999 rezultate për

agron

Po largohej nga Shqipëria, ky djalë sot është deputet në Kuvend Djali i vogël në foto është sot një ndër deputetet e Kuvendit të Shqipërisë. Ai është deputeti i PD në Vlorë, Agron Sheh
Agron Llakaj bëhet gjysh për herë të dytë, tregon emocionet Agron Llakaj prej kohësh drejton emisionin humoristik Al Pazar në Vizion Plus pa iu ndarë skenës. Pavarësisht punës s
Si një "alo" i shpëtoi jetën shkodranit që po masakrohej nga hajdutët Një tentativë grabitjeje e ngjashme me skenarët e filmave ka ndodhur dy net më parë në Shkodër. Maska, armë, dhunë, p
Drejtori i Institutit të Ndërtimit: Cilat banesa rrezikohen nga tërmetet Pallatet pas viteve 90 si dhe ata që po ndërtohen aktualisht janë të sigurta nga lëkundjet sizmike. D rejtori i Insit
Trafik droge në Turqi, kapet 58-vjeçari në Elbasan Agron Metaj, 58 vjeç, banor i Elbasanit, është arrestuar pasi rezulton i dënuar në Turqi për trafik droge. Metaj isht
Audio-përgjimi: Prokuroria nis hetim pasuror për Agron Xhafajn Prokuroria e Krimeve të Rënda ka nisur hetimin pasuror ndaj Agron Xhafajt, vëllait të ish-ministrit të Brendshëm, Fatmir
Agron Llakaj rikthehet në Top Channel? Dalin fotot me Blushin (FOTO LAJM) Sezoni i ri i televizioneve në shtator pritet të ketë jo pak lëvizje. Një prej ndryshimeve më kryesore mund të jetë r
Historia e vështirë e 6 motrave vë Ramën përballë një paneli Rama ka mbërritur mbrëmjen e sotme në Tv Klan ku dhe do të përballet me disa histori të dhimbshme të familjeve në nevojë
Cutillo: Sa vite burg do të bëjë Agron Xhafaj në Itali Agron Xhafaj po e vuan dënimin e tij për trafik droge në burgun e Çivitavekias, pranë Romës në Itali. Por ai nuk do të q
Rudina Dembacaj flet për përballjen e saj me Agron Llakajn Bëhet fjalë për moderatiorn dhe aktorin e njohur Agron Llakaj e aktoren e humorit, Rudina Dembacaj. Zënka mes tyre u për
Rudina Dembecaj tregon për sherrin me Agron Llakajn: Nuk i flas më kurrë Rudina Dembecaj pati një debat pak kohë më parë me Agron Llakajn dhe ata nuk flasin më. Ama ky i fundit ishte ftuar n
Audiopërgjimi i Agron Xhafajt, mësohet laboratori ku do të ekzaminohet zëri Ekzaminimi i audio përgjimit të realizuar në të cilin supozohet se është regjistruar një bisedë mes Albert Veliut dhe Ag
Prokurori shqiptar udhëton drejt Italisë për të marrë në pyetje Xhafajn në burg Largimi i mistershëm me urgjencë dhe në fshehtësi drejt Italisë i Agron Xhafajt, "për t'iu dorëzuar drejtësisë" ka ngrit
Dalin dëshmitë e sherrit, deklarata e Mustafës shpëton shefin e krimit ekonomik Prokuroria Themelore e Gjilanit, ka ngritur Aktakuzë kundër të pandehurit Avni Berisha (Tarkani) në lidhje me sulmin e d
Akuza e Berishës: Jo vetëm në Itali, Agron Xhafaj është dënuar edhe në një shtet tjetër Ish-kryeministri Sali Berisha, ka akuzuar sërish mbrëmjen e sotme vëllain e ministrit Xhafaj, Agron Xhafajn se ai nuk ës
Ky është lokali ku iu ngrit kurthi vëllait të Fatmir Xhafajt në Vlorë (VIDEO) Lokali që shikoni në pamje është vendi ku thuhet se u realizua audio-përgjimi midis Albert Veliut, ose i njohur ndryshe
Përgjimet e reja, zbulohet numri i telefonit të Agron Xhafajt (VIDEO) Mbrëmjen e sotme janë zbardhur disa përgjime të reja lidhur me Agron Xhafajn. Në emisionin “Ajsberg” është publikuar
Takimi me Agron Xhafajn, gazetari tregon çfarë ndodhi Pak pasi pranoi autorësinë e përgjimit ku përfshihej edhe Agron Xhafaj, gazetari Jetmir Olldashi ka folur në Opinion ku
Rama vihet me shpatulla pas murit: Ku e gjetët zërin e Agron Xhafajt? Kryeministri Edi Rama ka folur edhe njëherë për dorëheqjen e mundshme të Xhafajt. Ai ka sqaruar për ABCNews audipërgj
Për 10 kile mos me hajde, unë flas 100 kile e siper! Del përgjimi tjetër i Agron Xhafajt "Mos më hajde për 10 kile, unë flas për 100 kile e lart". Kjo është deklarata e Agron Xhafajt, e cila sipas deputeti