999 rezultate për

agnelli

"Më thanë që rrogën e vendosja unë vetë", si e refuzoi çekun e bardhë Maradona nga Agnelli Diego Armando Maradona ishte një tip kontrovers. Ashtu siç e vlerësonte Juventusin si skuadër, ashtu edhe e urrente
Agnelli e thotë hapur: Juve dua titullin e dhjetë radhazi, na presin sfida të reja Juve u nderua nga Posta Italiane me një “vulë” për titullin e sezonit 2019-2020, i nëntë me radhë në Serie A. Bardhezinj
Raporti vjetor, Agnelli: Koronavirusi na gjeti të papërgatitur "Asnjë klub nuk ishte i përgatitur për atë që përjetuam, tani jemi në një fazë të re". Presidenti i Juventusit dhe i
Shpërthen gazetari i njohur: Duke zgjedhur Pirlon trajner, Agnelli bëri një ndyrësi Humbja ndaj Barcelonës i shtoi kritikat ndaj Pirlos në stolin e Juventusit. Opinioni i gazetarit Giancarlo Padovan,
Agnellit ende i djeg eliminimi ndaj Lyon dhe humbja e Super Kupës ndaj Lazios Në bilancin e bërë sot në Asamblenë e Aksionerëve të Juventusit ishte i pranishëm edhe Andrea Angelli, që pasi mbajti fj
"Të gjithë presin të komentojnë disa humbje", Agnelli mbron Pirlon: E gjithë bota do na godasë Andrea Pirlo e ka nisur karrierën e tij si trajner me një përgjegjësi mjaft të madhe, teksa ka pranuar të marrë drejtimi
Presidenti i Fiorentinës tallet me Juven: Një emigrant i gjorë erdhi dhe financoi familjen Agnelli Kalimi i Federiko Kiezës nga Fiorentina te Juventusi nuk është pritur mirë nga tifozët e skuadrës së qytetit të Firences
Juventus-Napoli fitore 3-0 në tavolinë, flet Agnelli: De Laurentiis më telefonoi Andrea Agnelli, presidenti i Juventusit, komenton për Sky historinë e ndeshjes që nuk do të luhet sonte kundër Napolit:
"Titulli i dhjetë radhazi? Një mal për t’u ngjitur", Agnelli ngre alarmin: Po rrezikohet mbijetesa e klubeve Presidenti i Juventusit Andrea Agnelli iu drejtua klubeve të futbollit europian me një letër të hapur për planifikimin
Nuk është i paprekshëm, Juventusi nxjerr në shitje Ronaldon E ardhmja e Cristiano Ronaldos duket se mbetet akoma e pasigurt pavarësisht përgënjeshtrimeve të bëra nga presidenti Agn
Lyoni ka në dorë të ardhmen e Sarrit Rruga që të çon në Lisbonë nuk është aspak një korsi e lehtë për Maurizio Sarrin. Ndonëse për Juven mund të dukej e till
Plas lufta në rrjetet sociale, nipi i Agnellit i sulet Barçës dhe "thumbon" Messin për Topin e Artë “France Football” njoftoi zyrtarisht ditën e djeshme se nuk do të ketë një fitues të Topit të Artë për këtë vit. Një
Agnelli i plotëson dëshirën Sarrit, i sjell në Torino Jorginhon Kur kanë mbetur edhe 6 javë nga fundi i kampionatit, Juventusi duket i sigurt drejt titullit të 9 kampion radhazi, ndërs
10 vite në krye të Juves, 10 blerjet dhe shitjet më të shtrenjta të Agnellit Andrea Anjeli prej 10 vitesh është president i Juventusit dhe gjatë kësaj periudhë kanë ndodhur blerje dhe shitje të sht
Agnelli i kërkon Buffon të qëndrojë edhe një sezon Presidenti i Juventusit, Andrea Agnelli i ka kërkuar Gianluigi Buffonit që të qëndrojë edhe për një sezon tjetër në "All
Agnelli kërkon që merkato e verës të shtyhet, jep edhe arsyet Asociacioni i Klubit Europian i dërgoi një letër skuadrave evropiane duke i treguar rëndësinë se për çfarë arsye afati i
Presidenti i Juventusit kërkon shtyerjen e merkatos, rendit arsyet Asociacioni i Klubit Europian i dërgoi një letër skuadrave evropiane duke i treguar rëndësinë se për çfarë arsye afati i
Agnelli ngre alarmin: Klubet po përballem me ekzistencë, sfidë e madhe për futbollin Presidenti i Juventusit, Andrea Agnelli ka thënë se klubet evropiane përballen me një kërcënim të vërtetë ekzistencial n
Coronavirusi, familja Agnelli dhuron 10 milion euro Gara e solidaritetit për të përballuar pandeminë e koronavirusit vazhdon në Itali. Pa dyshim, familja Agnelli është n
E BUJSHME/ Agnelli përgatit rikthimin e Zidane (FOTO LAJM) Juventus është gati për t’i ofruar Zidane një kontratë me vlerë 7 milionë euro në sezon për ta rikthyer sërish në Torino