999 rezultate për

agnesa

Agnesa shkëlqen e veshur komplet në të kuqe (FOTO LAJM) Është një nga femrat që publiku e pëlqen për freskinë që ruan pavarësisht se ka vite që është zgjedhur Miss Kosova. A
Ish-missi shqiptar rikthehet më në formë se kurrë (FOTO LAJM) Agnesa Vuthaj konsiderohet si një nga vajzat më të bukura shqiptare. Ajo ka përfaqësuar me shumë dinjitet Shqipërinë
Ish-missi shqiptar rikthehet më në formë se kurrë (FOTO LAJM) Agnesa Vuthaj konsiderohet si një nga vajzat më të bukura shqiptare. Ajo ka përfaqësuar me shumë dinjitet Shqipërinë
Agnesa Vuthaj rikthehet më rrëzëllitëse se kurrë (FOTO LAJM) Agnesa Vuthaj konsiderohet si një nga vajzat më të bukura shqiptare. Ajo ka përfaqësuar me shumë dinjitet Shqipërin
Agnesa Vuthaj rikthehet më sensuale se kurrë (FOTO LAJM) Agnesa është një nga bukuroshet më në zë të ekranit dhe gjithashtu shumë e dashur për publikun. Dikur ajo ishte Mis
Agnesa Vuthaj: S'do ta fal tradhëtinë Bukuroshja Agnesa Vuthaj, në një intervistë 60 sekonda për Prive është rrëfyer për vendin që i ka bërë më shumë përshtyp
Agnesa Vuthaj: Me serb nuk lidhem kurrë! (VIDEO) Agnesa Vuthaj është shprehur se edhe nëse një mashkull i plotëson të gjitha kriteret për të qënë princi i saj i kaltër,
Albërie Hadërgjonaj bëhet gjyshe Dy ditë pas festimit të 40 vjetorit të ditëlindjes, Albërie Hadërgjonaj është bërë gjyshe. Këngëtarja është bërë gjyshe
"Ajër për Tetovën", solidarizohet dhe Agnesa Vuthaj (FOTO-LAJM) Agnesa Vuthaj, modelja e mirënjohur shqiptare nëpërmes një postimi në "Facebook" është solidarizuar me qytetarët e rajon
Rebelohet Agnesa: “Biznesmeni” është fans (FOTO LAJM) Rrjetet sociale gumëzhijnë nga lajmet rozë, ku shpesh në grackë bien yjet e show-bizit. Këta të fundit, në Facebook dhe
Agnesa ndryshon look-un (FOTO LAJM) Agnesa Vuthaj gjithmonë është shquar për sharmin dhe elegancën, e ndërsa këtë herë ajo ka bërë një ndryshim në pamjen e
Kontrabandë me fustane, ndalohet Agnesa Vuthaj 11 fustane janë futur kontrabandë nga një ish-miss. Agnesa Vuthaj është kapur nga Dogana e Kosovës, pasi ka shmangur de
Çfarë është bukuria për Agnesën? (FOTO LAJM) Bukuroshja Agnesa Vuthaj ka vendosur të ndajë me miqtë e saj në Instagram një intervistë të dhënë në një revistë shqipta
Jetë luksi për Agnesën, pi kafen e mëngjesit me filxhan ari (FOTO LAJM) Shumë femra do ta kishin zili për hir të linjave perfekte dhe imazhit të bukur që ajo përcjell. Por Agnesa Vuthaj, ka tr
Agnesa Kondirolli, humb betejën me jetën Peja është brengosur, pasi ka marrë lkajmin e zi për ndërrimin e jetës së vajzës së re, Agnesa Kondirolli. Pas një be
Simbolika e vitit 2004 për Agnesa Vuthaj (FOTO LAJM) Duket se emocionet që ka përjetuar gjatë vitit 2004 në të cilën rrëmbeu disa kurora bukurie, e kanë bërë nostalgjike Agn
Vdes Agnesa Gashi e cila u aksidentua tek menza e studentëve 21 vjeçarja Agnesa Gashi nga fshati Qabiq i Komunës së Klinës, ditë më parë u aksidentuar nga një makinë afër Menzes së
Agnesa, pushime dhe punë në Monaco (FOTO LAJM) Ish Miss Kosova dhe Albania Agnesa Vuthaj ka postuar ne profilin e saj ne Instagram disa foto të saj gjatë pushimeve të
Agnesa: Meshkujt e Kosovës të pashëm, të Shqipërisë gentlemen Është cilësuar nga mediat si Miss-i më i bukur, më inteligjente dhe më e komentuar ndër vite. E gjithë kjo e ka një "sek
S'ka rëndësi në është shqiptar apo i huaj, Agnesa e do titullin Miss Nuk u kënaq asnjëherë vetëm me kurorat që mori si Miss Kosova dhe Miss Shqipëria vite më parë. Agnesa Vuthaj fuqishëm