999 rezultate për

agolli

Përmendoret e Agollit dhe Bagerit dërgohen në Itali Dy përmendoret e personaliteteve historike shqiptare Nexhat Agolli dhe Josif Bageri do të punohen në studion profesional
Agolli: Podrimja iku por la pas një emër të madh Ndarja nga jeta e poetit Ali Podrimja, është një humbje për tërë popullin shqiptar. Ndërsa dhimbje ndiejnë miqtë dhe sho
Presidenti, Agolli: PS të dalë me emra Shkrimtari i madh, Dritëro Agolli ka reaguar pas letrës së Këshillit studentor të Universitetit "Luigj Gurakuqi", në Shk
Figurat shqiptare, gati në afat brenda gjashtë muajsh Përmendoret e bronzta të Pjetër Bogdanit, Josif Bagerit e Nexhat Agollit, pritet që të jenë gati në afat brenda gjashtë
Dritëro Agolli: PS-ja të zhbllokojë ngërçin politik Shkrimtari i njohur Dritëro Agolli ka kërkuar nga Partia Socialiste që të zhbllokojë ngërçin politik, duke theksuar se s
Kryeministri Berisha uron shkrimtarin Agolli Kryeministri Berisha uron shkrimtarin Dritëro Agolli, me rastin e 80 vjetorit të lindjes Kryeministri Berisha i dërgoi
Basha uron në shtëpi Dritëro Agollin Në përvjetorin e 80- të lindjes së shkrimtarit të madh, Dritëro Agolli, kreu i bashkisë së Tiranës, Lulzim Basha i ka bë
UEFA pezullon Agollin dhe Skelën Ervin Skela dhe Ansi Agolli i japin fund edicionit me Kombëtaren Shqiptare. Një faks i ardhur gjatë këtyre ditëve nga UE
Agolli: Shqiperia duhet te jete me doreshtrengtuar ndaj Greqise Shkrimtari i njohur Dritëro Agolli ka komentuar çështjen e varreve të ushtarëve grek në