999 rezultate për

agnesa

Një nga vajzat më të bukura shqiptare tregon arsyen pse është akoma beqare Agnesa Vuthaj është padyshim një nga vajzat më të bukura shqiptare. Ish-missi i Kosovës ka rrëfyer një sekret: Ajo ës
Shkoi në 3 të natës në shtëpi, VIP-ja tregon si ia plasi derën burri në fytyrë Ajo është kthyer në një nga personazhet më të komentuara në media dhe kjo për shkak se është vajza e këngëtares së njohu
Albëria ndërron jetë? Kështu e mësoi Agnesa Për disa klikime më shumë “lajmet e rreme” po bëjnë hatanë, duke shkaktuar edhe trauma tek njerëzit që prekin. Këngëtare
Agnesa Vuthaj në super formë! (FOTO LAJM) Agnesa Vuthaj ka kohë që e ka dorëzuar kurorën e missit por aspak nuk ua “lëshon” rrugën missave të tjerë prapa saj.
Agnesa Vuthaj, tashmë me një brand çantash ndërkombëtar (FOTO LAJM) Prej ditës së parë që fokusi i saj u orientua në botën e fashion-it, krijmet e koleksioneve të reja kanë pasur gjithnjë
Agnesa Vuthaj duket mahnitëse me stilin e ri të flokëve (FOTO LAJM) Agnesa Vuthaj është një nga femrat më të komentuara shqiptare. Edhe pse kanë kaluar vite prej kur u zgjodh miss, ajo
Agnesa i përgjigjet fëmijëve: Ku i gjete lekët për të hapur biznes Agnesa Vuthaj është një nga blogeret më të suksesshme shqiptare duke patur një numër të madh ndjekësish në profilet e sa
Mentor Haziri: Dhimbja e dashurisë që ndjeva për Agnesa Vuthajn Për karrierën e re në Irlandë këngëtari i njohur, Mentor Haziri rrëfeu detaje në “Kënga Magjike”, ndërkohë që sapo ka pu
Agnesa Vuthaj, pjesë e klipit të këtij këngëtari të njohur (VIDEO) Ish-mis Kosova, Agnesa Vuthaj, u bë pjesë e videoklipit të këngës së këngëtarit të njohur Mentor Haziri. Ajo në kli
Misset ndër vite, çfarë bëhet sot me femrat më të bukura të Shqipërisë? (FOTO LAJM) Ndoshta një nga konkurset e vetme serioze në vendin tonë përsa i përket bukurisë, "Miss Albania" ka nxjerrë ndër vite fy
Agnesa Vuthaj shkëlqen me veshje kombëtare (FOTO LAJM) Agnesa Vuthaj është një nga blogeret më të suksesshme shqiptare duke patur një numër të madh ndjekësish në profilet e sa
Agnesa Vuthaj mahnitëse në imazhet e fundit (FOTO LAJM) Agnesa Vuthaj po dëshmon se me kalimin e kohës po bëhet gjithnjë e më e mirë. Si sipërmarrëse ajo po kor suksese të
Agnesa shkëlqen e veshur komplet në të kuqe (FOTO LAJM) Është një nga femrat që publiku e pëlqen për freskinë që ruan pavarësisht se ka vite që është zgjedhur Miss Kosova. A
Ish-missi shqiptar rikthehet më në formë se kurrë (FOTO LAJM) Agnesa Vuthaj konsiderohet si një nga vajzat më të bukura shqiptare. Ajo ka përfaqësuar me shumë dinjitet Shqipërinë
Ish-missi shqiptar rikthehet më në formë se kurrë (FOTO LAJM) Agnesa Vuthaj konsiderohet si një nga vajzat më të bukura shqiptare. Ajo ka përfaqësuar me shumë dinjitet Shqipërinë
Agnesa Vuthaj rikthehet më rrëzëllitëse se kurrë (FOTO LAJM) Agnesa Vuthaj konsiderohet si një nga vajzat më të bukura shqiptare. Ajo ka përfaqësuar me shumë dinjitet Shqipërin
Agnesa Vuthaj rikthehet më sensuale se kurrë (FOTO LAJM) Agnesa është një nga bukuroshet më në zë të ekranit dhe gjithashtu shumë e dashur për publikun. Dikur ajo ishte Mis
Agnesa Vuthaj: S'do ta fal tradhëtinë Bukuroshja Agnesa Vuthaj, në një intervistë 60 sekonda për Prive është rrëfyer për vendin që i ka bërë më shumë përshtyp
Agnesa Vuthaj: Me serb nuk lidhem kurrë! (VIDEO) Agnesa Vuthaj është shprehur se edhe nëse një mashkull i plotëson të gjitha kriteret për të qënë princi i saj i kaltër,
Albërie Hadërgjonaj bëhet gjyshe Dy ditë pas festimit të 40 vjetorit të ditëlindjes, Albërie Hadërgjonaj është bërë gjyshe. Këngëtarja është bërë gjyshe