999 rezultate për

agolli

Tension në Kombëtare: Hysaj, Agolli dhe Berisha akoma me grip Nëse stërvitja e diferencuar e Ansi Agollit dhe Elseid Hysajt gjatë paradites së të martës krijoi një ndjenjë të vogël f
Agolli rrëfen emocionet e debutimit në Ch. League Luan prej 8 vitesh me skuadrën që po dominon futbollin azer, por për herë të parë të Mërkurën në mbrëmje shijoi emocione
Kur Dritëro Agollin e nxirrnin nga rreshti se kishte veshur pallto grash dhe këpucë të grisura Pas luftës, Dritëroi u bë një eksponent aktiv i lëvizjeve progresiste, rinore në Shqipëri. Kështu, ai mori pjesë në heku
Zbardhet rrëfimi i pazakontë, Agolli: Më shpëtoi kokën Enver Hoxha Kishte botuar tre libra më parë, por “Zhurma e erërave të dikurshme” duket se nuk do të botohej pa zhurmë. “Gabime i
Dëmtimi i pësuar ndaj Maqedonisë, detyron Agollin të mungojë në ndeshjen më të madhe të sezonit Dëmtimi në Maqedoni rezulton fatal për kapitenin e Kombëtares shqiptare, Ansi Agolli. Mbrojtësi i Karabakut në kampionat
Arben Agolli, kandidati i ASH-së për kreun e Dibrës Aleanca për Shqiptarët, dega Dibër, sonte në Kuvendin e degës ka zgjedhur si kandidat për kreun e komunës së Dibrës, Arb
Agolli: Panucci duhet ta dijë se Mavraj është zëvendës kapiteni im Në grumbullimin e tij të parë me Kombëtaren shqiptare, Kristian Panuçi vendosi rregulla të forta loje. Të gjithë duhet t
Panucci prish rregullin e shiriti të kapitenit Përzgjedhësi i Kombëtares së Shqipërisë, Christian Panucci kishte thënë se shiritin e kapitenit do ta mbajë lojtari që k
Agolli: Ishte rezultati i duhur, mund të kishim humbura Ansi Agolli është i kënaqur me barazimin ndaj Maqedonisë. Mbrojtësi e quajti të arritshëm vendin e tretë, teksa shpresoi
Agolli: I kënaqur me barazimin Kapiteni i Kombëtares Ansi Agolli shprehet i kënaqur me barazimin në sfidën e sotme ndaj Maqedonisë. Në një prononcim pë
Publikohet për herë të parë amaneti i fundit i Dritëro Agollit! Zgjedhjet per kreun e Akademise se Shkencave hapen nje debat ne te cilin u perfshi edhe vete kryeministri Rama pas letre
Agolli sqaron mënyrën e festimit të golit Ansi Agolli në një konferencë për shtyp ka thënë se Shqipëria duhet të bëjë atë që di të bëjë më mirë sa i përket duelit
Agolli: Nuk dua të shënojë ndaj Maqedonisë Kapiteni i Kombëtares shqiptare, Ansi Agolli ka deklaruar se nuk i interesojnë golat personal, por fitorja e skuadrës
Tek goli i Agolli nuk e keni vënë re këtë skenar Ansi Agolli shënoi tw shutnwn ndoshta golin më të veçantë të tij, jo thjesht për faktin se luante ndeshjen e tij të 70-t
Agolli shënon supergol, Shqipëria dyfishon avantazhin (VIDEO) Shqipëria ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Lihtenshtejnit, me supergolin e kapitenit Ansi Agolli në minutën e 78’. /alb
Ansi Agolli jep sinjale lamtumire: Njëherë luajta në Europian… Në moshën 34-vjeçare, karriera e Ansi Agollit mund të cilësohet e kompletuar. Pas Europianit 2016, tashmë kapiteni kuqez
Panuçi krijon një vizion të qartë për formacionin që do të zbresë ndaj Lihtenshtejnit Trajneri Kristian Panuçi ka filluar që dje në mëngjes punën për të ndërtuar formacionin, me të cilin do të përballojë nd
Vajza e Dritëroit rrëfen pengun me Kadarenë: Nuk erdhi në varrim… Lidhjet e Kadaresë me Agollin janë të veçanta dhe i dinë më mirë nga të gjithë vetë ata. Shumë të vërteta midis tyre
Zbulohet letra e fundit e Dritëro Agollit për Sadijen: Na ka mbetur pak kohë… Dritëro dhe Sadije Agolli i kalonin pushimet çdo verë në Pogradec. Në një prej atyre verave, prej andej, Agolli ka d
Sadija rrëfen psherëtimën e fundit të Dritëro Agollit: Prap po zihen këta?! Dritëro Agolli e ka një mesazh përherë për socialistët. Edhe pas fitores së zgjedhjeve të 25 qershorit, ndonëse nuk ësht