999 rezultate për

agnelli

Conte: Asnjë problem me shoqërinë Asambleja e aksionerëve të Juventus dha një mesazh të qartë për sa i përket aspektit sportiv. "Duhet të jemi më pak naiv
Batuta e Agnellit, Moratti: Ma dërgoi me sms Teksa dilte nga zyrat e Saras, Massimo Moratti ka komentuar para mikrofonëve të Mediaset batutën e fundit të presidentit
Agnelli tallet: Kryeqyteti i Indonezisë do quhet Xhakartone Plaga është gjithmonë e hapur, edhe pse ajo fshihet dhe përzihet me ironinë. Fundi i epokës Moratti dhe nisja e asaj të
Elkann: Tevez, një thesar Tifozët bardhezinj i kanë rezervuar një pritje madhështore sulmuesit argjentinas Carlitos Tevez. Mes tifozëve entuziast
Juve, "çmenduri" për Luis Suarez Juventusi është në një udhëkryq të rrezikshëm. Të gjithë objektivat e paracaktuar në sulm, si Carlos Tevez, Gonzalo Higu
Platini: Juve ka vetëm 29 tituj Është problem i bardhezinjve, por për Michel Platini titujt e Juventus janë vetëm 29. Nga presidenti i UEFA-s nuk mund t
Buffon rinovon, juventin deri në 2015-ën "Kurrë nuk kam menduar për klube të tjera". Gianluigi Buffon ka rinovuar zyrtarisht kontratën e tij me Juventusin deri n
Agnelli: Me Shakhtarin për fitore Juventusit i mjafton një barazim me Shakhtar Donetsk për të siguruar kualifikimin në Champions League, por presidenti i
Agnelli: Futbolli italian në rrezik Presidenti i Juventusit, Andrea Agnelli, në një intervistë të gjatë në të cilën komentoi aktualitetin e klubit të tij, p
"Shfryn" Agnelli: Nuk ndalemi me gjyqe Pas publikimit të vendimit të Gjykatës Federale të Drejtësisë, që la në fuqi pezullimin 10 mujor për Antonio Conte, vjen
Juventus kundër Federatës: "30 në fushë" "Ne numërojnë titujt tanë dhe na dalin 30; aritmetika e Federatës thotë 28, por ne nuk besojmë tek kjo aritmetikë".
Titulli, nderi i rikthyer Juventus "Ky rezultat është ëndrra e parë që është realizuar". Presidenti i Juventusit, Andrea Agnelli, komenton kështu fitoren e
Tifozët peticion për Del Pieron Alessandro Del Piero duhet të qëndrojë te Juventusi deri në fund të karrierës së tij dhe kjo është e padiskutueshme. Kjo
Agnelli: Juve po lufton kundër të gjithëve Presidenti i Juventusit, Andrea Agnelli, ka treguar arsyet pse klubi ka vendosur që t`ua ndalojë lojtarëve dhe stafit ko
Agnelli presion federatës për çështjen “Ibra” Dy ditë më parë presidenti i Federatës Italiane të Futbollit, Giancarlo Abete, u rikthye të flasë për skandalin “Calciop
Andrea Agnelli: Moggi ishte më i miri Andrea Agnelli nuk heziton të deklarojë në një intervistë eskluzive për "Studio Sport XXL” se Moggi në kohën kur drejton
Andrea Agnelli: Pas calciopolit duam drejtësi dhe barazi Në këtë fund viti presidenti i Juventus, Andrea Agnelli qëndron mes të kaluarës dhe të ardhmes. Numri një i bardhezinjve
Calciopoli: Më 14 dhjetor "tavolina e paqes" “Tavolina e paqes”, në Serinë A e kërkuar nga presidenti i Juventusit, Andrea Agnelli do të mbahet më 14 Dhjetor, raport
Agnelli: Calciopoli? Një farsë Juventusi dhe Andrea Agnelli nuk heqin dorë, sepse Calciopoli nuk është arkivuar në asnjë mënyre. “Të gjithë e dinë se ç
Juve, Agnelli i hap rrugë merkatos “Një as për Juventusin? Ndoshta që në Janar”. Presidenti Andrea Agnelli flet për të ardhmen e skuadrës së tij dhe bën di