur nga kryeministri Berisha kundër Agron Xhafajt, vëllait të ministrit të Brendshëm Fatmir Xh
E përgjoi Tahiri? Zbulohet kur folën Agron Xhafaj dhe dëshmitari X (VIDEO) Ashtu siç Albeu.com kishte shkruar dy ditë më parë, përgjimi mes Agron Xhafajt dhe dëshmitarit X, i cili mësohet të jetë
Dëshmitari X sfidon Ramën e Xhafajn: Është zëri i Agronit, çojeni ku të doni! Albert Veliu nga Vlora, dëshmitari i cili riktheu në burgun e Italisë Agron Xhafajn ka deklaruar se përgjimi nuk është
Ndiqni LIVE rrëfimin e dëshmitarit X që foli me Agron Xhafajn (VIDEO) Albert Veliu është personi që bëri telefonatën me vëllain e Fatmir Xhafajt, Agronit të publikuar disa ditë më parë ngë P
Ky është dëshmitari që futi në kurth vëllain e Fatmir Xhafajt Personi që shikoni në foto është shtetasi Albert Veliu i cili shfaqet në audiopërgjimin e PD. Foton e tij e ka publik
Basha: Sot e njëjta shfaqje si për çdo trafikant që ke pasur në qeveri Kreu i PD-së Lulzim Basha i ka dhënë përgjigje shfaqjes së sotme të Edi Ramës, që e mbajti në grupin parlamentar sociali
Pranoi akuzat, vëllai i Xhafajt u dërgua forcërisht në Itali Ish-kryeministri Sali Berisha me anë të një postimi në Facebook ka reaguar në lidhje me letrën publike të vëllait të Fat
Deklarata e fortë e Berishës: Për Agron Xhafajn erdhi urdhër ekstradimi, por u fsheh Ish-kryeministri Sali Berisha nuk ka ndërmend ti ndalë akuzat në lidhje me dosjen e publikuar nga PD për vëllain e mini