999 rezultate për

agnelli

Agnelli mesazh Juves “Të jemi të vetëdijshëm gjithmonë që jemi Juventus dhe duhet të provojmë të fitojmë ndonjë gjë që në këtë vit”. Jo i keq
Benitez: Agnelli? Të ulë tonet -“Sigurisht që ka rivalitet të madh mes dy skuadrave dhe bardhezinjtë kanë uri për të fituar. Do të jetë e vështirë por
Agnelli: Duhet kohë, jemi të rinj Andrea Agnelli, presidenti i Juventusit, në një interivistë të dhënë gjatë një vizitë në kantieret e stadiumit të ri të
Agnelli: Moratti është nervoz Presidenti i Juventusit i është kundërpërgjigjur Massimo Morattit në lidhje me cka ka thënë ky i fundit për gjyqin që do