999 rezultate për

agolli

Arsenali fiton bindshëm ndaj Qarabagut të Agollit (VIDEO) Arsenali ka fituar me rezultatin 3-0 ndaj Qarabagut të Ansi Agolit, ndeshje e vlefshme për grupet e UEFA Europa League.
U nderua ambasador i sportit, Agolli: Jam shumë i lumtur (FOTO LAJM) Ditën e premte, Ansi Agolli u nderua me çmimin Ambasador i sportit shqiptar, dhe në një postim ditën e sotme në Facebook
Agolli: Ja dhuruam vetë fitoren Skocisë U thirr nga Azerbajxhani i largët, bëri dy konferenca për shtyp së bashku me Panuçin në krah dhe më pas u kthye te klubi
Agolli: Kam dhënë maksimumin, shpresojmë të fitojmë nesër ndaj Skocisë Kapiteni Ansi Agolli ishte i pranishëm në konferencën për shtyp së bashku me trajnerin Panucci, ku foli për sfidën e nes
Befason Panucci, lë jashtë Agollin në formacionin anti-Izrael Shqipëria mbrëmjen e sotme do të përballet me Izraelin në "Elbasan Arena" për ndeshjen debutuese në Ligën e Kombeve.
Agolli jep lajmin e mirë për tifozët: Gjithmonë gati për Shqipërinë Pas eksperimenteve të shumta në miqësoret e fundit, Christian Panucci nuk gjeti një titullar për krahun e majtë të mbroj
Agolli: Më duket sikur s’jam larguar kurrë nga Kombëtarja Ansi Agolli do të jetë kapiteni i Kombëtares në ndeshjen ndaj Izraelit. Mbrojtësi ishte prezent në konferencën për shtyp
Pas Agollit, këta janë kuqezinjtë e tjerë të rikthyer në kombëtare Shqipëria do të përballet në datën 7 shtator me Izraelin në “Elbasan Arena” në takimin e parë të vlefshëm për Ligën e Ko
U la dy herë jashtë, Agolli rikthehet në Kombëtare Panuçi deklaroi pak javë më parë se një nga gabimet e tij në karrierë si lojtar, ishte që la Realin e Madridit për Inter
Kërkohet kualifikimi, fusha e Qarabagut favorizon Kukësin (FOTO LAJM) Pas barazimit 0-0 në “Loro Boriçi”, Kukësi i Armando Cungut do të kërkojë kualifikimin historik në ndeshjen e kthimit që
Agolli për Cungun: Është mjeshtër i eliminatorëve për ekipet shqiptare Shqiptari i Qarabagut, Ansi Agolli, foli për mikrofonin e RTSH pas ndeshjes, ku tregoi se e priste që do të ishte një nd
Formacionet zyrtare: Kukësi - Qarabag Në stadiumin “Loro Boriçi” të Shkodrës do të luhet ndeshja e parë e turit të dytë e Champions Leagues mes Kukësit dhe Qa
Ansi Agolli udhëheq Qarabagun drejt Shqipërisë Skuadra azerbajxhanase e Qarabagut është nisur drejtë Shqipërisë, ku ditën e mërkurë do të përballet me Kukësit në “Loro
Agolli flet për përplasjen e mundshme me Kukësin në Champions Shorti i Champions Leagues vuri përballë Kukësin me Valtën e Maltës, ku favoritë shikohet ekipi shqiptar. Nëse verilindo
Panucci "përjashton" Ansi Agollin nga Kombëtarja Tekniku i Shqipërsë, Christian Panucci ka lënë të kuptohet se kapiteni, Agolli nuk do të jetë më pjesë e Kombëtares.
Ansi Agolli bëhet baba Mbrojtësi i Kombëtares shqiptare, Ansi Agolli është bërë baba. Ai ka mirëpritur sot në jetë një djalë që e ka quajtur
Kapiteni i Kombëtares kuqezi merr lajmin më të bukur të jetës (FOTO LAJM) Ansi Agolli merr një lajm shumë të gëzueshëm. Ish-lojtari i Tiranës ka postuar në rrjetet sociale një foto ku është së b
Agolli vendos të ardhmen e tij tek klubi i Qarabagut Ansi Agolli ka shkruar historinë me klubin e Qarabagut duke qenë një prej protagonistëve të padiskutueshëm të sukseseve.
Agolli feston titullin e pestë me Qarabagun: Arritëm objektivin Ansi Agolli dhe Qarabagu fituan matematikisht trofeun, duke konfirmuar dominimin në futbollin azerbajxhanas. Edhe pse
Panuçi zbulon kapitenin e ri të kombëtares pas Agollit Trajneri i Kombëtares shqiptare, Christian Panuçi ka zbuluar edhe cilësi të kapitenit të ri të kombëtares gjatë konferën