999 rezultate për

agnelli

Tha se Atalanta nuk është për Champions, Kryetari i Bashkisë së Bergamos i sulmon Agnellin ryetari i Bashkisë së Bergamos, Xhorxho Gori i është përgjigjur deklaratave të presidentit të Juventusit, Andrea Anjeli,
Agnelli ironizon Atalantën: Nuk janë për Champions I pari i Juventusit dhe kryetari i njërit prej komiteteve për zhvillim në UEFA, Andrea Agnelli, ka thënë në mënyrë indir
Agnelli në të njëjtin pozicion më Zhang, ja çfarë deklaron numri një i Juventusit Presidenti i Juventusit, Andrea Angelli flet për të tashmen dhe të ardhmen e futbollit. Në një deklaratë të dhënë për “B
Guardiola te Juventus, Agnelli i hap derën spanjolit Presidenti i Juventusit Andrea Agnelli deklaron se e kanë marrë në konsideruar të punësojnë një ditë Pep Guardiolën, por
Pas Sarrit, Andrea Agnelli darkon me Nedved dhe Paraticin Pas darkës me trajnerin Maurizio Sarri, presidenti i Juventusit Andrea Agnelli dhe dy drejtuesit e lartë Pavel Nedved e
Agnelli me plan të "çmendur": Guardiola në stol, Van Dijk lider Guardiola dhe Van Dijk prej kohësh qarkullojnë në ambientet bardhezi si objektivat e mëdha për ta kthyer Juventusin në n
Tifozët kërkojnë heqjen e yllit të contes në stadium, Agnelli merr vendimin Që nga koha kur Antonio Conte mori drejtimin e Interit, shumë tifozë të Juventusit nuk e pritën mirë këtë, duke ditur se
Paratici paguhet më shumë se Agnelli, zbulohet dhe sa kushtoi divorci me Allegrin Më 24 Tetor do të mblidhet Asambleja e aksionerëve të Juventusit, ndërsa gjatë ditës së sotme janë publikuar edhe pagat
"Agnellit nuk ia jap dorën as për 2 miliardë euro", ndizet supersfida mes Fiorentinës e Juves Më shumë sesa prezantimi i brazilianit Pedro nga ana e Fiorentinës, ai që ka bërë bujë me deklaratën e tij ka qenë Xho B
Presidenti i Shkëndijës nën shoqërimin e Andrea Agnellit Numri një i Shkëndijës, Visar Bexheti paraditën e të premtes qëndroi bashkë me presidentin e Juventusit, Andrea Agnelli,
Merr fund telenovela, Agnelli ndodhet në Baku për Sarrin Tashmë nuk ka më dyshime që Maurizo Sarri do të jetë trajneri i Juventusit. Së fundmi "TuttoSport" ka publikuar nga
Stoli i Juventusit, Mourinho takim me Agnellin Pas largimit të Masimilano Allegrit tashmë Juventusit ka nisur punën për gjetjen e trajnerit të ri. Emrat në fakt jan
Agnelli falënderon Allegrin dhe shpjegon arsyet e divorcit Andrea Agnelli doli sot në krah të trajnerit Massimiliano Allegri, në konferencën për shtyp në prag të ndeshjes me Atala
Fundi i epokës së Allegrit, vendimtare këmbëngulja e Pavel Nedved Massimiliano Allegri do ti thotë zyrtarisht lamtumirë Juventusit në fund të sezonit, duke mbyllur kështu një epokë 5-vj
Allegri flet pas shkarkimit nga Juventusi Massimiliano Allegri ka dhënë deklaratën e parë pas largimit nga Juventusi. Duke marrë çmimin sarkastik "Il Tapino D’
Zbulohen detajet e takimit, çfarë i propozoi presidenti i Juventusit Allegrit Trajneri i Juventusit, Max Allegri i është ofruar një zgjatje të kontratës deri në vitin 2021 me një përmirësim të lehtë
Sot vendoset e ardhmja e Allegrit, takim me Agnellin Sot ose më së shumti të enjten, do të jetë dita e takimit të shumëpritur mes Andrea Agnelli dhe Massimiliano Allegri për
Allegri: Për të ardhmen time do flas me Agnellin Kohët e fundit është përfolur shumë në media se Masimiliano Allegri do të largohet nga Juventusi, aq sa në media kanë da
Ronaldo dhe Agnelli takim sekret, vendoset e ardhmja e skuadrës Skualifikimi i Juventusit nga Ajaksi dhe zhgënjimi i madh i Ronaldos, ka bërë që Anjeli të marrë frerët e skuadrës në do
Agnelli: Ajaxi e meritoi plotësisht kualifikimin Presidenti i Juventus-it, Andrea Agnelli, ka folur për "Sky Sport" pas eliminimit nga Champions League të Juventus-it.