999 rezultate për

agolli

1 vit nga vdekja e Dritëroit, Sadija flet e prekur Dritëro Agolli prej një viti nuk është më fizikisht mes nesh. Por është me poezinë e prozën e tij. Jeton në kujtimet dhe
Shtëpia e Kadaresë dhe Agollit kërkohet për muze, Sadija flet e prekur Bashkia e Tiranës kërkon të kthejë në muze, shtëpitë e dy shkrimtarëve: Ismail Kadaresë dhe Dritëro Agollit. Bëhet fj
Agolli: Është një short i fortë Ansi Agolli insiston se Kombëtarja shqiptare do të synojë të fitojë grupin ku janë Skocia dhe Izraeli. Kapiteni i Kom
Agolli ndihet krenar për Kombëtaren e sotme Kapiteni i Kombëtares shqiptare Ansi Agolli është krenar për futbollin që përfaqëson Kombëtarja jonë në ditët e sotme.
Sadije Agolli flet pas vdekjes së Dritëroit: E kam plagë në shpirt! Në shtëpinë e Dritëroit, mungesa ndihet mjaft. Një vit më parë, në 31 dhjetor të 2016, ai ka qëndruar “stoik” në tavolin
Agolli: EURO 2020 është e mundur nëse luajmë fortë dhe të bashkuar Kapiteni i Kombëtares nuk di të ndalet. Ai e ka nisur këtë fillim viti përsëri në fushën e stërvitjes, teksa kërkon që t
Nuk ka pushime për Ansi Agollin Kapiteni i Kombëtres, Ansi Agolli, ndodhet në Tiranë prej disa ditësh, pasi ekipi i tij Karabaku ka marrë pushimet. Edhe
Chelsea shkatëron Qarabagun e Agollit, dhe merr kryesimin në grupin E Chelsea ka fituar me shifrat e thella 0-4 kundër Qarabagut në "Baku National Stadium" Sfida fillon e ashpër nga të d
Agolli flet për mungesën e tij nga kombëtaraj në këto dy miqësore Një lider bën gjithmonë maksimumin në mënyrë që grupi të jetë i unifikuar dhe të mos ketë asnjë polemikë, të paktën për
Nuk u grumbullua nga Panucci për ndeshjen kundër Turqisë, flet Agolli Kapiteni i kuqezinjve, Agolli nuk është grumbulluar me ekipin Kombëtar për ndeshjen miqësore ndaj Turqisë. Kjo duket se
Arben Agolli në zyrën e Rruzhdi Latës, e uron për fitoren Kandidati i Aleancës për Shqiptarët për kreun e komunës së Dibrës, Arben Agolli përmes një vizite ka uruar për fitoren k
Ndodh përmbysja në Dibër, BDI bën të papriturën Ruzhdi Lata i BDI-së po bën përmbysjen në komunën e Dibrës ndryshe nga rezultati i raundit të parë ku humbi 4 mijë vota.
“Marca” reportazh për Ansi Agollin: Ngritja madhështore e shqiptarit në karrierë Kanë kaluar më shumë se tre vite që nga nata e paharrueshme e Beogradit, teksa Ismail Morina lëshoi dronin në Serbi.
Qarabagu i Agollit "ndal" Atleticon e Simeones Qarabagu ka ndaluar Atleticon e Madridit që të marrë një rezultat pozitiv në "Baku National Stadium". Të dyja ekipet
DEBATET/ Agolli akuzonte Berishën: Kush futi sheqer të helmuar te grevistët? Pasditen e 20 shkurtit 1991, pak orë pas rrëzimit të shtatores së diktatorit Enver Hoxha, ndërsa në Qytetin Studenti vij
Kapiteni i Kombëtares flet pas ndeshjes: Kundershtari pasi ne humbem disa raste, atëherë mori lojën në dorë Kapiteni i Kombëtares Ansi Agolli foli mbrëmë pas ndeshjes ku bashkë me zhgënjimin e humbjes së djeshme shorehu dhe gëzi
Nis pjesa e dytë, Panuçi me ndryshime të reja Panuci ka futur Sadikun në fushë. Jo vetëm kaq, por ai ka ndërruar edhe vendet mes Agollit dhe Memollit duke rikthyer
Panuçi ul Agollin në stol, asnjë sulmues në ndeshje Agolli në stol, Memolla titullar. Jashtë edhe Armando Sadiku, i zëvendësuar nga Llullaku. Panuçika habitur me zgjedhjet
Surprizat e Panuçit në formacion rrezikojnë Sadikun, Agollin dhe Bashën Duhen vetëm pak minuta para se ndeshjatë fillojë dhe mësohet se trajneri Kristian Panuçi ka bërë disa ndryshime në forma
Agolli: Në ndeshjen me Spanjën do luajmë ndryshe Ndeshja me Spanjën po afron dhe ethet i kanë zënë tashmë, futbollistët dhe tifozët. Ansi Agolli ka shoqëruar trajneri