999 rezultate për

agnelli

Dybala kërkon shpërblim pas triumfit në Kupë, Agnelli: Po një birrë (VIDEO) Në “Olimpico” të Romës ka ardhur e katërta Kupë Italie radhazi dhe e 13-ta në historinë e Juventusit, një rekord histori
Presidenti i UEFA-s mbron Collinën: Ai nuk preket me dorë UEFA mbron dhe përkrah shefin e arbitrimit, Pierluigi Collina. Presidenti i UEFA-s, Aleksander Ceferin ka thënë se ai nu
Agnelli kërkon një orë e më parë VAR-in në Champions Presidenti i Juventusit, Andrea Agnelli, ka dalë i rebeluar para kamerave të Mediaset Premium teksa diskutoi për rezulta
Gjykata dënon Agnellin dhe Juventusin Gjykata Federale e Apelit pranë FIGC-së në Itali ka marrë sot vendimin përfundimtar në lidhje me çështjen që shikon të i
Agnelli thumbon keq Bonuccin për kohën kur ishte tek bardhezinjtë Presidenti i Juventusit, Andrea Agnelli ka thumbuar Leonardo Bonuccin, gjatë fjalës së tij në darkën e Krishtlindjeve, t
Lajm i mirë për tifozët dhe klubin, Agnelli mbetet president i Juventusit Andrea Agnelli do të vazhdojë të mbete president i Juventusit, pavarësisht pezullimit me një vit nga Federata Italiane e
Njihuni me krimin që bëri Agnelli para se të dënohej Gjykata sportive e Federatës Italiane të Futbollit ka vendosur që të dënojë me një vit pezullim nga aktivitetet sportive
Arkëtim rekord për Juventusin Andrea Agnelli është i kënaqur nga rezultatet e Juventusit të tij, në fushë dhe jashtë saj. Presidenti i bardhezinjve ka
Arrestohet kosovari që vodhi familjen e presidentit të Juves Një 42-vjeçar kosovar është arrestuar në komunën Desenzano del Garda, në provincën e Breshias, në Itali, i akuzuar si nj
Juventusi shpërblen Allegrin, por jo vetëm atë... Nëse je i suksesshëm, do të marrësh edhe shpërblimin që meriton. Massimiliano Allegri ka arritur marrëveshjen për të fir
5 vjet Agnelli-Marotta, ja 10 transferimet e suksesshme dhe të dështuara te Juve (FOTO LAJM) Janë mbushur plot 5 vjet te Juventusi që kur në krye të Juventusit erdhi Andrea Agnelli, ndërsa drejtor sportiv u bë Giu
Agnelli: Seria A ligë pa pikë vlere Presidenti i Juventusit Andrea Agnelli është shprehur se Seria A është një ligë futbolli pa shumë vlera. Agnelli ka v
Kaos Juve-Inter, përplasje Agnelli-Moratti Kaos total në Serie A me protagonistët e përhershëm, Interin dhe Juventusin. Këtë herë shkak për ndezjen e shkëndijës u
Agnelli dhe Pirlo vizitojnë Ducatin (FOTO LAJM) Presidenti Andrea Agnelli dhe mesfushori Andrea Agnelli kanë kaluar një ditë pushimi pranë skuderis së Ducatit në Misano
Alena Seredova harron Buffonin për trashëgimtarin e Agnellit (FOTO LAJM) Pas lajmit të djeshëm që lidhej me ish bashkëshorten e Andra Pirlos revista italiane "Chi" publikon foto të reja që tash
Agnelli "thumbon" Conten: Askush i pazëvendësueshëm "Askush nuk është i pazëvendësueshëm, edhe unë vetë nuk jam. Historia e Juventusit është më e madhe se e çdo individi".
Takim Agnelli-Conte, sot mësohet e vërteta? Pas fjalëve të djeshme të Antonio Contes, Juventus do të largojë dyshimet mbi të ardhmen e teknnikut të tre kampionateve
Agnelli: Pogba, pasuri e njerëzimit Është Paul Pogba talenti që po mahnit Europën me paraqitjet e tij në fushë, dhe kjo ka bërë që për të të interesohen klu
Agnelli: Pirlon dhe Pogba-në do i mbaj peng Me përjashtim të eliminimit të shpejtë nga Champions League, për Andrea Agnellin festat e fundvitit do të jenë të bukura
Agnelli mesazh Gallianit: Bëjmë tifo për ju Adriano Galliani ka marrë disa mesazhe urimi për kualifikimin e Milanit në 1/8-at e Champions League, por më domethënësi