999 rezultate për

agnelli

900 milionë euro buxhet, Agnelli sfidon UEFA-n Në ditët e fundit "Superliga" është tema më e nxehtë e futbollit europian të klubeve. Siç shkruan "Sportmediaset", ky ko
Befason Allegri: Nuk do largohem, kam marrëdhënie të mira me Agnellin Massimilano Allegri ka hedhur poshtë aludimet në media se ai do të largohet në fund të këtij sezoni nga Juventusi. T
Allegri takon urgjentisht presidentin e Juventusit Massimiliano Allegri ka kërcënuar presidentin Andrea Agnelli se do të largohet nga Juventus, pak para ndeshjes me Napoli
Ikën Allegri? Zidane është gati për Juventusin Në Itali janë të sigurtë që ky është viti i fundit i Masimilano Allegri me Juventusin pas 5 vitesh në stolin bardhezi.
Agnelli takohet me lojtarët pas eliminimit nga Kupa e Italisë Presidenti i Juventusit, Andrea Agnelli, është takuar me lojtarët, para stërvitjes së sotme. Siç raporton "Sky Sport"
Mbappe te Juventus? Ngelet ëndërra e Agnellit Juventusi po punon për të ndërtuar një skuadër të madhe dhe të denjë për në europë pasi në Itali nuk ka rivalë. Kjo u du
Agnelli takon drejtorin e Ajaxi-t, për të diskutuar për De Light Juventusi nuk heq dorë për të siguruar shërbimet e 19 vjecart De Light i cili luan me holandezët e Ajax-t, shkruan Albeu
Mendes zbulon prapaskenat, CR7 dëshironte Juventusin një vit më parë Transferimi i Cristiano Ronaldos te Juventusi verën që lamë pas bëri shumë bujë aq sa edhe sot flitet për të. Kjo për fa
Moratti: Vendimin e Kasacionit e priste edhe Agnelli Massimo Moratti e priti me më shumë gëzim vendimin e Gjykatës së Kasacionit, që konfirmoi dhënien e titullit kampion të
Ceferin dhe Agnelli: Nuk do të ketë Superligë europiane Mundësia e një Superlige europjane ka rënë. Të paktën kështu thuhet nga kreu i FIFA Aleksandër Ceferin dhe kreu i shoqat
Dybala kundër Ronaldos, ka një kërkesë për Agnellin Sulmuesi i skuadrës së Juventusit, Paulo Dybala i ka bërë një kërkesë presidentit bardh e zi, Andrea Agnelli për të sjel
Presidenti i Juves mbështet Ronaldon ndaj akuzave për përdhunim Presidenti i skuadrës së Juventusit, Andrea Agnelli i ka dalë në mbrojtje yllit të skuadrës, Cristiano Ronaldo që akuzoh
Agnelli tregon heroin e Juventusit Presidenti i skuadrës së Juventusit, Andrea Agnelli ka vetëm fjalë të mira për lojtarin më të shtrenjtë në historinë e b
Moratti tregon arsyen pse nuk pranoi postin e presidentit Emri i Massimo Morattit u përfol shumë si një nga kandidaturat e mundshme për të marrë në dorë presidencën e Federatës I
Agnelli ka një lajm të madh për Juventusin Juventus është kthyer në një superfuqi në botën e futbollit. Sukseset e një pasnjëshme janë product i një pune të mirë o
Presidenti u Juves reagon për kartonin e kuq të CR7 Cristinao Ronaldo ka pasur debutimin më të keq të mundshëm në Champions League me klubin e Juventus. Ai është prjash
Agnelli: UEFA duhet të përdorë VAR-in në Champions Presidenti i Juventusit, Andrea Agnelli edhe njëherë ka kërkuar nga UEFA që të paraqes VAR-in në Champions dhe Europa Le
Juventus e ka seriozisht: 100 milion euro dhe një super negociator për Ronaldon Ëndrra mund të bëhet realitet: Juventusi e ka shumë seriozisht për Cristiano Ronaldon. Ajo që deri sot dukej spekulim
Presidenti i Juventus-it tregon kapitenin e ardhshëm Pas konfirmimit të tërheqjes së Gianluigi Buffon nga futbolli duke i dhënë lamtumirën Juventusit pas 17 vitesh, një tjet
Dybala kërkon shpërblim pas triumfit në Kupë, Agnelli: Po një birrë (VIDEO) Në “Olimpico” të Romës ka ardhur e katërta Kupë Italie radhazi dhe e 13-ta në historinë e Juventusit, një rekord histori