E FUNDIT/ Shpërthen me lëndë plasëse 1 makinë në Tiranë
999 rezultate për

agron

Salianji nxjerr provën e re: Si u falsifikua zëri i Agron Xhafajt Ish-deputeti i PD, Ervin Salianji publikon fakte të reja, sipas tij, të falsifikimit të zërit të Agron Xhafajt, vëllait
Agron Llakaj flet për largimin e binjakëve nga Al Pazar: As nuk më kanë telefonuar! Dy aktorët Romeo dhe Donald Veshaj para pak ditësh lajmëruan në një emision televiziv se nuk do të jenë më pjesë e ‘Al P
Shkarkohet drejtori i AKU-së, kush e zëvendëson Qeveria ka shkarkuar sot drjetorin e përgjithshëm të Autoritetit Kombëtar të Ushqimit, Agron Heton. Agron Heto qëndro
"Të gjithëve gropa ju pret", kërcënohet me jetë shkrimtari Agron Tufa Tjetër kërcënim për shkrimtarin dhe drejtorin e Institutit të Studimeve të Krimeve dhe Pasojave të Komunizmit. Përmes
"Nuk e donte Romeon në Al Pazar", Rudina tregon si e bindi Agron Llakajn (FOTO LAJM) Aktorja e mirënjohur e humorit Rudina Dembacaj ishte së fundmi e ftuar në emisionin “Lart e Poshtë” ku ka treguar të rej
Alizoti: Mu premtuan 100 mije euro për zërin e Agron Xhafajt Fredi Alizoti ditën e sotme ka deklaruar se i ishin premtuar 100 mijë euro për të bërë zërin e Agron Xhafajt. "100 m
Basha mbledh aleatët për darkë në Durrës Kryetari i PD, Lulzim Basha, është në një darkë informale me aleatët e PD. Burime për A2 thanë se me kreun e opozitës
DOKUMENTI/ Agron Hetoja i AKU-së i shet mbesës katërfish apartamentin që bleu 39 000 USD Agron Hetoja, aktualisht Drejtor i Përgjithshëm i Autoritetit Kombëtar të Ushqimit, ka realizuar një biznes shumë fitimp
"E pamë çfarë ndodhi në zgjedhjet e 2017", Agron Duka sinjal Bashës Kryetar i Partisë Agrare Ambientaliste Agron Duka tha se kriza politike nuk mund të zgjidhet me një marrëveshje individu
Flor Binaj dhe binjakër e "AL Pazar" imituan Agron Llakaj, por si e priti aktori (VIDEO) Një video e aktorëve të humorit, Romeo Veshaj, Florjan Binaj dhe Donald Veshaj, po bën xhiron e internetit këtë të martë
Raporti "armiqësor" i Eni Çobanit dhe Agron Llakaj, juristja rindez debatin (FOTO LAJM) Prej vitesh tashmë Eni Çobani është juristja e të "Dielës Shqiptare" dhe e mirë njohur nga publiku. Paralelisht Agron
8 vite pas largimit nga “Portokalli”, Agron Llakajt i bëjnë ofertë për në Top Channel (FOTO LAJM) Largimi i Agron Llakajt në 2010-ën nga “Portokalli”, të cilën e drejtonte, qe pak të thuash i bujshëm. Një ndër të pa
"Mu ul në gjunjë direkt", Agron Llakaj tregon historinë e panjohur me vajzën misterioze në Pogradec ktori i njohur i humorit Agron Llakaj ka treguar se si ka “shkatërruar” një kamer të fshehtë që kishte organizuar emisio
I përdhunuan gruan dhe vajzën pastaj ato vranë veten! Rrëfimi tronditës nga qëlite e komunizmit Drejtori i Institutit për Studimin e Krimeve dhe Pasojave të Komunizmit, Agron Tufa ka bërë publike një histori të tmerr
Presidenti Meta nis kunsultimet me partitë e djathta për datën e re të zgjedhjeve Pas vizitës së tij në Kosovës, Presidenti i Republikës Ilir Meta ka thërritur në godinën e Presidencës krerët e partive
PREKËSE/ Babai dëshmorit shpërthen ndaj komandantëve: Shkelët mbi gjakun e djemve tanë Sot në Kosovë u përkujtua 20 vjetori i çlirimit të vendit ku gjatë homazheve në varrezat e dëshmorëve në Landovicë me ra
Dështon seanca e pajtimit mes Spartak Brahos dhe Agron Tufës Dështon seanca e pajtimit mes kreut të Institutit të Studimeve për Krimet dhe Pasojat e Komunizmit, Agron Tufa dhe disa
Përlotet Agron Llakaj: Mosketieri i parë na la, lamtumirë Meti (VIDEO) Sot është ditë zie për të gjithë artin shqiptar.Muhamet Liko, një nga parodisët e Vlorës u nda nga jeta ditën e djeshme
Mbi fashistin, fshatarin dhe spiunin rus, mikun dhe kolegun tim të dashur Agron Tufa! Nga Akademik Artan Fuga Unë i mirëkuptoj të gjitha shqetësimet dhe angazhimet për të ruajtur të pacënuar nga ask
"Kam pasur presione", Agron Tufa padit Brahon e tre të tjerë për shpifje dhe fyerje Kreu i Institutit të Studimeve për Krimet dhe Pasojat e Komunizmit, Agron Tufa ka paditur në Gjykatën e Tiranës disa per