E FUNDIT/ Shpërthen me lëndë plasëse 1 makinë në Tiranë
999 rezultate për

agron

Historia nga diktatura e egër komuniste, si u dënua 13 vjet nga letrat anonime Në komunizëm shumë qytetarë dënoheshin pasi denigroheshin përmes letrave anonime. Qytetari që shihni në këto pamje është
Ndau gruan, hakmerret në mënyrën më të keqe Agron Naçi, prej tre vitesh nuk arrin dot të takojë vajzën e tij. Ish-bashkëshortja refuzon vendimin e gjykatës e cila p
Agron Tufa sërish: Braho ka urdhëruar pushkatime, ja sa spiunë punojnë në polici Në vijim të replikave me deputetin socialist Spartak Braho, shkrimtari i njohur Agron Tufa, kreu i Institutit të Studime
Agron Tufa nxjerr dokumentin shokues, Braho ka dhënë dënim me vdekje (DOKUMENT) Profesori dhe shkrimtari i njohur, Agron Tufa, ka publikuar një dekomunet sipas të cilit Spartak Braho, deputet i Partis
Agron Tufa kërcënohet nga Spartak Braho: Nëse i ndodh gjë familjes time... Deputeti i Partisë Socialiste Spartak Braho ditën e sotme në Komisionin e Ligjeve ka lëshuar një sërë akuzash ndaj shkri
Braho kërkoi shkarkimin, Agron Tufa e ironizon: Dhuratë nga përfaqësuesi i ish-Sigurimit të shtetit (VIDEO) Deputeti i Partisë Socialiste Spartak Braho ditën e sotme në Komisionin e Ligjeve ka lëshuar një sërë akuzash ndaj shkri
Agron Llakaj shpërthen në lot: Më mirë një fund i tmerrshëm se sa një tmerr pa fund Agron Llakaj ka shprehur në lot dhembshurinë që ndjen për vendin e tij të lindjes, Memaliaj. I ftuar mbrëmjen e djes
"Nuk më zëvendësuat dot", Rita Lati thumbon live Agron Llakajn Mbrëmja e djeshme, emisioni "Soirée" i ishte dedikuar të gjithë vlonjatëve. Të ftuar në emision ishin këngëtar dhe aktor
Agron Duka mbështet nismën e PD-së: Të djegim mandatet Pas LSI-së dhe PDIU-së, me PD-në dhe nismën për djegien e mandateve një tjetër forcë është bashkuar me ta. Partia A
Nxori shtëpinë në shitje, Agron Llakaj i bën të papriturën Xhevahir Zenelit Dy aktorët shumë të dashur për publikun shqiptar, Agron Llakaj dhe Xhevahir Zeneli përveçse kolegë të të njëjtit profesi
Agron Llakaj përlotet në emision, kush ia solli emocionet e forta (FOTO LAJM) I ftuar në programin “Dua të të bëj të lumtur” ishte aktori i dashur i humorit, Agron Llakaj. Agroni kishte ardhur pë
EMRAT/ Këta janë të dyshuarit për vjedhjen e marketit në Prishtinë Agron Braha, Labeat Drenovci, Redon Berisha dhe Enis Arifi janë katër personat e dyshuar për grabitjen që ka ndodhur dje
Dënohen 5 shqiptarët në Itali që ekzekutuan dy kushërinjtë 16 deri në 20 vite burg ka dhënë gjykata e Busto Arsizio në Milano për 5 shqiptarë, të akuzuar për vrasjen e kushërinjve
Deputeti tregon të vërtetën e zhdukjes së "Air Albania", pse u tërhoqën turqit Deputeti i Partisë Demokratike Agron Shehaj, i ftuar në “Zonë e Lirë” mbrëmjen e djeshme, dha një lajm që fashiti trumbe
Rudina nuk tërhiqet: Agron Llakaj të mos më dalë përpara E ftuar në rubrikën “Flak Fare” me Kelvi Kadillin në “Pop Culture” ishte aktorja Rudina Dembacaj. Përgjatë pyetjeve, Dem
Ministria e Drejtesisë falsifikoi dëshminë e penalitetit të Agron Geron Xhafës Deputeti Ervin Salianji ishte i ftuar në emisionin Opinion ku ai ka bërë me dije se Ministria e drejtësisë ka falsifikua
Del videoja, Fredi Alizoti tregon presionet nga Taulant Balla dhe Ardi Veliu (VIDEO) Deputeti i PD-së, Ervin Salianji ka publikuar një video të re në Opinion ku hedh poshtë versionin e prokurorisë, se zëri
“Babalja”, vjen përgjigja e akt-ekspertizës së përgjimit Eshtë zbardhur përgjigja e laboratorit britanik në lidhje me audiopërgjimin e konsideruar si të Agron Xhafajt, vëllait t
Mustafa del para gjykatës, a do të goditet korrupsioni? Ish-kryeshefi ekzekutiv i Postës dhe Telekomit, Agron Mustafa, së bashku me Ejup Qerimin dhe Rexhë Gjonbalajn kanë dalë
Skandali, si bëhet tregti me me dëshmitë e ish të përndjekurve politikë Një qytetar iu drejtua Shoqatës Kombëtare të ish-të Burgosurve dhe të Persekutuarve Politikë të Shqipërisë, për një dësh